Demet ve Alişan ile Sabah Sabah 23 Mart 2021 Salı İzle | Günün konukları kim?

STAR TV ekranlarında yayınlanan bölümleri ile izleyenlerin karşısına çıkmaya devam eden Demet ve Alişan ile Sabah Sabah haftanın ikinci gününde de dopdolu. Stüdyoda ağırladığı konukları, işlediği konuları, verdiği önemli bilgiler, yemekler ve müzik ziyafetiyle adından her gün söz ettirmeyi başaran program yine ilgiyle izlenecek. Peki, Demet ve Alişan ile Sabah Sabah 23 Mart 2021 Salı konukları kimdir? Demet ve Alişan ile Sabah Sabah 23 Mart 2021 Salı STAR TV Canlı İzle alternatifleri haberimizde yer alıyor.

Medya 23.03.2021, 08:48 Burak ZİHNİ

Televizyonda yayınlanan sabah kuşağı programları arasına yeni katımasına rağmen büyük bir ilgiyle seyreilmeye devam eden Demet ve Alişan ile Sabah Sabah'ta yeni bir gün daha ekranlara geliyor. Yine değerli isimlerin ağırlanacağı yayında birbirinden önemli konular izleyicilere aktarılacak. Müzik ziyafetinin eksilmeyeceği, yaşam ve sağlıkla ilgili hayat kurtarıcı bilgilerin verileceği ve lezzetli yemeklerin yapılacağı program yine keyifle seyredilecek. Demet ve Alişan ile Sabah Sabah'ı sakın kaçırmayın. Demet ve Alişan ile Sabah Sabah 23 Mart Salı izle seçenekleri haberimizde bulunmaktadır. İyi seyirler dileriz.


 

Demet ve Alişan ile Sabah Sabah'ın bugünkü konukları kim?

Programın bugünkü konukları da merak konusu. Sağlık, yemek, burç, magazin ve birçok konuda ünlü isimler yayında yerini almaya devam ediyor. Birbirinden değerli konukların ağırlandığı stüdyoda izleyicilere en doğru bilgiler verilmeye çalışılıyor. Ayrıca müzik ziyafeti de sürüyor. Canlı yayında yemekler yapılıyor, tarifleri anlatılıyor. Bir rüya ile hayatı değişti. Kanseri yeneceğini öğrendi. Sanatçı Güler Işık kendisini maneviyata yönlendirdiği Ayasofya Camii'de hayatına dair bilinmeyenleri anlattı. 'İnsan anlaşılmazsa solar. En ciddi kredi anne duasıdır' sözleriyle manevi dünyanın kapılarını aralayan Hayati İnanç canlı yayın konuğu olacak.


 

Demet ve Alişan ile Sabah Sabah 23 Mart Salı İzle

Dobra yorumlarıyla ekranlara damga vuran Demet Akalın ile yakın arkadaşı Alişan'ın birlikte sunduğu programda yine binlerce kişi ekran başına kilitlenecek. Yayını kaçıranlar veya yeniden izlemek isteyenler için ise birçok alternatif bulunuyor. Star TV programın arşivlerini web sitesinden yayınlıyor. Diğer yandan Youtube'da da full olarak izleme şansınız bulunuyor. Sahip olduğunuz akıllı cihazlarda da kaydet butonu ile programı makine hafızasına alabilir ve seyredebilirsiniz. Digiturk Play ve Bein Connect uygulamaları ile de geri sarma özelliğini kullanarak izleyebilirsiniz.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?