Doya Doya Moda 25 Mart Çarşamba kim birinci oldu? Puan Durumu 88. bölüm izle

En keyifli tutkunuz Doya Doya Moda'nın üçüncü günündeyiz. Şıklık için her çılgınlığı yapmaya hazır olan 7 güzel İstanbul sokaklarını bir kez daha karış karış gezecek ve jürinin karşısına çıkacak. Peki Doya Doya Moda 25 Mart Çarşamba kim birinci oldu? Puan Durumu ve Doya Doya Moda 88. bölüm izle seçenekleri haberimizde yer alıyor.

Medya 25.03.2020, 06:56 25.03.2020, 16:34
Doya Doya Moda 25 Mart Çarşamba kim birinci oldu? Puan Durumu 88. bölüm izle

Türkiye'nin en tarz ve iddialı 7 yarışmacısının yarıştığı Doya Doya Moda'da bir gün daha başlıyor. Şıklıkların, tarzların ve son modanın değişmez adresi Doya Doya Moda'nın yeni bölümümde yine büyük bir rekabet yaşanacak. Birbirinden iddialı 7 yarışmacının kıyasıya mücadelesinde alınacak puanlar merakla bekleniyor. Eğlenceli olduğu kadar gergin ve bir o kadar  da hüzünlü anların da yaşandığı yarışmada sıralamanın nasıl olduğu öğrenilmek isteniyor. Peki Doya Doya Moda 25 Mart Çarşamba kim birinci oldu? Puan Durumu ve Doya Doya Moda 88. bölüm izle seçenekleri haberimizde.

Betül Böçkün ağladı!
Doya Doya Moda'nın en renkli yarışmacılarından biri olan güler yüzü ile dikkat çeken Betül Böçkün için dün çok zor bir gündü. Kaybettiği oğlu hakkında konuşulan Betül gözyaşlarını tutamadı. Mira'yı daha önce kız çocuğu olursa koyacağı isim olması sebebiyle çok sevdiğini ifade eden Betül gözyaşlarına hakim olamadı. Bu anlar jüri üyelerini ve diğer yarışmacıları da ağlattı.

Doya Doya Moda Sena Köken kimdir?

Günün sonuncusu Mira!
Doya Doya Moda'daki ilk gününe bomba gibi bir giriş yapan ve birinci olan Mira Muhtarzade dün büyük bir hayal kırıklığı yaşattı. Pazartesi günkü formuyla iddiasını ortaya koyan İranlı yarışmacı dün sonuncu oldu. 

 

Doya Doya Moda Ferdanur Başaran footğrafları

Doya Doya Moda Özde Karacan kimdir?

Doya Doya Moda 25 Mart Çarşamba 88. bölüm izle

TV8'in öğle kuşağında yer alan yarışması Doya Doya Moda ilgiyle takip ediliyor. Yarışmayı çeşitli sebeplerle izleyemeyenler de internetten seyretmek için araştırmalarda bulunuyor. Eğer canlı izlemek isterseniz yarışma 13:00'te başlıyor Yeniden seyretmek ya da kaçırdığınız için tek parça, tekrar ve full izleme seçenekleri arıyorsanız programın Youtube kanalını ziyaret edebilirsiniz.

 

Doya Doya Moda 25 Mart Çarşamba kim birinci oldu?

Hafta içi her gün TV8 ekranlarında yayınlanan Doya Doya Moda'da bir gün daha geride kaldı. Yarışmacılar kendilerine verilen konsept, bütçe ve sürede en iyi işi çıkarmak ve jüriyi memnun etmek için uğraştı. Alınan puanları açıklandıktan sonra birinciyi haberimizde okuyabilirsiniz.
 

doya doya moda Sepideh Su Baher

Doya Doya Moda 25 Mart Çarşamba Puanları Puan
Özde Karacan 13
Emel Başkan 15
Sündüz Durmaz 8
Sepideh Su Baher 20
Betül Böçkün 13
Sena Köken 14
Mira Muhtarzade 15

doya doya moda sepideh su baher

ferdanur başaran fotoğrafları

doya doya moda emel başkan kimdir

doya doya moda emel başkan fotoğrafları

doya doya moda Sepideh Su Baher


Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?