Doya Doya Moda 29 Mayıs Cuma kim birinci oldu? Kim elendi? Puan Durumu

Ekranlarda moda fırtınası estiren, sizi her gün moda diyarının fakrlı köşesinde gezintiye çıkaran Doya Doya Moda'nın hafta finaline gelindi. Yarışmacılar son kez performanslarını ortaya koyacak ve mücadeleleri ile nefes keseck. Bugün bir birinci ve bir de elenen olacak. Peki Doya Doya Moda 29 Mayıs Cuma kim birinci oldu? Kim elendi? Puan Durumu haberimizde yer alıyor.

Medya 29.05.2020, 12:21 01.06.2020, 12:28 Burak ZİHNİ

Türkiye'nin en çok izlenen hafta içi yarışmalarından biri olan Doya Doya Moda'da 27. hafta da sona eriyor. Pazartesi günü Melika Aslan'ın katılımı ile başlayan haftada artık son güne gelindi. Yarışmacılar birbirlerine çok yakın durumda bulunan puan durumunda kendilerine en iyi avtantajı sağlayabilecek kombinlerle birlikte kolye kazanmayı hedefliyor. Bunun için de hata yapmak istemiyorlar. Nefes kesecek mücadelesiyle hafta finalinin ekranlara geleceği yarışmadaki son durum da merak ediliyor. Peki Doya Doya Moda 29 Mayıs Cuma kim birinci oldu? Kim elendi? Puan Durumu haberimizde yer alıyor.
 

Kolye kimin olacak?

TV8'in ilgiyle izlenen yarışmasında bugün artık son kez kombinler yapılacak. Tercihlerin yanısıra psikolojik savaş da verilecek. Ve en kritik nokta ise Emel Başkan'ın potaya doğru gitmesi. Yarışma başladığı günden bu yana yarışın içinde bulunan güzel yarışmacının kaderinin ne olacağı merakla bekleniyor. Eğer elenirse yarışmadaki en popüler isimlerden biri ekranlara veda edecek. Diğer yandan da kolye mücadelesi sürüyor. Birçok adayın yer aldığı haftada kolyeyi kimin kazanacağı da soru işareti. Tüm heyecanıyla ve kahkahasıyla Doya Doya Moda'nın 135. bölümü bugün ekranlardaki yerini aldı.

 

gamze eroğlu kimdir
 

Doya Doya Moda 135. bölüm fragmanı

Bugün yeni haftası başlayacak olan Doya Doya Moda'nın yeni bölüm fragmanı da yayınlandı. Yarışmacılar kapak kızı olabilmek adına yarış verecek. Su, Sündüz ve Betül birincilik için iddialı. Diğer yanda Emel'in gidişi için halay çeken bir grup dikkat çekti! Emel Başkan elendi mi? Bu soru tüm gün boyunca sorulmaya devam etti ve öğrenilmek istendi. Hafta birincisinin kolye kazanacağı yaroşmada final heyecanı karşınızda olacak.

doya doya moda Sepideh Su Baher
 


Doya Doya Moda 29 Mayıs Cuma 135. bölüm izle

TV8'in öğle kuşağında yer alan yarışması Doya Doya Moda ilgiyle takip ediliyor. Yarışmayı çeşitli sebeplerle izleyemeyenler de internetten seyretmek için araştırmalarda bulunuyor. Eğer canlı izlemek isterseniz yarışma 12:30'da başlıyor Yeniden seyretmek ya da kaçırdığınız için tek parça, tekrar ve full izleme seçenekleri arıyorsanız programın Youtube kanalını ziyaret edebilirsiniz.

 

doya doya moda gamze eroğlu
 

Doya Doya Moda 29 Mayıs Cuma kim birinci oldu? Kim elendi?

Hafta içi her gün TV8 ekranlarında yayınlanan Doya Doya Moda'da bir gün daha geride kaldı. Yarışmacılar kendilerine verilen konsept, bütçe ve sürede en iyi işi çıkarmak ve jüriyi memnun etmek için uğraştı. Alınan puanları açıklandıktan sonra birinciyi haberimizde okuyabilirsiniz.

Sündüz birinci oldu. Elenen yok.

Doya Doya Moda Ferdanur Başaran footğrafları

doya doya moda Sepideh Su Baher
 

doya doya moda emel başkan fotoğrafları

doya doya moda emel başkan kimdir
 


Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?