Fatih Portakal ile FOX Ana Haber | 13 Mayıs Çarşamba

Ana haber bültenleri arasında en çok adından söz ettiren isimlerin başında gelen Fatih Portakal bugün de izleyicilerin karşısında olacak. Deneyimli sunucu güne damga vuran olayları değerlendirip yorumlayacak. Milyonların ekran başına geçeceği haber kuşağındaki hiçbir detay atlanmak istenmiyor. FOX Ana Haber 6 Mayıs Çarşamba canlı izle seçenekleri haberimizde.

Medya 13.05.2020, 14:46 Burak ZİHNİ
Fatih Portakal ile FOX Ana Haber | 13 Mayıs Çarşamba

Türkiye'nin en etkili ana haber bülteni sloganı ile yayın hayatına devam eden Fatih Portakal ile FOX Ana Haber bu akşam da izleyicilerinin karşısına çıkacak. Ünlü sunucu gün içerisinde yaşanan gelişmeleri tüm çıplaklığı ile izleyicilerine aktaracak. Ayrıca oluşturduğu etiket ile de lacağı etkileşimler doğrultusunda yayınlanacak. FOX Ana Haber 13 Mayıs Çarşamba canlı izle seçenekleri haberimizde.

Sabah Çalar Saat ile karşımıza çıkan FOX TV televizyonunu akşam saatlerinde ise Fatih Portakal ile FOX Ana Haber taşıyor. Önemli izlenme oraanlarına sahip olan haber bülteni ele aldığı konularla reyting zirvesine oynayan yayın bugün de dopdolu bir gündemle karşımızda.


 

FOX Ana Haber 13 Mayıs Çarşamba FOX TV İzle


Hafta içi her akşam 19.00'da yayınlanan Fatih Portakal ile FOX Ana Haber'i FOX TV internet sitesinden ve foxplay.com.tr üzerinden izleyebilirsiniz.

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
banner138