İkimizin Yerine 562. Bölüm özeti ve fragmanı final izle - 22 Mart Pazartesi

Kanal 7'nin ilgiyle izlenen ve takip edilen dizisi İkimizin Yerine yeni bölümüyle ekranlarda. Her gün yayınlanması sebebiyle izleyicileri ekran başına kilitleyen dizinin yeni bölümünde yaşanacaklar da merak ediliyor. İkimizin Yerine 562. Bölüm Özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor.

Medya 21.03.2020, 12:15
İkimizin Yerine 562. Bölüm özeti ve fragmanı final izle - 22 Mart Pazartesi

Yayınlandığı günden bu yana büyük bir ilgiyle karşılaşan ve her bölümü binlerce kişi tarafından izlenen İkimizin Yerine'de final heyecanı. Yeni bölümde Premal’in Sudha’yı öldürmek istemesi Şivam’ın ortaya çıkmasıyla engellenmiştir. Nandini Şivam’a neden Sudha için hayatını riske ediyorsun diye sorar. Şivam onu sevdiğini söyler. Nandini kız kardeşinin Premal ile evli olduğunu hatırlatırken Şivam Premal’in Rasika ile olan ilişkisinden bahseder. Bunu Sudha’nın da bildiğini ancak Premal’in onu kandırdığını belirtir. İkimizin Yerine 22 Mart Özeti başlıyor.İkimizin Yerine 562. bölüm özeti

Nandini de bebeği kurtarmaya çalıştığını ancak başaramadığını söyler. Şivam’dan Sudha için iyi bir eş olmasını ister. Şivam’ın patronu bir paket kokaini ona verir ve bir müşteriye iletmesini ister. Şivam reddedederken patron çok iyi para teklif eder. Şivam teklifi kabul ederken patron Kundan’ı arar ve işin tamam olduğunu söyler. Karuna ve ailesi hastanededir. Kundan Karuna’dan tedavi görmesini ister. Daha sonra bir odaya girer ve telefonun simini değiştirerek polisi arar ve hastanede birisinin kokain teslimatında bulunacağını ihbar eder.

Şivam hastaneye geldiğinde polisi görür ve elindeki kokaini çöpe atar. Sudha’ya karşı mahcup olmak istemiyordur. Kundan kokainin çöpte olduğunu görür ve onu Karuna’nın çantasına koyar. Polis çantaları da kontrol etmek istediğini söyler ve Karuna’nın çantasında uyuşturucuyu bulurlar. Kris bunun imkansız olduğunu söyler ve birisinin onu koyduğunu söyler. Polis bunu öğrenmek için Karuna’yı tutuklamak durumunda olduğunu söyler ve Karuna’yı götürürler.

Karuna polis tarafından işkenceye tabi tutulur. En ufak şeyde bayılan Karuna burada bayılmadan kalır. Kris gelir ve annesinin dayak yediğini görünce çıldırır ev polisi şikayet edeceğini söyler. Müfettiş boğazından tutar ve ne yaparsan yap diye onu tehdit eder. Kundan Anandi’nin babasını öldürdüğünü hatırlar ve intikamını alacağını söyleyerek sırıtıyordur. Bir müddet sonra müfettiş gelir ve Karuna’nın suçsuz olduğunu, gerçek faailin teslim olduğunu söyler. Herkes Şivam’ı görünce şok olur.

Şivam paketi hastaneye getirdiğini kabul ederken Karuna’nın çantasına nasıl girdiğini bilmediğini söyler. Polis Nandini bu adamı korumak için yalan söyledi deyince Kris Nandini’yi dışarı çıkarır ve evlendiğimizden beri hayatımda sıkıntılar hiç bitmedi der ve annesinin bir yabancıyı koruması yüzünden işkence çektiğini söyleyerek Nandini’den evi terk etmesini ister. İkimizin Yerine Final Özeti devam ediyor.

Nandini şok olurken Kundan Kris ve Karuna’yı da alarak eve gider. Nandini Şivam’ı suçlar ve masum birine nasıl zarar verirsin diye sorar. Şivam zarar vermek istemediğini olayın başka bir şey olduğunu belirtir ve ondan son bir şans ister. Nandini ona bir şans daha vereceğini söyleyerek eve gider. Kapıyı Kris açar. Nandini içeri girer ve Karuna’ya Abhayram denilen kişinin aslında Kundan olduğunu söyler. Karuna ve Triveni şok olurlar. Nandini açıklamaya devam ederken Kris ikiniz de yalancısınız der ve Nandini’yi tokatlayarak evinden gitmesini ister. Nandini 2. bir şok yaşarken Kundan zafer edasıyla gülüyordur.

Nandini tapınağa gider. Kundan da peşindedir. Nandini orada Sudha’yı ayaklarından bağlı bir şekilde görür. Premal onu yakmakla tehdit ediyor. Kundan Nandini’ye Sudha’nın kurtulması için evlenmesi gerektiğini söyler. Nandini çaresiz kalmıştır. Pandit onlardan son ritüeli de yerine getirmesini ister. Karuna Nandini’yi zorlarken Kris, Karuna, Triveni ve Şivam birlikte gelirler. Kundan şok olmuştur.

Kris sana güveneceğimi mi zannettin derken Karuna Kundan’ı tokatlar. Bu güne kadar Nandini’ye değil sana güvenmiştim der. Nandini Sudha’yı bağlarından kurtarıp ona sarılır. Ardından Şankar’ı çağırır ve onları birleştirir. Kundan bu sırada babası gibi eline aldığı kılıçla Şivam’ın üzerine gelir. Sudha onu görür ve Şivam’ı uyarır. Şivam ile Kundan kapışmaya başlar. İkimizin Yerine Son Bölüm Özeti devam ediyor.

Şivam Kundan’ı yere sererken madalyonu düşer. Nandini yerden madolyonu aldığında Şankar’ın aslında Şivam olduğunu anlar. Şivam Kris’e yardıma gittiğinde Kundan yeniden ayağa kalkar ve kılıcıyla Şivam’ı arkadan öldürmeye gider. Karuna tapınaktaki mızrağı Nandini’ye fırlatır. Nandini de tam zamanında Kundan’a saplar. Kundan yere düşer.

Nandini Şivam’a koşar ve annesinin ismini sorar. Şivam Anandi deyince duygusal anlar yaşanır. İki kardeş birbirine sarılırken Kundan yeniden ayağa kalkar. Silahını kardeşlere doğrulttuğunda polis onu kalbinden vurur. Kundan bir kere daha yere yığılır. Polis Premal’i tutuklarken küçük bir kız kaçarak Nnadini’ye sığınır. Ona evlenmek istemediğini söyler. Az sonra büyük bir adam gelir ve bunun aile meselesi olduğunu ve kızı bırakmalarını ister. Nandini adamı tokatlar ve bunun ülke meselesi olduğunu söyleyerek polisten adamı tutuklamasını ister. Kris dahil herke çocuk evliliklerinin önüne geçmek için yemin ederler.

Daha sonra Nandini annesinin hayatını anlatan bir kitap yazarken görülür. Dadisa onu ziyarete gelir ve işlerin üstesinden geldiği için onu tebrik eder. Bundan sonra gelmeyeceğini çünkü güçlüğün üstesinden geldiğini söyler. Balika Vadhu maceramız sona erdi. Yazılarımızda bizi yalnız bırakmadığınız için teşekkür ederim. İkimizin Yerine Son Bölüm Final Özeti sona erdi.


sargun mehta

ikimizin yerine yeni ganga aasiya kazi

İkimizin Yerine (Balika Vadhu) dizisi konusu
Çocuk yaşta evlendirilen küçük bir kızın dram dolu hayatını konu alan Balika Vadhu- İkimizin Yerine adıyla 9 Eylül’den itibaren her gün 16:10’da Kanal 7 ekranlarında… Türkiye’de de uyarlaması yayınlanan ve yayınlandığı dönemde çok ilgi gören dizi, orijinal haliyle Kanal 7’de yayınlanıyor. Aşkı, pişmanlığı ve hüznü içinde barındıran, masum bir sevgi ile başlayan Hint dizisi Balika Vadhu- İkimizin Yerine Kanal 7’de… Anandi ve Jagdish arasında yaşanan bir evlilik ve sonrasında değişen hayatların konu olduğu İkimizin Yerine dizisi izleyicileri hüzünlü hikayesine ortak edecek. Anandi, Jagdish ile evlendiğinde aşk kavramının farkında olmayacak kadar küçüktür. Ancak geçen yıllar içinde Jagdish’i tanır ve âşık olur. Ama bu aşkı karşılıksızdır. Çünkü Jagdish, Gauri isimli bir kızı seviyordur. Jagdish, Anandi’den boşanır ve Gauri ile evlenir. Jagdish’in ailesi Gauri’yi kabullenmez ve Gauri, Jagdish’in ailesine karşı kin besler. Jagdish ise yaptığı hatayı anlayıp pişman olsa da bazı şeyler için çok geç kalmıştır. Jagdish, ailesinden özür dileyip, Anandi ile tekrar barışmak istese de önünde başka engeller vardır. Anandi’nin hayatına Shivraj Shekhar girmiştir. Jagdish, yaşadığı pişmanlığı atlatabilecek mi? Anandi ile Jagdish’in yolları bir daha kesişecek mi? Çocuk yaşta evlenen genç bir kızın yaşadığı dram dolu hayatı konu alan ‘İkimizin Yerine’ her gün 16:00’da Kanal 7 ekranlarında…


Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?