İnşaat işçisi Hüseyin Aslan öldürüldü mü? Eşi neden arkadaşıyla evlendi

İnşaat işçisi Hüseyin Aslan öldürüldü mü? Eşi neden arkadaşıyla evlendi
Türkiye'nin gündemine düşen Hüseyin Aslan'ın ölümü ile ilgili detaylar işlenmeye devam ediyor. Eşi Emel Hanım'ın Hüseyin Bey'in yanındaki son kişi olan Adem Bey ile evlenmesi de şüpheleri artırdı. Peki Hüseyin Aslan nasıl öldü? Düştü mü cinayete mi kurban gitti. İşte detaylar...

Müge Anlı çok konuşulan bir dosyayı daha açtı. İki sene önce inşaatta çalışırken hayatını kaybeden Hüseyin Aslan'ın akıbeti araştırılıyor. İki ailenin karşı karşıya geldiği olayda gerçeklerin ortaya çıkması için çalışılıyor. Emel Hanım bu olaydan sonra Adem Çelik ile evleniyor. Şüpheyi çeken ise Hüseyin Aslan'ın yanında olan son kişinin Adem Çelik olması. Bu konuda pek çok dedikodu yayında ele alındı. Öncesinde mesajlaşıldığı yönünde de iddialar var. Cenazeden sonra mı tanıştılar yoksa daha önce bir muhabbetleri var mıydı? 

Olay nasıl oldu?
9 Nisan 2017'de bir inşaat işçisi olan Hüseyin Aslan, Gebze'de çalışırken inşaattan düşerek hayatını kaybetti. Cenaze günü Hüseyin Aslan'ın eşinin telefonunu gören, görümce Sultan Yetiş'in yeğeni Emel Hanım'dan şüpheleniyor. Hüseyin Aslan'ın eşi Emel Hanım, "telefonuma neden bakıyorsun" diyerek 18 yaşındaki gence kızıyor. Bu olayın ardından Emel Hanım telefonuna şifre koyuyor. Hüseyin Aslan'ın ailesi, gelinlerinin cenaze töreninde mesajlaşmasından şüphelendiklerini belirtti.

Yeğen Hayrullah Yetiş, törende de Adem Çelik'in yanlarına geldiğini ve "Ben Hüseyin'i çok severdim. O anda yanında ben vardım." diyerek üzülüyormuş gibi yaptı. Biz ozaman inandık. Mesajlaştığı kişinin Adem olduğunu bilmiyorduk." dedi.

Arada 2 ay geçtikten sonra eşi vefat eden Emel Hanım, Adem Çelik'le birlikte olmaya başladı. Telefondan ve sosyal medya hesaplarından mesajlaştıkları ifade edildi.


hüseyin aslan
 

6 ay sonra da Hüseyin Aslan'ın eşi Emel Hanım ve Adem Çelik evlendi.

Yaşanan bu gelişmelerin ardından Hüseyin Aslan'ın ailesi ölümünün bir kaza değil cinayet olduğunu iddia etti. Müge Anlı ile Tatlı Sert programına katılan aile, "Emel ve Adem daha önceden de sevgiliydi ve bunu birlikte planlayarak yaptılar" şeklinde konuştu.

Telefon ile Müge Anlı canlı yayınına bağlanan Emel Hanım, "Adem ile konuşmaya başladıktan bir kaç ay sonra evlendik. Ben onunla eşimin kazasını felan konuşuyordum. Telefonla konuştuktan sonra bize geldi çocuklarla konuştu. Böyle gelişti. 6 ay sonra da evlendik" ifadelerini kullandı.

Müge Anlı ise "Eşiniz öldükten ne kadar sonra tanıştınız? Abiniz Adem Bey'i dövmüş? Ne zaman oldu bu olay?" sorularını yöneltti. Emel Hanım "4 ya da 5" sonra oldu dedi.

Müge Anlı "Ama siz ozaman tanıştık ve konuştuk daha sonra eve geldi demiştiniz. O zaman bunun da öncesini sayarsak siz 3 ay sonra konuşmaya başladınız" dedi.

Emel Hanım cevap vermeden telefonu kapattı.

Görümce Sultan Yetiş de "Gördünüz mü Müge Hanım. İşte bunun söylediklerinin hepsi yalan." şeklinde konuştu.,

Hüseyin Aslan ve Adem Çelik'in iş arkadaşı Müge Anlı ile Tatlı Sert programına bağlandı. Canlı yayında konuşan kişi, "Adem ölmeden 1 sene önceden Emel Hanım ile mesajlaşmaya başlamıştı.

Hüseyin biz yanında yokke kontörü olmadığında Adem'in telefonunda eşi ile konuşuyordu. Telefonu oradan vardı Adem'de. Oradan konuşmaya başladılar. Emel Hanım yalan söylüyor. Daha önceden konuşuyordu.

Kocaeli İl Emniyet Müdürlüğü gelişmeler sonrası harekete geçti. Müge Anlı ile Tatlı Sert programını ihbar alan Kocaeli İl Emniyet Müdürlüğü, tarafları ifadeye çağırdı.

.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum