İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat 4 Ekim Cuma Canlı Yayın FOX TV

Türkiye ve dünya gündemini sabahın ilk saatlerinde izleyicilerine aktaran İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat 4 Ekim Cuma günü izlenmek isteniyor. Depremle ilgili son gelişmeler canlı yayında değerlendirilecek. İşte dünden bugüne yansıyanlar ve günün manşetleri

Medya 03.10.2019, 12:49 Gül Sert
İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat 4 Ekim Cuma Canlı Yayın FOX TV

FOX Ana Haber siyasetten spora, ekonomiden yaşama pek çok konudaki haberler canlı yayında. İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat canlı yayınıyla yine dopdolu bir içerik sunacak. Program sunucusu İsmail Küçükkaya da önemli konulara değinmeye devam edecek. Sabah haber bültenleri arasında en çok tercih edilenlerin başında gelen ve önemli bir izlenme oranına sahip olan Çalar Saat'in bugünkü yayını da binlerce kişi tarafından seyredilecek. Zaman zaman gündeme gelen, eleştiriler de alan ancak her gün reyting sıralamasında zirveye oynayan İsmail Küçükkaya, günün gelişmelerini değerlendirecek. Çalar Saat 3 Ekim 2019 Cuma canlı yayın izle linki aşağıda yer alıyor. FOX TV 4 Ekim Cuma yayın akışı içerisindeki gelişmeler de burada. 

Sabah Çalar Saat ile karşımıza çıkan FOX TV televizyonunu akşam saatlerinde ise Fatih Portakal ile FOX Ana Haber taşıyor. Önemli izlenme oranlarına sahip olan haber bülteni ele aldığı konularla reyting zirvesine oynayan yayın bugün de dopdolu bir gündemle karşımızda.
 


Çalar Saat 4 Ekim Cuma FOX TV İzle


Hafta içi her sabah 07:15'te yayınlanan İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat'i FOX TV internet sitesinden ve FOX TV Youtube kanalı üzerinden izleyebilirsiniz.

 

Yorumlar (1)
Derya 2 yıl önce
Neden hep yandaslarinizin paylaştığı yorumları okuyorsunuz Ekrem İmamoğlu İstanbul'u yok etti 3ayda ..yerinde durmadigi için ilgilenmediği için her belediye başkanı gibi koltuğunda oturmalı bulunduğu yere sahip çıkmalı
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?