Konuşanlar Yasemin, Ahmet, Meryem, Orçun, Bilal ve Dilek kimdir? Instagram hesapları - 19. bölüm konuşanları

EXXEN'de yer alan bölümleri ile izleyicilerin karşısına çıkmaya devam eden Konuşanlar'ın yeni haftasına adım adım yaklaşılıyor. Fragmanın ardından az önce shot videosu paylaşıldı. Sahneye çıkan konuşanlar da belirlendi. Peki, Konuşanlar Yasemin, Ahmet, Meryem, Orçun, Bilal ve Dilek kimdir? 19. bölüm konuşanları haberimizde yer alıyor. İyi seyirler dileriz.

Medya 29.04.2021, 15:36 05.05.2021, 07:36 Burak ZİHNİ

Başarılı komedyen Hasan Can Kaya'nın sunduğu ve izleyicileriyle birlikte milyonlara ulaştığı Konuşanlar yeni bölümüyle yarın yayınlanacak. Salı günü paylaşılan fragmanın ardından bu kez de yayından bir gün önce adı verilen shot (kısa bölüm) seyircilerle buluşturuldu. İzleyenlerine büyük bir ilgi ile takip ettiği günde sahneye çıkan konuşanlar da merak konusu ve araştırılarak haklarındaki bilgiler öğrenilmek isteniyor. Bu haftanın şanslıları Yasemin, Ahmet, Meryem, Orçun, Bilal ve Dilek oldu. Peki, Konuşanlar Yasemin, Ahmet, Meryem, Orçun, Bilal ve Dilek kimdir? 19. bölüm konuşanları hakkındaki detaylar haberimizde yer alıyor.


Konuşanlar Ahmet kimdir?

Bu haftanın ilk konuşanı olarak belirlenen Ahmet Bey emniyette çalışıyor. Devlet memuru. Anlattığı hikaye herkesi güldürdü. Gittiği eğlencede arkadaşı yerine attığı fotoğrafla anlattığı batırma hikayesi adını tahtaya yazdırttı.

Konuşanlar Yasemin (Candy) kimdir?

Sahnede yer alan isimlerden biri olan Yasemin'in saç rengi sebebiyle yanına Candy yazıldı diye düşünülüyor


 

Konuşanlar Bilal kimdir?

EXXEN'in en çok izlenen gösterisi ve yapımı Konuşanlar'ın 2. sezon 19. bölüm konuşanı oldu.


Diğer yarışmacılarla ilgili bilgilere ulaşıldıkça haberimize eklenecektir.

Yorumlar (0)
banner138
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?