Leke 1. Bölüm Reyting Sonuçları - Bu dizi tutar mı?

Kanal D ekranlarında yeni bir dizi daha başladı: Leke. Yapım ilk kez izleyicileriyle buluştu. Leke 1. bölüm 16 Nisan Salı reyting sonuçları nasıl oluştu? İşte detaylar...

Medya 17.04.2019, 06:39 17.04.2019, 07:22 Hayati Kaya
Leke 1. Bölüm Reyting Sonuçları - Bu dizi tutar mı?

Uzun süre salı günlerinde sessiz kalan Kanal D bombayı patlattı ve Leke dün ilk bölümüyle yayınlandı. Büyük bütçe ve iddiayla başlayan dizinin akıbeti için ilk bölüm de belirleyici olacaktı. Bu sebeple izleyiciler ayrı bir gözle izlediler. Leke'nin uzun süredir tanıtımları yapılıyordu ve nasıl bir geri dönüş olacağı da merak ediliyordu. 16 Nisan Salı reyting sonuçları sıralamasında kaçıncı oldu sorusunun yanıtı dak kritik öneme sahip.

Leke 1. bölüm reyting sonuçları ile izleyicilerini memnun ettiği takdirde kalıcılığını koruyacaktır. Kanal D bir süredir salı günlerinde film yayınlıyordu. Leke'ye güvenen yöneticiler bakalım karşılığını alabilecek mi... Çünkü rakipler çetin ve gün liderlerli için kıyasıya mücadele veriyor. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, Kadın ve Survivor Türkiye'nin salı günlerindeki tercihleri oluyor. Eğer Leke bu oyunu bozarsa ya da üst sıralarda yer alırsa büyük bir iş yapmış olur. Hercai'nin yakaladığı çıkışı bakalım Leke yapabilecek mi? 16 Nisan Salı reyting sonuçları sayfamızdan görüntüleyebilirsiniz.

melis sezen

melis sezen fotoğrafları


Leke 1. bölümde neler oldu?


Yasemin, kardeşi Murat'la birlikte yetiştirme yurdunda büyümüştür. Hukuk fakültesinde okumakta aynı zamanda bir organizasyon şirketinde çalışmaktadır. Halen yetiştirme yurdunda olan işitme engelli kardeşinin ameliyatı için kısa sürede parayı bulması gerekmektedir. Marine Marine Holding'in Ceo yardımcısı olan Cem genç bir iş adamıdır. Hayatını işe odaklı bir düzen üzerine kurmuştur. Çocukken kardeşi Arda ile birlikte, annesi Belkıs ve babasını ayrı düşüren, hayatlarını alt üst eden bir olaya tanık olmuştur. Cem'in bu karanlık geçmişi onda atlatamadığı travmalar bırakmıştır; aşka ve aile kavramına inanmadığı için kadınlara karşı mesafeli durmuştur. Yasemin'in patronu Serpil'in sahibi olduğu organizasyon şirketi, Marine Marine Holding'in lansman gecesini düzenlemektir. Yasemin bu gecede hayatının en zor sınavıyla karşı karşıya gelecektir. Marine Marine Holding'in lansman gecesinde yaşanan olaylar Cem ve Yasemin'i karşı karşıya getirir. Yasemin yetiştirme yurdunda birlikte büyüdüğü Şirin'le aynı evi paylaşmaktadır. Bir gün Şirin'den gelen bir telefon tüm hayatını alt üst edecektir.
 


Leke dizisi oyuncu kadrosu


Tolga Güleç
Mehmet Tuna

Genç bir iş adamı. Marine Marine Holding Ceo Yardımcısı. Çok iyi bir çevreden gelen, iyi eğitimli ama hırsları kendini aşan bir adam. Hayattaki tek rakibi Cem.

Nurinisa Yıldırım
Ferhan Yenilmez

Hiç evlenmemiş, kendisini Arda ve Cem’e adamış bir kadın. Görünürde çocuklar için kendi hayatından vazgeçmiş olsa da aslında annelik duygusunu böyle gidermeye çalışmış...Hayattaki tek amacı Belkıs’ı yok etmek.

Selahattin Paşalı
Arda Yenilmez

Delifişek, asi, kibirli, öfkeli genç bir adam. Özel bir üniversitede yıllardır iktisat öğrencisi. Halası Ferhan Arda’ya annelik yapmış. Arda abisinin gölgesinde kalarak büyümüş. Zaman geçtikçe Cem’in başarılarının, karakterinin, gücünün altında ezilmiş. Abisinin yanında kendini bir hiç gibi hissediyor. Bu yüzden abisine karşı hep öfkeli.

Tuğçe Açıkgöz
Şirin Acar

Sempatik, güzel bir kız. Yasemin’in yetiştirme yurdundan en yakın arkadaşı.  Bilerek hiç kimseye kötülük yapmıyor. Ama zorda kalırsa da kendi çıkarını düşünüyor. Yasemin kadar akıllı, eğitimli ya da donanımlı değil. Bulabildiği tek iş Serpil’in şirketindeki stant mankenliği işi...

Selen Uçer
Serpil Zengin

Birkan’la birlikte dağılmış, parçalanmış kötü bir ailenin çocukları. Bu hayatta birbirlerinden başka hiç kimseleri yok. Birbirlerini hem çok seviyorlar hem de birbirlerinin gözlerini oyuyorlar. Serpil'in sahip olduğu bir organizasyon şirketi var. Yasemin, bu şirkette çalışıyor.

Mehmet Bozdoğan
Birkan Atılgan

Serpil'in kardeşi. Çok zeki ama zekasını kötülüğe kullanan kirli bir polis. Yaptığı her eylemde son derece sistemli ve dikkatli. Empatiden yoksun. Çevresindeki tüm insanları kendi kontrolünde tutmak istiyor. Kontrolü dışına çıkmak isteyen herkese karşı acımasız. Ama kendinden daha güçlü insanlar söz konusu olduğunda otoriteye boyun eğme konusunda da oldukça becerikli.

Melis Sezen
Yasemin Adıvar

Güzel, zarif, duru bir kadın Yasemin. Onunla aynı ortamda olup da onu fark etmemek mümkün değil. Güzel olmanın da ötesinde onu farklı kılan şey duruşu. Yasemin kendi doğruları ile yaşayan, dürüst, sözünü sakınmayan, inandığı şeyi sonuna kadar savunan, çalışkan, inatçı, kararlı genç bir kadın. Kardeşi Murat   ile birlikte yetimhanede büyümüş. Murat’ın kulakları duymuyor. Murat’ın velayetini almak için uğraşıyor. Bir yandan da Murat’ın ameliyatı için para biriktiriyor. Hukuk okuyor ve aynı zamanda bir organizasyon şirketinde çalışıyor. Yetimhaneye geldiği gün tanıştığı Şirin hayattaki en yakın dostu.

Burak Sevinç
Cem Yenilmez

Kendinden emin, dikkat çekici, itibar sahibi, genç ve bekar bir iş adamı. Marine Marine Holding’in Ceo Yardımcısı. Dışarıdan oldukça mesafeli görünen biri. Duygusallıkla uzaktan yakından bağı olan hiçbir şeyden hoşlanmıyor. Aile tanımına inanmıyor. Aşka inanmıyor. Kadınlara güvenmiyor. Bütün hayatı işi. Başarılı olmak onun için her şeyden daha önemli. Kazanmak hayattaki tek amacı. Ve bu kazanma hırsı aslında çok da parayla ilgili değil. Çünkü zaten yeterince zengin. Kazanmak, artık onda önüne geçemediği ve çok kolay becerebildiği bir alışkanlık haline gelmiş. Cem’in kendine kurduğu bu dünya karşısına Yasemin’in çıkmasıyla alt süt oluyor. Çünkü Yasemin tanıdığı hiçbir kadına benzemiyor ve Cem’in bütün ezberini bozuyor. 

Yorumlar (2)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
Sindrella 8 ay önce
Cook güzel bir dizi insallh devam eder. cem çok yakışıklı karizmatik kendinden emin .,............................................ ...................................................................................................................,...........................................................................
Cucek 8 ay önce
Leke eskiya dünyaya hükümdar olmazdan sonra 2.sıralara yuksekselecek gibi çok karışık bir dizi değil ve bir o kadar heyacanlı
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?