Lezzet Düşkünleri Ali kimdir? Yaşı, kariyeri ve hakkındaki bilgiler

Gabriele Sponza'nın sunumuyla ekranlara gelmeye devam eden Lezzet Düşkünleri'nde yeni hafta başlıyor. Pazartesiden itibaren bir takım daha kendilerini hafta sonunda birinciliğe taşıyacak performansa imza atmak istiyor. Hande ile birlikte mutfağa girecek isim Ali olarak açıklandı. Peki Lezzet Düşkünleri Ali kimdir? Yaşı, kariyeri ve hakkındaki bilgiler

Medya 08.06.2020, 14:18 Burak ZİHNİ
Lezzet Düşkünleri Ali kimdir? Yaşı, kariyeri ve hakkındaki bilgiler

Türkiye'nin en yeni yemek yarışması Lezzet Düşkünleri'nde 3. hafta bugünden itibaren izleyicileri ekran başına kilitleyecek. Gabreie Sponza'nın sunduğu programda yarışmacılar kendilerine verilen sürede hem rakiplerini memnun etmek hem de hafta sonundaki final bölümünde birinciliği elde etmek adına rekabet içine giriyorlar. Bugün pazartesi ve yeni yarışmacıların gelme vakti. Yayınlanan fragmanda Ali Bey'in yarışacağı açıklandı. Peki Lezzet Düşkünleri Ali kimdir? Yaşı, kariyeri ve hakkındaki bilgiler haberimizde yer alıyor.
 


Lezzet Düşkünleri Ali kimdir?

İstanbul da yaşayan deneyimli yarışmacı Hande Hanım'la gerçek hayatta da arkadaş. Dünya mutfağına hakim. 44 yaşında. Aşçılık yapıyor. Fransız mutfağında kariyeri oldu. Takım arkadaşıyla birlikte yarışmada kaldıkları sürece çarşamba günleri mutfakta hünerlerini sergileyecek.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?