Masterchef Türkiye Cansu Bayrak kimdir? Kaç yaşında, nereli? Cansu Bayrak Instagram hesabı

Mastechef Türkiye'nin 2. sezonunda 14. grup yarışmacı adayları arasında yer alan Cansu Bayrak güzelliği ile dikkat çeken isimlerden biri. İnternette de birçok kişi kendisi hakkında araştırma yapıyor. Peki Masterchef Türkiye Cansu Bayrak kimdir? Kaç yaşında, nereli, sevgilisi var mı? Instagram hesabı haberimizde.

Medya 16.08.2019, 14:08 17.08.2019, 08:15 Nabi Kırmızı
Masterchef Türkiye Cansu Bayrak kimdir? Kaç yaşında, nereli? Cansu Bayrak Instagram hesabı

Geçtiğimiz hafta görücü karşısına çıkan Masterchef Türkiye yarışmacılarını tanıtmaya devam ediyoruz. Sıra Cansu Bayrak'a geldi. Açıklanan listelerde 14. grupta yer alan genç yarışmacı, güzelliği ile daha şimdiden araştırma konusu haline geldi ve binlerce kişi tarafından hayatına dair sorgular gerçekleştiriliyor. İnternette en çok sorulan sorulardan derlediğimiz bilgilerle Masterchef Türkiye Cansu Bayrak kimdir? Kaç yaşında, nereli, sevgilisi var mı? Instagram hesabı gibi detaylar haberimizde.

Cansu Bayrak kimdir?
25 yaşında. Aslen Erzurumlu. Bursa'da doğdu fakat 7 yaşından beri İzmirde yaşıyor.. Bir nevi artık İzmirli gibi. Sanatla ilk olarak 6 yaşında bale yaparak tanıştı. Daha sonra bu resim ilgisiyle devam etti. Işılay Saygın Güzel Sanatlar Lisesi Resim bölümünü bitirdikten sonra, 9 Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Grafik Tasarım bölümünden tez birinciliğiyle mezun oldu. Üniversite yıllarında dövmeye merak saldı ve dövme yapmaya başladı. Aynı zamanda Youtube’da içerik üretmeye başladım. Dövme, tasarım, moda, yemek, ev dekoru, spor alanlarında ve günlük hayatımdan vloglar paylaştığı bir Youtube kanalı var. Modaya olan ilgisinden dolayı 2018 Kasım ayında, aksesuar ve iç giyim alanlarında tasarımlarından oluşan Cnswoman adındaki markasını kurdum. Alışveriş yapmak için www.cnswoman.com adresinden online mağazaya ulaşılabiliyor. Tüm ürünlerin tasarımlarını ve üretimini kendisi yapıyor. Sosyal medya yönetiminden,fotoğraf çekimleri, afiş ve logo tasarımına kadar benim büyüyen bebeğim olarak adlandırıyor Cnswoman’ı. Hala aktif olarak dövme, Youtube ve marka üçlemesi devam ediyor. Instagram hesabındada influencerlığa devam ediyor. Zaten mesleği gereği sürekli fotoğrafla iç içe. Çekmek de çekilmek de en büyük tutkularından. Ay ve denize farklı bir bağı var, onlar en büyük ilham kaynakları. Başka konularda da kendisini geliştirmeye devam ediyor. Bir şeyden değil çok şeyden beslenen biri olarak kendini tanımlıyor. O yüzden Cansu Bayrak'ı her alanda bir şeyler üretirken görmeniz mümkün. Yemek de bunların arasında. Çünkü yemek yapmak da bir sanat. Bu yüzden Masterchef’e katıldı ve yeni şeyler öğrenip kendisini geliştirmeyi hedefliyor.

masterchef türkiye seda çalışır

masterchef türkiye seda çalışır

cansu bayrak masterchef türkiye

masterchef türkiye cansu bayrak

masterchef türkiye rıfat yurttaş

masterchef türkiye oğul cihan akın


masterchef türkiye miraç güney

Masterchef Hakkında
Ülkemizde 13 hafta yayınlanacak olan programın tek sezonu Britanya’da 8 hafta sürüyor ve haftanın 4 günü yayınlanıyor. Öncelikle yarışma büyük emek ve efor gerektiriyor, ama elemelerde 2 jürinin hayli esnek olduğunu belirtelim. İlk 4 hafta elemeler haftası ve her bir haftaya farklı 6 yarışmacı konuk oluyor, her haftada içlerinden sadece 1si çeyrek finalist olarak 5. hafta çeyrek finalde yarışmaya hak kazanıyor. Peki 6. hafta ne oluyor? geri dönüşüm haftası olarak niteleyebileceğimiz bu haftada ilk 4 haftanın elenen yarışmacılarından en iyisi yarı finalist oluyor. 5. ve 6. haftanın galibi yarı finalistler, 7. haftada kozlarını paylaşır. 8. hafta finalde de yarışmanın MasterChef’ i belli olur.

TV8 tarihçesi
Tv8, 8 Ağustos 1996 tarihinde MNG Medya Grubu bünyesinde yayına başlayan, 2013 yılından bu yana Acun Medya ve Doğuş Yayın Grubu ortalıklığında yayın yapan televizyon kanalıdır. Merkez stüdyoları Sarıyer'de bulunmaktadır. Haber kanalı olarak yayın hayatına başlayan tv8, 2003 yılında format ve logo değiştirerek eğlence kanalları arasına katıldı. 13 Kasım 2013'te yapılan açıklamada kanalın Acun Ilıcalı'ya satıldığı duyuruldu. Doğuş Yayın Grubu'nun da 0 hissesini satın aldığı kanal, p'lik hisseyi elinde bulunduran Acun Medya tarafından yönetilmektedir.

MASTERCHEF TÜRKİYE SOMER SİVRİOĞLU KİMDİR

MASTERCHEF TÜRKİYE MEHMET YALÇINKAYA KİMDİR

MASTERCHEF TÜRKİYE DANILO ZANNI KİMDİR

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?