Masum 417. Bölüm izle | Masum 13 Mayıs Perşembe Özeti ve Fragmanı

Kanal 7'de yayınlanmaya devam eden Masum'un yeni bölümü ekranlara geliyor. Yaralı Kalbim'in sona ermesiyle birlikte Hint dizileri olarak tek kalan yapımda neler yaşanacağı da merak konusu ve araştırılarak öğrenilmek isteniyor. Yüzlerce bölümdür seyircilerinin ilgiyle takip ettiği dizinin yeni günü bir an önce izlenmek üzere sorgulanıyor. Masum 13 Mayıs Perşembe Özeti ve Fragmanı haberimizde yer alıyor.

Medya 12.05.2021, 06:20 Burak ZİHNİ
Masum 417. Bölüm izle | Masum 13 Mayıs Perşembe Özeti ve Fragmanı

Özellikle ev kadınlarının büyük bir ilgiyle izlediği ve tiryakisi haline geldiği Hint dizilerine bir yensii daha eklendi. Başarılı yapımlar Türkiye'ye getiren Kanal 7'nin son yapımı Masum oldu. Dizi 15:30'da da yeni bölümü ile izleyicisinin karşısına çıkacak. Dizinin 417. bölümünde yaşanacaklar merak edilerek araştırılıyor. Masum 417. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor. İyi seyirler dileriz.Masum 417. bölüm özeti

Pari ve Monica, Gopi’nin paralarını çalmış ancak Gopi paraları bularak zamanında toptancıya vermişti. Mera ise Vidya’nın kızının velayetini almak için planlar yapmıştı. Krishna ve Gopi… Sari anlaşmalarının yapılmasından sonra Gopi’nin yeni hedefi ürünlerini tüm Hindistan’a duyurmaktır. Bu konuda Doktor Krishna Gopi’ye büyük desteklerde bulunur. Sunum dosyalarını hazırlanması içi Gopi’ye yardım eder.

Bildiğiniz gibi Gopi’nin teknoloji ile arası pek iyi değildir. Doktor Krishna bu konuda Gopi’nin eksikliğini tamamlar. Slaytlar, sunumlar ve diğer tüm işleri Gopi için büyük bir özveriyle yapar. Ayrıca Gopi manken tutarak sarilerin tanıtımını daha da iyi bir şekilde yapmaya karar verir.

Pari ve Monica ise tüm yapılanlara sinir olup şeytanlıklar düşünmeye devam eder. Bu arada doktorun bu azmini gören Koki Gopi’yi ona yakınlaştırmak için Gopi ile konuşur. Doktorun tüm gün çalıştığını ve hiçbir şey yemediğini söyler. Gopi Krishna’ya yiyecek hazırlar. Krishna Gopi’nin bu ince hareketinden dolayı çok mutlu olur.

Urmi gece bekçisi! Gopi için işlerin bu kadar iyi gitmesi Pari ve Monica’yı harekete geçirir. İkili gece yine Gopi’nin işlerini bozmak sabote etmek ister. Ancak Koki akıllanmıştır. Urmila ile anlaşarak onu gece bekçisi yapar. Urmi’yi gören ikili Urmi’yi alt etme planı yapar.

Diğer tarafta Mera ise velayet belgelerini Vidya’nın gözü önünde yırtar. Vidya ablasının bu işten vazgeçtiğini düşünüp sevinir. Ancak Mera Vidya’yı kandırmış belgelerin kopyasını yırtmıştır. Bir şekilde gerçeklerini Vidya’ya imzalatıp kızının velayetini almayı planlar.

Pari ve Monica durmuyor! İki şeytan el birliği yaparak Urmi’ni yanına giderler. Pari Urmi’yi oyalarken Monica sunumların olduğu bilgisayara sızar ve dosyaları değiştirir. Ertesi gün iki şeytanın yaptıkları ortaya çıkar. Modiler sunumu açtıklarında şoke olurlar. Mankenlerin kafaları hayvan resimleri vardır. Tüm sunum resmen mahvolmuştur. Monica ve Pari yukarıda meyve sularını içerek keyifle Gopi ve diğerlerinin yüzlerini seyreder.

Modi kadınları manken oldu! Gopi endişe içinde doktora yedek sunum dosyalarının olup olmadığını sorar ancak sunum yedeklenmemiştir. Herkes panik içinde kalır. Bu esnada iş insanları da yolda gelmektedir.

Bu zor durumdan çıkış fikriyse doktor Krishna’dan gelir. İş insanları geldiğinde doktor fikrini Modilere söyler. Modi kadınları Gopi’nin sarilerini giyerek iş insanlarına sunum yaparlar. Urmi’nin zorlamasıyla Monica’da manken olur. İş insanları hem sunumu hem de Gopi’nin sarilerini çok beğenir.

Gopi’nin başarısı! Gopi ile yapılan anlaşmayı 10 kat artırarak yeni bir anlaşma yaparlar. Modiler Gopi bu duruma çok sevinirken iş insanları ayrıca yarışmada Gopi’nin sarilerini kullanacağını da söyler. Gopi iş dünyasında hızla yükselirken Pari ve Jigar oldukça üzgündür. Hem iddiayı kaybediyorlardır hem de Gopi başarısıyla onları gölgeliyordur.

Gopi tüm bu iyi durumdan sonra ailesine teşekkür eder. Hepsi onun yanında durarak bu başarının mimarları olmuşlardır. Gopi ayrıca Kokila’ya ondan aldığı altınları geri taktim eder. Bu durum herkesi mutlu eder.

İş insanı kiminle konuştu! Modi konağında bu mutlu anlar yaşanırken Gopi’nin sari işini yaptığı iş insanı arabadaki biriyle konuşur. Bu konuştuğu kişiye yakında Gopi’nin batacağını söyler. Bu gizemli adam sizce kim?

Mera ise sonunda şeytani planını devreye sokar. Hem Shravan’ı hem de Vidya’yı kandırarak ona belgeleri imzalatır. İkili bilmeden kızlarının velayetini Mera’ya vermiş olurlar.

Ayrıca Modi konağının sürpriz bir misafiri vardır. Doktor Krishna’nın annesi Modi konağını ziyarete gelir. Krishna oldukça endişelenirken bu ziyaret bir çok farklı olayı da yanında getirecektir.Masum genel konusu

Orijinal adı Saath Nibhaana Saathiya olan Masum dizisinde birbirine oldukça zıt olan iki kuzenin hikayesi anlatılıyor. Gopi ile Rashi’nin hikayesi masum dizisinde anlatılacak. Bu karakterlerin masum yaşamları ve saf sevgileri bakalım Kanal 7 izleyicileri tarafından beğenilecek mi takdir görecek mi bizler de çok merak ediyoruz. Bu sıralar herkesin evde oturduğunu ve dizi izlemeye başladığını düşünecek olursak ve yerli dizilerin de Corona virüsü nedeniyle yayınlanmadığı şu dönemde masum dizisi oldukça büyük bir talep görebilir.


Masum oyuncu kadrosu

  • Giaa Manek, Rucha Hasabnis
  • Devoleena Bhattacharjee
  • Rucha Hasabnis
  • Muhammed Nazım
  • Vishal Singh
  • Rupal Patel
Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
banner138