Söylemezsem Olmaz 1 Ekim Salı Canlı Beyaz TV

Ece Erken ve Bircan Bali'nin magazin gündemini değerlendirdiği Söylemezsem Olmaz sabah saatlerine damga vuruyor. İki güzel sunucunun yorumları binlerce kişi tarafından izleniyor. Program bugün de dopdolu. 1 Ekim Salı gününe dair detaylar haberimizde.

Medya 01.10.2019, 07:57 Burak ZİHNİ
Söylemezsem Olmaz 1 Ekim Salı Canlı Beyaz TV

Sabah saatlerinde en çok izlenen magazin programlarından biri olan Söylemezsem Olmaz, gündeme dair yorumlarla hafta içi her gün izleyicilerinin karşısına çıkıyor. Ece Erken ve Bircan Bali'nin uyumla sunduğu programın her gün binlerce izleyicisi bulunuyor. Beyaz TV'nin en gözde yapımlarından olan Söylemezsem Olmaz 1 Ekim Salı canlı yayın izle linki detaylarda.
 

Kitabın ortasından konuşan yorumcuları, sivri açıklamaları ve zaman zaman sert eleştirilerle gündemde olan Söylemezsem Olmaz programı hafta içi her gün saat 08.50'de Beyaz TV'de yayınlanıyor.

Dün neler konuşuldu?
- Yemin töreninde duygulandıran görüntü
- Beren Saat'ten şoke eden itiraf
- Esenyurt'ta kadın şiddeti
- Burcu Esmersoy fena dağıttı
- Gizem Karaca'nın başı dertten kurtulmuyor
- Can Yaman ne zaman askere gidecek?
- Bülent Ersoy neden fenalaştı?
- Ebru Şallı'nın tek taşı sahte mi?


Söylemezsem Olmaz canlı yayın izlemek isteyenler saati geldiğinde mobil cihazlar ve televizyon karşısındaki yerini alıyor. 1 Ekim Salı Söylemezsem Olmaz izleme linki haberimizde.

ece erken fotoğrafları

Söylemezsem Olmaz Youtube izlemek isteyenler için de sosyal medya kanalları mevcut.

bircan bali fotoğrafları


Bircan Bali kimdir?

Bircan Bali, 4 Ocak 1988 tarihinde dünyaya geldi. Muğla Üniversitesi'nden mezun olan Bircan Bali, 6 Temmuz 2013 tarihinde Şenol İpek'le evlendi evlilikleri 2018 yılında sonlandı. Bircan Bali, Beyaz TV'de Söylemezsem Olmaz isimli magazin programında sunuculuk görevini üstlenen isimler arasındadır. Muğla Üniversitesi’nden mezun olmuştur. 2017 yılında Söylemezsem Olmaz programında kocam beni kesin aldatmıştır açıklaması ile uzun süre gündemde kalmıştır. Bircan Bali'nin baba tarafından memleketi aslen Adana’dır.

 

Söylemezsem Olmaz 1 Ekim Salı İzle


Beyaz TV'nin gündem belirleyen programını www.beyaztv.com.tr üzerinden ve Youtube'da Söylemezsem Olmaz kanalında izleyebilirsiniz.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?