Temizlik Benim İşim 12 Eylül Perşembe FOX TV! Abdülkadir Fison kaç puan aldı

FOX TV'de yayınlanan Temizlik Benim İşim'de hafta finaline doğru giderken son iki yarışmacı kaldı. Bugün Abdülkadir Fison yarışacak ve rakiplerini geçmeye çalışacak. Peki Abdülkadir Fison kaç puan aldı? İşte detaylar...

Medya 12.09.2019, 08:18 13.09.2019, 08:59

Kadir Ezildi'nin sunumuyla ekranlara gelen Temizlik Benim İşim'de heyecan giderek artarken finale daha da yaklaşan yarışmacılar arasındaki rekabet de sürüyor. dün Öykü Yılmaz kendisine veirlen evi temizlemiş ve topladığı 11 puanla Gülşah Bak ile kendisini eşitlemişti. Bugün ise haftanın tek erkek yarışmacısı programda boy gösterecek. Temizliğin sadece kadınlara özgür bir şey olmadığını kanıtlamak isteyen Fison'un amacı birincilik. Abdülkadir Fison kaç puan aldı? sorusunun yanıtı habeirimizde.

 

Temizlik Benim İşim Abdülkadir Fison kaç puan aldı?

Temizlik Benim İşim'in yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Kadir Ezildi'nin renkli sunumuyla temizliklerin eğlenceye döndüğü programda bugün Abdülkadir Fison yarışacak. FOX TV'nin yayınladığı 19. bölümde sürpriz var. Abdülkadir Bey yerine Öykü Yılmaz fragmanı yapılmış. Kendisinin temizlik yaptığı sırada Kadir Bey Öykü ile konuşuyor ve dünden sonra nasıl bu denli enerji ile geri gelebildiğini soruyor. Temizlik Benim İşim saat 14.00'te FOX TV'de.
 

TEMİZLİK BENİM İŞİM ÖYKÜ YILMAZ

Temzilik Benim İşim Öykü Yılmaz

esra seniye çolak
 

Temizlik Benim İşim 11 Eylül Çarşamba fragmanı
Kadir Ezildi kimdir?

24 yaşındaki Kadir Ezildi, özel bir hastanede arşiv sorumlusu olarak çalıştı. İstanbul’da annesi ve erkek kardeşi ile birlikte yaşıyor. Sosyal medyada paylaştığı videolarla popüler olan Kadir, katıldığı televizyon programı ile geniş kitlelere ulaşarak herkesin sevgisini kazandı. Temizlik konusundaki takıntıları, ailesi ve komşularıyla olan ilişkilerini yansıtan videolarıyla mahalle kültürüne olan özlemimizi gidererek “ailemizin çocuğu” olmayı başardı. Özlü sözleri, esprili üslubu ve günlük yaşamdaki maceralarıyla o artık bir fenomen! 
Kadir Ezildi’nin temizlik konusundaki takıntısı anne ve babasının ayrılmasından sonra başlamış. Kadir evini çok seviyor ve sürekli temizlik yapıyor. Ne var ki annesi ve erkek kardeşi bu durumdan pek de memnun değiller! Zira kendilerini evlerinde misafir gibi hissediyorlar! Bir yeri kirletmemek için sürekli diken üstünde yaşıyorlar!  Temizliğin yanı sıra düzen konusunda da takıntılı olan Kadir Ezildi, kazandığı tüm parayı temizlik malzemelerine ve evin dekorasyonuna harcıyor. Öyle ki evdeki mobilyaları kendi temizlik anlayışına uymadığı gerekçesiyle baştan aşağıya yenilediğini söylüyor. Market alışverişi sırasında temizlik ürünlerinin olduğu reyonda çok fazla zaman geçiriyor. Tüm ürünleri yakından inceliyor. Evin bütün temizliğini kendisi yapıyor. Yere kıl döküleceği gerekçesiyle erkek kardeşine ağda yaptıracak derecede takıntılı bir temizlik hastası! Çamaşır suyuyla ilişkisini “Temiz olması için çiçeklere bile döküyorum” diyerek açıklıyor. Ondan habersiz eve misafir gelemiyor. Gelen misafirlerin ilk olarak banyoya gitmelerini rica ediyor. Misafirlerden ayaklarını yıkayarak çoraplarını değiştirmelerini istiyor. Temizlik konusunda takıntılı olduğunun farkında fakat tedavinin bu duruma bir çözüm olacağını düşünmüyor. Bu takıntısı nedeniyle evlenecek birini bulmakta zorlanacak olması ise annesinin en büyük korkusu…

öykü yılmaz

Temizlik Benim İşim hakkında
“En iyi temizliği ben yaparım” diyen 5 titiz, temizlik takıntısıyla nam salan, sosyal medyada herkesin sevgilisi olan Kadir Ezildi eşliğinde yarışacak, bir hafta boyunca kirli ve dağınık 5 evi temizleyecek. Kıyasıya rekabetin yaşanacağı, eğlencenin hiç eksik olmayacağı yarışmada haftanın birincisi büyük ödülün sahibi olacak. Haftanın finalinde en fazla puanı alan yarışmacı, büyük ödül 10.000 TL’nin sahibi olacak.

temizlik benim işim irem sümer

gülşah bak

abdülkadri fison

aysel sancak

esra seniye çolak


Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?