Temizlik Benim İşim Ayşe kimdir? Kaç yaşında ve nereli

Türkiye'nin en çok izlenen yarışmalardan biri olan Temizlik Benim İşim'de yeni bir hafta daha başlıyor. Birbirinden iddialı yarışmacıların hünerlerini sergilediği haftanın ilk gününde yarışacak isim de belirlendi. Buna göre Ayşe kendisine verilen evi 4 saatlik sürede temizlemeye çalışacak. Peki, Temizlik Benim İşim Ayşe kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Detaylar haberimizde.

Medya 26.04.2021, 13:46 Burak ZİHNİ
Temizlik Benim İşim Ayşe kimdir? Kaç yaşında ve nereli

FOX TV'de yayınlanan bölümleri ile izleyenleri ekran karşısına kilitleyen Temizlik Benim İşim'de yeni bir hafta daha başlıyor. Birbirinden iddialı yarışmacıların 4 saatlik sürede verdikleri mücadele sonrasında 10 bin liranın sahibinin belirleneceği maratonun ilk ismi belirlendi. Buna göre ... kendisine verilen evde en iyi performansıs gösterip evine ödülle dönmek istiyor. Peki, Temizlik Benim İşim ... kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Detaylar haberimizde yer alıyor.


Temizlik Benim İşim Ayşe kimdir?

Bu haftanın ilk yarışmacısı olan Ayşe Yarıcı 32 yaşında. Ev hanımı. Temizlik aşkının genetik olduğuna inanıyor. Kendisi evli. 10 bin lirayı kazanırsa çocukları için harcayacak.

Yorumlar (0)
banner138
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?