Teşkilat 11. bölüm izle full tek parça kesintisiz canlı TRT 1 seyret | Teşkilat 12. bölüm fragmanı

TRT 1'in sezona damga vuran yapımlarından biri olarak yoluna devam eden dizisi Teşkilat'ta yeni hafta başlıyor. Haftanın son tatil gününde kapanmanın da sona erecek olması nedeniyle izleyiciler daha fazla ekran karşısına kilitlenecek ve keyifli anlar geçirmek isteyecek. Teşkilat da bu anlamda iyi bir tercih. Yaşanacaklar da merak konusu. Teşkilat 10. bölüm izle full tek parça kesintisiz canlı TRT 1 seyret seçenekleri haberimizde yer alıyor.

Medya 16.05.2021, 07:59 Burak ZİHNİ
Teşkilat 11. bölüm izle full tek parça kesintisiz canlı TRT 1 seyret | Teşkilat 12. bölüm fragmanı

Pazar akşamlarının en çok izlenen dizilerinden biri olmayı ilk günden başaran ve grafiğini giderek yükselten Teşkilat, TRT 1 ekranlarındaki yolculuğuna devam ediyor. Güçlü senaryosu ile Türkiye'nin ne kadar kudretli ve güçlü bir ülke olduğunu, aynı zamanda da birçok sorunla boğuştuğunu ele alan yapımda yeni haftanın neler gietireceği merak konusu. Nefes kesen sahnelerin yaşandığı, aşkın eksik olmadığı ve ilgiyle izlenecek bir bölüm daha seyircileri bekliyor. Teşkilat 11. bölüm izle full tek parça kesintisiz canlı TRT 1 seyret seçenekleri haberimizde yer alıyor. İyi seyirler dileriz. Sizler de dizi hakkındaki youmlarınızı yazabilirsiniz.

Çağlar Ertuğrul, Deniz Baysal ve Mesut Akusta'nın baş rollerinde oynadığı dizi her hafta sosyal medyanın da gündemine oturuyor. Yapım trend listelerine girmeyi başarırken ekibin paylaştığı videolar, mesajlar ve fotoğraflar da binlerce etkileşim elde ediyor. Pazar akşamlarının vazgeçilmezi haline gelen Teşiklat dizisi, Tims&B yapım şirketi imzasını taşıyor. Milli İstihbarat Teşkilatı'nda çalışan özel bir ekibin iş hayatı ile birlikte özel hayatını konu alıyor.

TEŞKİLAT 11. bölüm CANLI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN


Teşkilat 11. bölüm özeti

Fadi girmeye hazırlandığı seçim için en büyük tehdit olan Kasım’ın ortadan kaldırılmasını ister. Fadi’nin güvenini kaybettiğini hissedip kendisini kanıtlamak isteyen Leyal, ondan habersiz harekete geçer ve Ceren’e Kasım’ı bulması talimatını verir. Bu sırada ekip Fadi’ye ulaşmak için hummalı bir çalışma içerisindedir. Kasım’ın verdiği bilgiler ışığında Fadi’nin herkesten gizlediği oğluna ulaşılır. Pınar ve Hakkı’nın, Fadi’nin oğlunun bulunduğu Paris’e gitmesi kararlaştırılır. Gürcan da ilk saha görevi için ikiliye katılır. Ceren, Kasım’ın yerini bulabilmek için plan kurar. Serdar’la birlikteyken kurulan bir tuzakla ikili kaçırılır. Serdar, işkenceyle Kasım’ın nerede olduğunu söylemesi için zorlanır. Fadi’nin oğlu Amir’e ulaşabilmek için Pınar’ın sahte kimlikle Amir’in yönettiği sosyal medya şirketinde işe girmesi planlanır. Gürcan’ın yardımıyla mülakata hazırlanan Pınar’ın Amir’i etkilemesi gerekmektedir. Leyal, Kasım’a ulaşarak Fadi’ye sürpriz yapmak isterken, Fadi’nin Paris’te olduğunu öğrenen ekip de ona bir sürpriz hazırlar. Romantizmin başkenti, Fadi için, sonun başlangıcı mı olacaktır? 

ÖZLEM CONKER


 

Teşkilat 11. bölüm full tek parça HD izle


Pazar günlerinin zirve adaylarından biri olan Teşkilat 9. bölümü ile yayınlandı. Tekrar izlemek isteyenler, kaçırdığı detayları yakalama amacında olanlar ve yeniden seyretmenin yollarını arayanlar haberimizde izleme linkini bulabilecek. Teşkilat 11. bölümünü TRT 1 .com.tr ve kanalın Youtube kanalından reklamsız, full, tek parça ve HD seçenekleriyle izleyebilirsiniz.


 

Teşkilat 11. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

TRT 1 'in fenomen dizisi Teşkilat 12. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Eğer yayınlanırsa TRT 1 .com.tr ve TRT 1 Youtube kanalından izleyebilirsiniz.

Yorumlar (0)
banner138
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?