Yaralı Kalbim 68. Bölüm 13 Nisan Salı izle | Yaralı Kalbim 68. bölüm özeti ve fragmanı

Kanal 7'nin yayınladığı Hint dizileri arasında en çok izlenenlerden biri olan Yaralı Kalbim'de yepyeni bir gün daha başlıyor. Yaşanan olayları ile herkesi ekran karşısına kiltleyen yapımda neler olacağı merak konusu ve araştırılarak öğrenilmek isteniyor. Günlük dizi ile ilgili detaylar haberimizde yer alıyor. Yaralı Kalbim 68. Bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte detaylar... Sizler de yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Medya 12.04.2021, 07:09 12.04.2021, 07:48 Burak ZİHNİ

İzleyicilerinin karşısına her yayın döneminde yeni bir Hint dizisi daha çıkaran Kanal 7'nin son yapımı Yaralı Kalbim oldu. Hindistan'da uzun süre milyonlarca kişi tarafından izlenen dizinin Türkiye'deki macerası da seyircileri ekran karşısına kilitleyecek. 8 Şubat Pazartesi günü yayınlanmaya başlayan yapım için araştırmalar yapılıyor ve bir sonraki bölümde neler yaşanacağı konusunda bilgiler edinilmek isteniyor. Haftanın 7 günü televizyondaki yerini alan dizinin bir sonraki bölümünde hangi olaylar olacak? Yaralı Kalbim 68. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor. Sizler de yorumlarınızı yazabilirsiniz.


Yaralı Kalbim 68. bölüm özeti

Mana tüm mal varlığını kaybedecek. Bunu yapan kişi Dev’in annesi olduğu ortaya çıkacak. Maan herşeyi feride bırakıp amcasında kalan eski bir eve yerleşecek.

Maan ve Geet eve alınmayınca hemen büyük annenin yattığı hastane giderler. Bayan doktor Büyük annenin ani şok sonucu kalp krizi geçirdiğini açıklar. Geet nedenini bilmediği şekilde tüm mal varlıklarını kaybettiği için doktora paralarının olmadığını dolaylı yoldan ima eder. Bayan doktor da Khurna inşaatın destekleri ile hastanenin kurulduğunu, hiç bir ücret ödemeden tedavi edileceğini söyler.

Maan ve Geet büyük annenin sağlık durumuna endişe ederken bir görevli içinde para çantası ile hastaneye gelir. Mektup ve para çantasını Maan’a verir. Maan önce çantayı açık bakar. Daha sonra mektubu okuyunca mal varlığına çöken kişinin gönderdiğini anlar. Tüm olayların arkasında olduğunu açıkça dile getirince Mana şok olur. Zira kendi annesi öldükten sonra kendisine annelik etmiş, ona anne sevgisi vermiştir. Maan tüm bu oyunları kuran kendisini beş parasız ortada bırakan zamanında anne dediği kişinin sadece Dev’in geleceğini düşünüyorum demesine dayandırdığı haksız mücadelesi karsında Maan; “bütün bunları yapmasına gerek yoktu. Gelip benden istediğin her şeyi verirdim. Mirastan bir kuruş dahi istemiyorum” deyip bilinmeze doğru yola çıkar. Dev ve beraberindekiler eve gelir. Dev annesinin geldiği telefonda öğrendiği için şaşkındır. Geet ve Maan’ın hala eve gelmediğini öğrendiğinden panik olur. Annesi Dev’e yalan söyler. Büyük anne Londra’ya düğüne gittiğini söyler. Oysa büyük anne hastane de ölüm kalım mücadelesi vermektedir.

Dev gece odasında Geet e Maan’ın nerede oldğunu düşünürken yanıan Nandini gelir. Dev’in annesi Nandini’nin Dev’e yakınlaşmasını istemez. Zira Nandini Geet’in teyze kızıdır.

Maan ile Geet uzaklarda kimsenin bilmediği Maan’ın amcasına ait eve yerleşirler. Ev eski ancak içeride kimse yaşamadığı için uzun bir süre burada kalacaklarını söyler.


Yaralı Kalbim konusu

Kanal 7 ekranlarında yepyeni bir Hint dizisi izleyicisiyle buluşuyor. Hindistan’da yayınlandığı dönemde geniş kitlelere ulaşan Geet Hui Sabse Parayi dizisi Kanal 7’de ‘Yaralı Kalbim’ adıyla ekrana geliyor. İstemediği bir evlilik yapan Geet ve ağabeyinin yaptığı hatalar yüzünden canı yanan Mann’in tesadüflerle dolu aşkı Yaralı Kalbim’de… Baş rollerinde güzelliğiyle görenleri kendisine hayran bırakan Drashti Dhami ile yakışıklı oyuncu Gurmeet Chaudhary’in yer aldığı Geet Hui Sabse Parayi, Yaralı Kalbim adıyla Kanal 7 izleyicisinin karşısına çıkıyor. Hindistan’da geniş bir kitleye hitap eden ve Türkiye’de de birçok hayranı olan dizi, her gün heyecan dolu bölümleriyle sevenleriyle buluşuyor. Tüm engellere rağmen aşkın her şeyi aşacağını anlatan dizide heyecan ve tempo hiç düşmüyor. Genç ve güzeller güzeli Geet, Handa ailesine mensup masum bir köylü kızıdır. 18 yaşına geldiğinde ailesi onu dehşete düşüren bir karar alır. Bu karar Geet’i, bir danışmanlık şirketinin sahibi olan Dev Khurana’la evlendirmektir. Kötü bir karaktere sahip olan Dev, evli olduğunu Geet’in ailesinden saklar ve para için onunla evlenir. Evliliklerinin ertesi günü hava alanında kocası tarafından terk edilen Geet, köyüne döner. Hayatı büyük bilinmezlikler ve yakıcı sırlarla dolu olan Geet’in karşısına bir anda çıkan Mann onu hayata bağlar. Geet ve Mann arasında oluşan büyük aşk onları nerelere sürükleyecek? Geet, Mann’in gerçek kimliğini öğrenince ne yapacak? Hepsi ve daha fazlası Yaralı Kalbim ile ekrana taşınıyor.


 

Yaralı Kalbim oyuncuları

Kanal 7'nin yeni Hint dizisi Yaralı Kalbim'in kadrosunda Drashti Dhami, Gurmeet Chaudhar, Abhinav Shukla, Anju Mahendru, Nikunj Malik, Melanie Pais ve Tanushree Kaushal bulunmaktadır.

Yorumlar (1)
Mira 3 hafta önce
Yaralı kalbimi lütfen akşam 21 .00 alın gündüz ramazanda izleyemem ben lütfen rica ediyorum
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?