Yaralı Kalbim 71. Bölüm 16 Nisan Cuma izle | Yaralı Kalbim 71. bölüm özeti ve fragmanı

Kanal 7'nin yayınladığı Hint dizileri arasında en çok izlenenlerden biri olan Yaralı Kalbim'de yepyeni bir gün daha başlıyor. Yaşanan olayları ile herkesi ekran karşısına kiltleyen yapımda neler olacağı merak konusu ve araştırılarak öğrenilmek isteniyor. Günlük dizi ile ilgili detaylar haberimizde yer alıyor. Yaralı Kalbim 71. Bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte detaylar... Sizler de yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Medya 15.04.2021, 06:26 Burak ZİHNİ

İzleyicilerinin karşısına her yayın döneminde yeni bir Hint dizisi daha çıkaran Kanal 7'nin son yapımı Yaralı Kalbim oldu. Hindistan'da uzun süre milyonlarca kişi tarafından izlenen dizinin Türkiye'deki macerası da seyircileri ekran karşısına kilitleyecek. 8 Şubat Pazartesi günü yayınlanmaya başlayan yapım için araştırmalar yapılıyor ve bir sonraki bölümde neler yaşanacağı konusunda bilgiler edinilmek isteniyor. Haftanın 7 günü televizyondaki yerini alan dizinin bir sonraki bölümünde hangi olaylar olacak? Yaralı Kalbim 71. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor. Sizler de yorumlarınızı yazabilirsiniz.


Yaralı Kalbim 71. bölüm özeti

Maan hafızasını kaybediyor. Son bir yılını hatırlamıyordur. Geet ve hayaına Geet ile birlikte girenler silinmiştir. Yaralı Kalbim 71.bölüm özetinde Geet yoğun bakımda yatan Maan’ı kontrol etmek için gelir. Ama yatan kimseyi göremez. Hemşireler gece Maan’ın kendine geldiğini ve servise çıktığını söylerler. Geet mutlulukla tek tek odalara bakar ama bulamaz. Doktorla karşılaşan Geet bir sorun olup olmadığını sorar. Çünkü Maan’ı hiçbir yerde bulamamıştır. Doktor Maan’ın kendini iyi hissettiğini ve eve gittiğini söyler. Geet kendisine haber verilmediği için bozulmuştur.

Maan eve gitmiş ve büyükannesine sarılır. Birdaha ondan ayrılmayacağını söyler. Büyükannede Maan’a sarılır. Yalnızca beni mi özledin diyerek onunla şakalaşır. Maan bir de Dev var tabi diye ekler. Geet’den hiç söz etmez. O sırada Geet de gelir ve Maan’ı iyileşmiş bulduğu için şükreder. Yalnız bir sorun vardır. Maan Geet’in yanından öylece çekip gider. Geet peşinden odaya gider ama Maan kapıyı kilitlemiştir. Geet kapıyı çalsada açan olmaz sinirlenir ve akşam yemeğini hazırlamaya koyulur.

Geet akşam yemeklerini servis eder. Maan garipser ve tabağını kendi doldurmak ister. Büyükanne araya girip Geet’ saygısızlık ve kabalık ettiğini söyler. Maan adını dahi bilmediği kızdan özür diler. Herkes bir garip bakar. Maan Geet’e ilk defa gördüğünü söyler. Geet Maan’ın bu tavrı karşısında gözleri dolar ve bozulur. Maan söylenenlere ve baskılara dayanamayarak bayılır.

Hemen doktor çağırılır ve oda yatakta yaptığı muayene sonucunda şak diye Maan’ın problemini bulur. Maan hafızasını kaybetmiştir. Son bir senesini hatırlamıyordur. Klasik ona bazı gerçekleri anlatmayacaklardır. Zamanla Maan’ın hafızasını yerine gelmesi beklenir.

Büyükanne duygusallaşmaya başlar. Maan’ın Geet’i hatırlamaması onun çok zoruna gitmiştir. Her gün bu tabloya dayanamayacağına ve Geet’den vereceği karara saygı duyacağını söyler. Geet bir karar vermek zorunda olmadığını ve kendisi hafızasını kaybetmediğini söyler. Bu yüzden kalıp Maan’ın yanında olacaktır.

Maan ilk errorunu şirkette ait belgelerin tarihinin yanlış olmasına sinirlenir ve olay çıkartır. Doktor ve Dev yanına gidip tarihlerde bir sıkıntı olmadığını şu an o tarihte olduklarını anlatmaya çalışırlar. Biraz abartıp geçmiş hakkında yalan yanlış şeylerden bahsederler. Geet Maan’a meyve suyu vermek için gittiğinde klasik çarpışmalarını yaşarlar. Maan bu seferde Geet’i sorguya çeker. Kaza hakkında bilgi almaya çalışır. Herkesin eli ayağına dolanıp yine ortaya karışık bir senaryo çıkarırlar.

Bu arada Pinky de geri dönmüştür. Geet ile birbirine sarılıp son olan olayları konuşurlar. Maan ise yine evde toplantı yapıyor ve eski günlerindeki gibi herkesi azarlayıp durur. Geç gelenlere nutuk atar. Geet de direk odaya Maan diye dalınca o da azar işitir ve saygısızlıkla suçlanır.

Büyükannenin ise dikkatini Dev çeker. Dev uzaktan Nandini’yi izliyordur. Büyükanne bir kıvılcım olduğunu sezer. Nandini ve Lucky de Maan’a yeni çalışan olarak tanıştırılır. Geet tekrar ofis zamanlarına geri dönüştür. Maan’ın sekreterliğini yapar. Ama Maan çok sinirlidir ve Pinky’i sekreteri yapmak ister.


Yaralı Kalbim konusu

Kanal 7 ekranlarında yepyeni bir Hint dizisi izleyicisiyle buluşuyor. Hindistan’da yayınlandığı dönemde geniş kitlelere ulaşan Geet Hui Sabse Parayi dizisi Kanal 7’de ‘Yaralı Kalbim’ adıyla ekrana geliyor. İstemediği bir evlilik yapan Geet ve ağabeyinin yaptığı hatalar yüzünden canı yanan Mann’in tesadüflerle dolu aşkı Yaralı Kalbim’de… Baş rollerinde güzelliğiyle görenleri kendisine hayran bırakan Drashti Dhami ile yakışıklı oyuncu Gurmeet Chaudhary’in yer aldığı Geet Hui Sabse Parayi, Yaralı Kalbim adıyla Kanal 7 izleyicisinin karşısına çıkıyor. Hindistan’da geniş bir kitleye hitap eden ve Türkiye’de de birçok hayranı olan dizi, her gün heyecan dolu bölümleriyle sevenleriyle buluşuyor. Tüm engellere rağmen aşkın her şeyi aşacağını anlatan dizide heyecan ve tempo hiç düşmüyor. Genç ve güzeller güzeli Geet, Handa ailesine mensup masum bir köylü kızıdır. 18 yaşına geldiğinde ailesi onu dehşete düşüren bir karar alır. Bu karar Geet’i, bir danışmanlık şirketinin sahibi olan Dev Khurana’la evlendirmektir. Kötü bir karaktere sahip olan Dev, evli olduğunu Geet’in ailesinden saklar ve para için onunla evlenir. Evliliklerinin ertesi günü hava alanında kocası tarafından terk edilen Geet, köyüne döner. Hayatı büyük bilinmezlikler ve yakıcı sırlarla dolu olan Geet’in karşısına bir anda çıkan Mann onu hayata bağlar. Geet ve Mann arasında oluşan büyük aşk onları nerelere sürükleyecek? Geet, Mann’in gerçek kimliğini öğrenince ne yapacak? Hepsi ve daha fazlası Yaralı Kalbim ile ekrana taşınıyor.


 

Yaralı Kalbim oyuncuları

Kanal 7'nin yeni Hint dizisi Yaralı Kalbim'in kadrosunda Drashti Dhami, Gurmeet Chaudhar, Abhinav Shukla, Anju Mahendru, Nikunj Malik, Melanie Pais ve Tanushree Kaushal bulunmaktadır.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?