Yaralı Kalbim 75. Bölüm 20 Nisan Salı izle | Yaralı Kalbim 75. bölüm özeti ve fragmanı

Kanal 7'nin yayınladığı Hint dizileri arasında en çok izlenenlerden biri olan Yaralı Kalbim'de yepyeni bir gün daha başlıyor. Yaşanan olayları ile herkesi ekran karşısına kilitleyen yapımda neler olacağı merak konusu ve araştırılarak öğrenilmek isteniyor. Günlük dizi ile ilgili detaylar haberimizde yer alıyor. Yaralı Kalbim 75. Bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte detaylar... Sizler de yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Medya 19.04.2021, 06:13 20.04.2021, 06:11 Burak ZİHNİ

İzleyicilerinin karşısına her yayın döneminde yeni bir Hint dizisi daha çıkaran Kanal 7'nin son yapımı Yaralı Kalbim oldu. Hindistan'da uzun süre milyonlarca kişi tarafından izlenen dizinin Türkiye'deki macerası da seyircileri ekran karşısına kilitleyecek. 8 Şubat Pazartesi günü yayınlanmaya başlayan yapım için araştırmalar yapılıyor ve bir sonraki bölümde neler yaşanacağı konusunda bilgiler edinilmek isteniyor. Haftanın 7 günü televizyondaki yerini alan dizinin bir sonraki bölümünde hangi olaylar olacak? Yaralı Kalbim 75. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor. Sizler de yorumlarınızı yazabilirsiniz.


Yaralı Kalbim 75. bölüm özeti

Maan Geet ile evli olduğunu öğrenmiş ve ortaığı tozu dumanına katmıştı. Herkesin içinde Geet’ hakaret edince Geet tüm bu yaşananların artık çok fazla olduğunu söyleyerek valizini de alıp evden ayrılır. Büyükanne Geet’i yeniden evden ayrılmasına dayanamayıp bayılır. Maan da büyükannem diyorsa doğrudur diyerek Geet’i aramaya koyulur. Maan Geet ile evli olduğunu öğrenmiş ve ortaığı tozu dumanına katmıştı. Herkesin içinde Geet’ hakaret edince Geet tüm bu yaşananların artık çok fazla olduğunu söyleyerek valizini de alıp evden ayrılır. Büyükanne Geet’i yeniden evden ayrılmasına dayanamayıp bayılır. Maan da büyükannem diyorsa doğrudur diyerek Geet’i aramaya koyulur. Geet otobüse atlamış gidiyordur. Maan son anda otobüsün camından sarkan Geet’in şalını görüp koşmaya başlar. Geet hiçbir şey duymuyordur.

Diğer tarafta ise Naintara sinirleri zorluyordur. Hiçbir şey olmamış gibi pişkin pişkin Dev’in karşısına çıkmıştır. Hala onu sevdiğini ve özlediğini söyler. Dev ise tüm bunlara karnının tok olduğunu söyler.

Maan Geet’in otobüsünü durdurmuştur. Geet karşısında Maan’ı görünce şaşırmıştır. Hiçbir şey sormadan Maan ile birlikte otobüsten iner.

Büyükanne ise bir şey yiyip içmez. Nandini’nin verdiği ilaçları dahi içmez. Geet’in yokluğunu protesto ediyor gibidir. Maan kapıdan Geet ile birlikte girer. Büyükanne birden canlanmaya başlar. Adeta Geet’ e aşık olan büyükanne gibidir. İlaçlarını içip sırıtmaya başlar. Daha sonra Geet’in elini tutup bir daha gitmemesini ister. Maan ise tüm bu anlar hem şaşkın hem de tuhaf bir ruh halinde izliyordur. Büyükanne Maan’a Geet’e bir şans vermesini ister. Maan ise Geet’i otobüsten indirdiğinde aklından geçenleri ona anlatmıştır. Onu hatırlamadığını ve büyükannesini düşündüğünü…

Nandini ve Geet salonda bir kadını oturur halde bulurlar. Seslendiklerinde Geet karşısında kanlı canlı Naintara’yı görür. Naintara evine geri döndüğünü söyler. Aynı şoku Dev de yaşar.Naintara’yı kovmaya çalışır. Tabi Nandini de bu olanları küçük dilini yutmuş şekilde izliyordur. Naintara Dev’e yakınlaşmaya çalışır ben senin hala karınım der. Dev boşandığını söyler. Naintara ise belgeleri imzalamadığını dile getirir. Yai bir insan boşanıp boşanmadığını bilmez mi be Dev? Sen de ne saf adamsın?

Naintara yalvarıp yakarsa da Dev’in kararı kesindir. Naintara ne adar timsah gözyaşları dökmeye çalışsa da ne Geet ne de Dev onun bu hareketlerine kanmaz. Dev Naintara’yı görevlilerce dışarı attırır.

Naintara kapıdan gitse de bacadan adeta geri giriyordur. Naintara kendini Maan’a acındırmış Maan da Naintara bu evde kalacak deyip durur. Ayrıca buna neden Maaan karar veriyor ki? Maan Naintara’yı ilk bölümlerde Geet’den önce de günahı kadar sevmezdi. Şimdi nereden çıktı bu Naintara sevgisi çok saçma. İkide bir hep aynı cümleleri tekrarlar. Naintara bana tüm olup biteni anlattı. Biri de çıkıp ne anlattı demez! Maan sürekli Dev’e evli olduğunu hatırlatır ve bir şans vermesini ister. Peki kendisi aynı şansı Geet’e veriyor mu acaba?

Geet ve Dev bu konuda Maan’a karışmamalarını söylese de çok bilmiş Maan Naintara’nın akıllanmış olduğunu savunur. Yani Maan o kadar gıcık olduk ki sana son bölümlerde !!!

Büyükanne Naintara’nın geldiğini görünce bayılır. Mal Maan bunu da anlamaz. Kadın resmen fenalık geçirdi. Naintara’nın ne suçu var der? Ulan kalkıpta ben zaten evliliğimi bile hatırlamayan adamım herke bu kadar tepki gösterdiğine göre bu kadın ne yaptı acaba demez mi? İkinci bir şok dalgası da büyükanneden geliyor. Büyükanne de Naintara çok kötülük yaptı dese de Maan’ı kıramıyor. Hey yarabbim bir çıkıp dese Geet’e silah doğrulttu ama yok kimsenin ağzı bıçak açmaz anca kem küm…

Naintara da işin yolunu bulmuş Dev’in damarına basıp kendisini evden atmak isterse kadın derneklerini arayıp şikayet edeceğini söyler. Dev beni tehdit edemezsin dese de Naintara bal gibi tehdit edip o eve de girmeyi başarmıştır.


Yaralı Kalbim konusu

Kanal 7 ekranlarında yepyeni bir Hint dizisi izleyicisiyle buluşuyor. Hindistan’da yayınlandığı dönemde geniş kitlelere ulaşan Geet Hui Sabse Parayi dizisi Kanal 7’de ‘Yaralı Kalbim’ adıyla ekrana geliyor. İstemediği bir evlilik yapan Geet ve ağabeyinin yaptığı hatalar yüzünden canı yanan Mann’in tesadüflerle dolu aşkı Yaralı Kalbim’de… Baş rollerinde güzelliğiyle görenleri kendisine hayran bırakan Drashti Dhami ile yakışıklı oyuncu Gurmeet Chaudhary’in yer aldığı Geet Hui Sabse Parayi, Yaralı Kalbim adıyla Kanal 7 izleyicisinin karşısına çıkıyor. Hindistan’da geniş bir kitleye hitap eden ve Türkiye’de de birçok hayranı olan dizi, her gün heyecan dolu bölümleriyle sevenleriyle buluşuyor. Tüm engellere rağmen aşkın her şeyi aşacağını anlatan dizide heyecan ve tempo hiç düşmüyor. Genç ve güzeller güzeli Geet, Handa ailesine mensup masum bir köylü kızıdır. 18 yaşına geldiğinde ailesi onu dehşete düşüren bir karar alır. Bu karar Geet’i, bir danışmanlık şirketinin sahibi olan Dev Khurana’la evlendirmektir. Kötü bir karaktere sahip olan Dev, evli olduğunu Geet’in ailesinden saklar ve para için onunla evlenir. Evliliklerinin ertesi günü hava alanında kocası tarafından terk edilen Geet, köyüne döner. Hayatı büyük bilinmezlikler ve yakıcı sırlarla dolu olan Geet’in karşısına bir anda çıkan Mann onu hayata bağlar. Geet ve Mann arasında oluşan büyük aşk onları nerelere sürükleyecek? Geet, Mann’in gerçek kimliğini öğrenince ne yapacak? Hepsi ve daha fazlası Yaralı Kalbim ile ekrana taşınıyor.


 

Yaralı Kalbim oyuncuları

Kanal 7'nin yeni Hint dizisi Yaralı Kalbim'in kadrosunda Drashti Dhami, Gurmeet Chaudhar, Abhinav Shukla, Anju Mahendru, Nikunj Malik, Melanie Pais ve Tanushree Kaushal bulunmaktadır.

Yorumlar (1)
Büşra 4 ay önce
Çok mantıksızlaştı
banner138
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?