Yaralı Kalbim 81. Bölüm 26 Nisan Pazartesi izle | Yaralı Kalbim 81. bölüm özeti ve fragmanı

Kanal 7'nin yayınladığı Hint dizileri arasında en çok izlenenlerden biri olan Yaralı Kalbim'de yepyeni bir gün daha başlıyor. Yaşanan olayları ile herkesi ekran karşısına kilitleyen yapımda neler olacağı merak konusu ve araştırılarak öğrenilmek isteniyor. Günlük dizi ile ilgili detaylar haberimizde yer alıyor. Yaralı Kalbim 81. Bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte detaylar... Sizler de yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Medya 25.04.2021, 06:44 Burak ZİHNİ
yarlı kalbim

İzleyicilerinin karşısına her yayın döneminde yeni bir Hint dizisi daha çıkaran Kanal 7'nin son yapımı Yaralı Kalbim oldu. Hindistan'da uzun süre milyonlarca kişi tarafından izlenen dizinin Türkiye'deki macerası da seyircileri ekran karşısına kilitleyecek. 8 Şubat Pazartesi günü yayınlanmaya başlayan yapım için araştırmalar yapılıyor ve bir sonraki bölümde neler yaşanacağı konusunda bilgiler edinilmek isteniyor. Haftanın 7 günü televizyondaki yerini alan dizinin bir sonraki bölümünde hangi olaylar olacak? Yaralı Kalbim 81. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor. Sizler de yorumlarınızı yazabilirsiniz. İyi seyirler dileriz.


Yaralı Kalbim 81. bölüm özeti

Geet, Maan’ın kendisine emanet ettiği belgeyi koruyamamış ve bu yüzden belgeleri tekrar oluşturana kadar ondan kaçıyordur. Maan da her şeyin farkında olup Geet’in davranışlarını izliyordur. Büyükannenin istediği tören yapılmaya başlanmıştır. Bu törende Maan ve Geet tekrar birbirlerine yemin edip söz verirler. Nikah tazeleme gibi bir şey yaptılar sanırım. Maan Geet’e gece baktığında Geet bilgisayar başında uyuya kalır. Maan Geet’in yanağını okşar. Sabah Geet uyandığında geç kalmıştır. Bir an önce ofise gidip Adi ile yapılması gerekenleri halletmesi gerekir. Geet alelacele evden çıkınca dosyayı masada bırakır. Maan dosyayı alıp eksikleri tamamlar.

Maan ofise gidince de Adi ve Geet’i sıkıştırmaya başlar. Onlar kem küm ederken Maan dosyayı alır ve Adi’den kontrol etmesini ister. Adi şaşkındır ve Geet’in her şeyi yaptığını düşünür. Geet de Adi’nin neler söylediğini anlayamaz. İkili Tanrı’nın onlara yardım ettiğini düşünür.

Nadini ise Dev’in ona getirdiği hediye paketini bulur. İçinden çok beğendiği bir sari ve mektup çıkar. Dev mektupta sonunda aşkından bahsedebilmiştir. Eğer duygularına karşılık vermek istiyorsa bu sariyi giymesini ister. Nandini sariyi giyip Dev’in karşısına çıkar. Dev Nandini’nin mektubu okuyup okumadığını merak eder. Nandini Dev’i iyice meraklandırır. Nandini mektubu gösterip okuduğunu söyler. İkili sonunda birbirine sarılır.

Geet Maan’ın her şeyden haberinin olduğunu anlamıştır. Maan ise hatanın farkına varıp çabaladığın için hiçbir şey söylemedim der. Ayrıca Maan’ın Geet’e bir jesti daha vardır. Patlamış mısır eşliğinde ikili film izlerler.

Rambir ise Dev ve Nandini’yi tebrik eder. Nandini ve Dev aniden herksten gizli evlenmeye karar vermiştirler. Dev eve gelip Adi’den gerekli malzemeleri bulup peder getirmesini ister. Dev’in konuşmalarını Geet duyar ve şaşırır. Kiminle evleniyorsun diye Dev’in üzerine yürür. Bakalım gelecek bölümde Dev ve Nandini evlenebilecek mi?


Yaralı Kalbim konusu

Kanal 7 ekranlarında yepyeni bir Hint dizisi izleyicisiyle buluşuyor. Hindistan’da yayınlandığı dönemde geniş kitlelere ulaşan Geet Hui Sabse Parayi dizisi Kanal 7’de ‘Yaralı Kalbim’ adıyla ekrana geliyor. İstemediği bir evlilik yapan Geet ve ağabeyinin yaptığı hatalar yüzünden canı yanan Mann’in tesadüflerle dolu aşkı Yaralı Kalbim’de… Baş rollerinde güzelliğiyle görenleri kendisine hayran bırakan Drashti Dhami ile yakışıklı oyuncu Gurmeet Chaudhary’in yer aldığı Geet Hui Sabse Parayi, Yaralı Kalbim adıyla Kanal 7 izleyicisinin karşısına çıkıyor. Hindistan’da geniş bir kitleye hitap eden ve Türkiye’de de birçok hayranı olan dizi, her gün heyecan dolu bölümleriyle sevenleriyle buluşuyor. Tüm engellere rağmen aşkın her şeyi aşacağını anlatan dizide heyecan ve tempo hiç düşmüyor. Genç ve güzeller güzeli Geet, Handa ailesine mensup masum bir köylü kızıdır. 18 yaşına geldiğinde ailesi onu dehşete düşüren bir karar alır. Bu karar Geet’i, bir danışmanlık şirketinin sahibi olan Dev Khurana’la evlendirmektir. Kötü bir karaktere sahip olan Dev, evli olduğunu Geet’in ailesinden saklar ve para için onunla evlenir. Evliliklerinin ertesi günü hava alanında kocası tarafından terk edilen Geet, köyüne döner. Hayatı büyük bilinmezlikler ve yakıcı sırlarla dolu olan Geet’in karşısına bir anda çıkan Mann onu hayata bağlar. Geet ve Mann arasında oluşan büyük aşk onları nerelere sürükleyecek? Geet, Mann’in gerçek kimliğini öğrenince ne yapacak? Hepsi ve daha fazlası Yaralı Kalbim ile ekrana taşınıyor.


 

Yaralı Kalbim oyuncuları

Kanal 7'nin yeni Hint dizisi Yaralı Kalbim'in kadrosunda Drashti Dhami, Gurmeet Chaudhar, Abhinav Shukla, Anju Mahendru, Nikunj Malik, Melanie Pais ve Tanushree Kaushal bulunmaktadır.

Yorumlar (0)
banner138
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?