Yaralı Kalbim 83. Bölüm 28 Nisan Çarşamba izle | Yaralı Kalbim 83. bölüm özeti ve fragmanı

Kanal 7'nin yayınladığı Hint dizileri arasında en çok izlenenlerden biri olan Yaralı Kalbim'de yepyeni bir gün daha başlıyor. Yaşanan olayları ile herkesi ekran karşısına kilitleyen yapımda neler olacağı merak konusu ve araştırılarak öğrenilmek isteniyor. Günlük dizi ile ilgili detaylar haberimizde yer alıyor. Yaralı Kalbim 83. Bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte detaylar... Sizler de yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Medya 27.04.2021, 06:14 Burak ZİHNİ
yarlı kalbim

İzleyicilerinin karşısına her yayın döneminde yeni bir Hint dizisi daha çıkaran Kanal 7'nin son yapımı Yaralı Kalbim oldu. Hindistan'da uzun süre milyonlarca kişi tarafından izlenen dizinin Türkiye'deki macerası da seyircileri ekran karşısına kilitleyecek. 8 Şubat Pazartesi günü yayınlanmaya başlayan yapım için araştırmalar yapılıyor ve bir sonraki bölümde neler yaşanacağı konusunda bilgiler edinilmek isteniyor. Haftanın 7 günü televizyondaki yerini alan dizinin bir sonraki bölümünde hangi olaylar olacak? Yaralı Kalbim 83. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor. Sizler de yorumlarınızı yazabilirsiniz. İyi seyirler dileriz.


Yaralı Kalbim 83. bölüm özeti

Adi ile Pinky’nin Khurana konağında hazırlık yapması ile başlar. Adi her şeyin hazır olduğunu, birazdan yeni evli çiftlerin geleceğini söyler. Çok geçmeden Dev ile Nandini ve Lucky ile Pretto Khurana konağına gelir. Adı Lucky’nin gelmesine şaşırır. Geet’e neden Lucky’nin geldiğini, daha doğrusu neden gelini Khurana evine getirdiğini, aslında Biji’nin evine getirmesi gerektiğini söyler. Geet Amristar da bazı sıkıntıları yaşadıklarını ama sonunda Biji’yi ikna ettiklerini, Maan da Lucky’nin tüm sorumluluğunu üzerine aldığı için burada kendileri ile birlikte yaşayacaklarını açıklar. Geet kapıda iki gelini ve iki damadı aarti tepsisi ile karşılar. Önce Nandi’nin ardından Pretto evlilik ritüellerin bir parçası olarak yerdeki pirinç kasesini devirdikten sonra kırmızı boyalı suya basıp evin her tarafını gezerler. Maan sevenleri bir araya getirdiği için kendisi ile gurur duyar. Maan Dev’i yanına çağırıp gelecek hakkında konuşurlar. Yeni evli çiftleri daha da kaynaştırmak adına Geet eline aldığı yüzüğü içi süt dolu kabın içine koyar. Önce Dev ile Nandini kabın içindeki yüzüğü bulmak için yarışırlar. Geleneklere göre yüzüğü bulan evlilikte söz sahibi olacağı anlamına geldiği için Dev de gerçekten yüzüğü arasa da Nandini yüzüğü bulan isim olur.


Yaralı Kalbim konusu

Kanal 7 ekranlarında yepyeni bir Hint dizisi izleyicisiyle buluşuyor. Hindistan’da yayınlandığı dönemde geniş kitlelere ulaşan Geet Hui Sabse Parayi dizisi Kanal 7’de ‘Yaralı Kalbim’ adıyla ekrana geliyor. İstemediği bir evlilik yapan Geet ve ağabeyinin yaptığı hatalar yüzünden canı yanan Mann’in tesadüflerle dolu aşkı Yaralı Kalbim’de… Baş rollerinde güzelliğiyle görenleri kendisine hayran bırakan Drashti Dhami ile yakışıklı oyuncu Gurmeet Chaudhary’in yer aldığı Geet Hui Sabse Parayi, Yaralı Kalbim adıyla Kanal 7 izleyicisinin karşısına çıkıyor. Hindistan’da geniş bir kitleye hitap eden ve Türkiye’de de birçok hayranı olan dizi, her gün heyecan dolu bölümleriyle sevenleriyle buluşuyor. Tüm engellere rağmen aşkın her şeyi aşacağını anlatan dizide heyecan ve tempo hiç düşmüyor. Genç ve güzeller güzeli Geet, Handa ailesine mensup masum bir köylü kızıdır. 18 yaşına geldiğinde ailesi onu dehşete düşüren bir karar alır. Bu karar Geet’i, bir danışmanlık şirketinin sahibi olan Dev Khurana’la evlendirmektir. Kötü bir karaktere sahip olan Dev, evli olduğunu Geet’in ailesinden saklar ve para için onunla evlenir. Evliliklerinin ertesi günü hava alanında kocası tarafından terk edilen Geet, köyüne döner. Hayatı büyük bilinmezlikler ve yakıcı sırlarla dolu olan Geet’in karşısına bir anda çıkan Mann onu hayata bağlar. Geet ve Mann arasında oluşan büyük aşk onları nerelere sürükleyecek? Geet, Mann’in gerçek kimliğini öğrenince ne yapacak? Hepsi ve daha fazlası Yaralı Kalbim ile ekrana taşınıyor.


 

Yaralı Kalbim oyuncuları

Kanal 7'nin yeni Hint dizisi Yaralı Kalbim'in kadrosunda Drashti Dhami, Gurmeet Chaudhar, Abhinav Shukla, Anju Mahendru, Nikunj Malik, Melanie Pais ve Tanushree Kaushal bulunmaktadır.

Yorumlar (0)
banner138
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?