Yaralı Kalbim 92. Bölüm 7 Mayıs izle | Yaralı Kalbim 92. bölüm özeti ve fragmanı

Kanal 7'nin yayınladığı Hint dizileri arasında en çok izlenenlerden biri olan Yaralı Kalbim'de yepyeni bir gün daha başlıyor. Yaşanan olayları ile herkesi ekran karşısına kilitleyen yapımda neler olacağı merak konusu ve araştırılarak öğrenilmek isteniyor. Günlük dizi ile ilgili detaylar haberimizde yer alıyor. Yaralı Kalbim 92. Bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte detaylar... Sizler de yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Medya 06.05.2021, 06:22 Burak ZİHNİ
yarlı kalbim

İzleyicilerinin karşısına her yayın döneminde yeni bir Hint dizisi daha çıkaran Kanal 7'nin son yapımı Yaralı Kalbim oldu. Hindistan'da uzun süre milyonlarca kişi tarafından izlenen dizinin Türkiye'deki macerası da seyircileri ekran karşısına kilitleyecek. 8 Şubat Pazartesi günü yayınlanmaya başlayan yapım için araştırmalar yapılıyor ve bir sonraki bölümde neler yaşanacağı konusunda bilgiler edinilmek isteniyor. Haftanın 7 günü televizyondaki yerini alan dizinin bir sonraki bölümünde hangi olaylar olacak? Yaralı Kalbim 92. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor. Sizler de yorumlarınızı yazabilirsiniz. İyi seyirler dileriz.


Yaralı Kalbim 92. bölüm özeti

Maan, Vikram’ın evinin etrafında olduğu tespit edilmiş; Maan, Vikram’ın peşine düşmüştü. Maan Vikram kovalamacasında çamur çukurunda son bulmuştu. Vikram ve Maan kavgaya tutuşurlar. Geet Maan’ı aradığında Maan telefonu açar. Konuşma esnasında Vikram Maan’ın kafasına sopayla vurup bayıltır. Telefonu alıp Geet ile konuşur. Bu seferlik Geet için Maan’a dokunmayacaktır. Yol kenarından Maan’ı alabileceğini söyler. Geet Dev ve Lucky, Maan’ı aramaya koyulur. Sonunda yol kenarında baygın halde yatan Maan’ı bulurlar. Geet Maan’ı ayıltmaya çalışırken bir sorun vardır. Maan kafasından yaralanmış kan akıyordur. Doktor evde ettiği müdahale sorası Maan’ın durumunun iyi olduğunu söyler.

Nandini Dev’e Geet ve Maan’a yardımcı olmaları gerektiğini şirket işleriyle Dev ilgilenirse Maan’ın Geet’in yanında kalacağını söyler. Böylece Dev boş işlerle uğraşmaktan biraz ofis işlerine kafa yoracaktır.

Geet yine rüyasında Vikram’ı görür. Onu tehdit ettiğini Maan’ı öldürmeye çalıştığını görünce kabustan uyanır. O sırada odalarına bir çiçek ve not gelir. Notta Geet’in kabustan uyandığında gördüğü şeyler vardır. Vikram Geet’e bir an önce kavuşmak için Maan’ı öldüreceğini yazmıştır.

Ertesi sabah Dev ofise geçerken peşinde de Vikram vardır. Vikram Maan’ı öldürme işini Dev üzerinden gerçekleştirecektir. Dev’i sürekli reklam amaçlı arayınca delirtir ve Dev telefonunu kapatmak zorunda kalır. Vikram daha sonra ofisteki elektrik kablolarla oynayarak planını devreye sokar.

Nadini Dev’i arar ama ulaşamayınca mızmızlanmaya başlar. Aynı şekilde Vikram da Maan’ı arayıp ileri geri konuşunca Maan parçaları birleştirip Dev’in başının dertte olduğunu düşünür.Bu düşüncesinde de haksız sayılmaz. Dev ofisten çıkacağı sırada meşhur elektrik kesintilerinden birisi yaşanır.

Maan ofise gittiğinde güvenlik görevlileri baygın yatıyordur. Maan Vikram’ın tuzağına düşmez ve Dev’i bulur. Dev eli kolu ağlanmış yerde yatıyordur.

Eve döndüklerinde Nandini korkup Dev’e sarılır. Dev endişelenecek bir şey olmayacağını söylese de Nandini çok korkmuştur. Nandini Dev’e zarar gelmemesini ister. Eğer ona bir şey olursa yaşayamayacağını söyler. Dev ise Vikram’ın asıl amacının Maan’ı öldürmek olduğunu anlatır. O sırada kapının önünden geçen Geet konuşulanları duyar.

Vikram yeniden Geet ile iletişim kurar. Geet Maan’a bir zarar gelirse kendisinin de yaşamayacağını söyler. Vikram Geet’in konuşmasına üzülmüş gibi yaparak son kez buluşmak ister. Geet bu soruyu cevapsız bırakır.

Vikram Geet’in kendisiyle buluşmak isteyeceğinden o kadar emindir ki eve elektrikçi kılığında girer. Ne Man fark eder ne de Geet. Geet odadan çıkacakken elektrikçi kılığındaki Vikram odadan çıkmamasını ister. Maan da elektrikçinin evde çok uzun kaldığını fark edip odaya çıkar. Onun Vikam olduğunu dank eder. Geet elektrikçinin ardından bıraktığı kutuyu görür. Yine içerisinden hediyeler çıkar. Geet şimdi bir karar verecektir. Bakalım Vikram’ın hayatından çıkması için onunla buluşacak mıdır?

Son yaşanan gelişmeler ise Nandini’yi tedirgin etmiştir. Dev ile birlikte buradan gidebileceklerini söyler. Dev ise Nandini’nin bu düşüncesini bencilce bulur. Bu zor günleri hep birlikte ailecek üstesinden gelmeleri gerektiğini söyler.


Yaralı Kalbim konusu

Kanal 7 ekranlarında yepyeni bir Hint dizisi izleyicisiyle buluşuyor. Hindistan’da yayınlandığı dönemde geniş kitlelere ulaşan Geet Hui Sabse Parayi dizisi Kanal 7’de ‘Yaralı Kalbim’ adıyla ekrana geliyor. İstemediği bir evlilik yapan Geet ve ağabeyinin yaptığı hatalar yüzünden canı yanan Mann’in tesadüflerle dolu aşkı Yaralı Kalbim’de… Baş rollerinde güzelliğiyle görenleri kendisine hayran bırakan Drashti Dhami ile yakışıklı oyuncu Gurmeet Chaudhary’in yer aldığı Geet Hui Sabse Parayi, Yaralı Kalbim adıyla Kanal 7 izleyicisinin karşısına çıkıyor. Hindistan’da geniş bir kitleye hitap eden ve Türkiye’de de birçok hayranı olan dizi, her gün heyecan dolu bölümleriyle sevenleriyle buluşuyor. Tüm engellere rağmen aşkın her şeyi aşacağını anlatan dizide heyecan ve tempo hiç düşmüyor. Genç ve güzeller güzeli Geet, Handa ailesine mensup masum bir köylü kızıdır. 18 yaşına geldiğinde ailesi onu dehşete düşüren bir karar alır. Bu karar Geet’i, bir danışmanlık şirketinin sahibi olan Dev Khurana’la evlendirmektir. Kötü bir karaktere sahip olan Dev, evli olduğunu Geet’in ailesinden saklar ve para için onunla evlenir. Evliliklerinin ertesi günü hava alanında kocası tarafından terk edilen Geet, köyüne döner. Hayatı büyük bilinmezlikler ve yakıcı sırlarla dolu olan Geet’in karşısına bir anda çıkan Mann onu hayata bağlar. Geet ve Mann arasında oluşan büyük aşk onları nerelere sürükleyecek? Geet, Mann’in gerçek kimliğini öğrenince ne yapacak? Hepsi ve daha fazlası Yaralı Kalbim ile ekrana taşınıyor.


 

Yaralı Kalbim oyuncuları

Kanal 7'nin yeni Hint dizisi Yaralı Kalbim'in kadrosunda Drashti Dhami, Gurmeet Chaudhar, Abhinav Shukla, Anju Mahendru, Nikunj Malik, Melanie Pais ve Tanushree Kaushal bulunmaktadır.

Yorumlar (0)
banner138
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?