Yaralı Kalbim – Geet 48. Bölüm 24 Mart Çarşamba | Yaralı Kalbim 48. bölüm özeti ve fragmanı

Hindistan menşeli yapımları ekranlara taşımaya devam eden Yaralı Kalbim'de yeni bir gün daha başlıyor. Birbirinden güçlü oyuncuları kadrosunda bulunduran yapımda haftanın son gününün neler getireceği meçhul ve şimiden araştırmalar yapılarak öğrenilmek isteniyor. Peki, yarın neler yaşanacak? Yaralı Kalbim 48. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor. Yaralı Kalbim 48. Bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte detaylar... Sizler de yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Medya 23.03.2021, 07:17 Burak ZİHNİ

İzleyicilerinin karşısına her yayın döneminde yeni bir Hint dizisi daha çıkaran Kanal 7'nin son yapımı Yaralı Kalbim oldu. Hindistan'da uzun süre milyonlarca kişi tarafından izlenen dizinin Türkiye'deki macerası da seyircileri ekran karşısına kilitleyecek. 8 Şubat Pazartesi günü yayınlanmaya başlayan yapım için araştırmalar yapılıyor ve bir sonraki bölümde neler yaşanacağı konusunda bilgiler edinilmek isteniyor. Haftanın 7 günü televizyondaki yerini alan dizinin bir sonraki bölümünde hangi olaylar olacak? Yaralı Kalbim 48. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor. Sizler de yorumlarınızı yazabilirsiniz.


Yaralı Kalbim 48. bölüm özeti

Maan ve Dev karşılaşmıştır. Bu arada Dev karakteri değişmiştir. Maan , Dev’i görünce endişelenir. Geet’in Dev ile karşılaşacak olması ihtimali bile onu endişelendirmeye yetmiştir. Geet’in üzülmesini ve tekrardan strese girmesini istemez. Bu yüzden otelden en kısa zamanda çıkıp Delhi’ye dönmeyi planlar. Annie ofiste uyuyakalmıştır. Arjun, Annie’yi yalnız bırakmamak için o da ofiste yatmıştır. Annie uyanır ve saatin geç olduğunu fark edip eve gider. Arjun’un da ofiste uyuduğunu gören Annie onu kendisi uyandırmak yerine görevli aracılığıyla uyandırır.

Ertesi sabah Arjun ofise geç geleceğini Annie’ye haber vermek için arar. Ama Annie’nin telefonu defalarca meşgul çalar. Çünkü o sırada Annie Mana ile konuşur. Arjun Mana’yı da aradığında meşgul çalınca durumu fark eder ve ufaktan kıskanmaya başlar. Maan ise Geet’e geri dönüp gitmek istediğini söyler. Geet bunu kabul etmez ve çok konuşmaya başlar. Maan Geet’in çenesine yenik düşer ve otel dışında gezdirmeye çıkarır. Maan Dev’in niyetini çözememiştir. Dev ise sadece ikisinin mutlu olması için çabalayıp biraz vicdanını soğutmak ister.

Dev ise ben tüm bunları hakkettim diye içinde geçirir. Kardeşine, ailesine ve Geet’e acı çektirmekten başka bir olayı olmadığını düşünür. Mana ise Arjun’dan Annie hakkında bilgiler almaya çalışır. Mana Annie’den hoşlandığını itiraf eder. Arjun da Mana’nın aklının karışmasını sağlayacak yalan yanlış bilgiler verir. Abisinin zalim biri olduğu ve Annie’ye çektirdiğini onunla birlikte olursa eğer başının belaya gireceğini söyler.

Bu sırada iş ile ilgili sorunlar baş gösterir. Annie bunlarla mücadele ederken ve Arjun ile bu konuyu konuşurken Mana farklı çıkarımlarda bulunur ve konunun Annie’nin abisi hakkında olduğunu sanar. Arjun bir nevi Mana’yı doldurmuş olur.

Geet Maan için otelde yiyecek bir şeyler söylemek için dolanırken Dev onu görür ve saklanır. Geet müdürü sorduğunda Dev’i işaret ederler. Dev kaçarken Geet’in ayağı takılıp düşecekken Dev korkup seslenir. Geet Dev’i görünce bayılır. Doktor Geet’in kan basıncının hızla yükseldiğini ve komplikasyonla karşılaşabileceklerini söyler. Dev, Maan’a haber vermek zorunda kalır. Maan Dev’in yakasına yapışır. Dev onlardan uzak kalmak için arkadaşının otelinde işe başladığını söyler. Ama söyledikleri Maan’ı hiç ikna etmez.

Arjun ve Annie ise bir müşteri yüzünden kavgaya tutuşurlar. Annie’yi ilk defa Arjun’a karşı bu kadar sinirlenmiş olarak görüyoruz.

Maan ve Geet bu olaydan sonra otelden ayrılırlar. Maan, Geet’in üzgün olduğunu fark eder ve onun dikkatini dağıtmaya çalışır. Yolda durup yerel yemeklerden yemek istediğini söyler. Geet’in keyfi yerine gelir. Geri dönüş yolunda araba sürmeyi öğrenmek istediğini söyler. Maan onun için sakıncalı olabileceğini söylese de Geet bu istediğinde ısrarcı davranır. İlla arabayı süreceğim diye tutturur. Sonunda da karşıdan kamyon gelir ve ağaca çarparlar. Geet’in durumu iyiyken Maan arabadan fırlar ve durumu kötüdür.

Maan’ı hastaneye kaldırırlar. Aldığı darbeler yüzünden durumu ağırdır ve kan kaybediyordur. Geet evi arayıp haber verir. Nerede olduğunu söyleyemeden telefon kesilir. Büyükanne hemen Annie’yi arayıp bilgilendirir. Ofis çalışanları ve Annie büyükannenin yanına gelip beklemeye başlarlar. Geet tekrar ulaşır ve kaldığı yeri haber verir. Bu sefer de uçakta yer bulunmaz. Arjun gelip büyükanneye üzülmemesini uçak kiraladığını söyler. Doktorlar Geet’in acilen kan bulmasını ister. Geet önüne gelen herkese yalvarır ama kanı bir türlü bulamaz. Khurana ailesi de tanıdıkları herkese sorup soruşturur ama kanı bir türlü bulamamıştırlar. Büyükannenin bildiği bu kan sadece Dev’de vardır.

Geet Dev’den kanı istemek arasında iki arada bir derede kalır. Hala Dev’in adı geçince arka planda Geet’in geçmişteki düğün törenini göstermeleri çok absürt kaçıyor. Geet Maan’ın yaşaması için Dev’e ulaşmaya çalışır. Bu sahneler de o kadar çok uzatılmıştır ki insanın heyecanı kaçıyor.

Arjun da her ne kadar istemem yan cebime koy edasında davransa da o da Maan için kan aramaya başlamıştır.


Yaralı Kalbim konusu

Kanal 7 ekranlarında yepyeni bir Hint dizisi izleyicisiyle buluşuyor. Hindistan’da yayınlandığı dönemde geniş kitlelere ulaşan Geet Hui Sabse Parayi dizisi Kanal 7’de ‘Yaralı Kalbim’ adıyla ekrana geliyor. İstemediği bir evlilik yapan Geet ve ağabeyinin yaptığı hatalar yüzünden canı yanan Mann’in tesadüflerle dolu aşkı Yaralı Kalbim’de… Baş rollerinde güzelliğiyle görenleri kendisine hayran bırakan Drashti Dhami ile yakışıklı oyuncu Gurmeet Chaudhary’in yer aldığı Geet Hui Sabse Parayi, Yaralı Kalbim adıyla Kanal 7 izleyicisinin karşısına çıkıyor. Hindistan’da geniş bir kitleye hitap eden ve Türkiye’de de birçok hayranı olan dizi, her gün heyecan dolu bölümleriyle sevenleriyle buluşuyor. Tüm engellere rağmen aşkın her şeyi aşacağını anlatan dizide heyecan ve tempo hiç düşmüyor. Genç ve güzeller güzeli Geet, Handa ailesine mensup masum bir köylü kızıdır. 18 yaşına geldiğinde ailesi onu dehşete düşüren bir karar alır. Bu karar Geet’i, bir danışmanlık şirketinin sahibi olan Dev Khurana’la evlendirmektir. Kötü bir karaktere sahip olan Dev, evli olduğunu Geet’in ailesinden saklar ve para için onunla evlenir. Evliliklerinin ertesi günü hava alanında kocası tarafından terk edilen Geet, köyüne döner. Hayatı büyük bilinmezlikler ve yakıcı sırlarla dolu olan Geet’in karşısına bir anda çıkan Mann onu hayata bağlar. Geet ve Mann arasında oluşan büyük aşk onları nerelere sürükleyecek? Geet, Mann’in gerçek kimliğini öğrenince ne yapacak? Hepsi ve daha fazlası Yaralı Kalbim ile ekrana taşınıyor.


 

Yaralı Kalbim oyuncuları

Kanal 7'nin yeni Hint dizisi Yaralı Kalbim'in kadrosunda Drashti Dhami, Gurmeet Chaudhar, Abhinav Shukla, Anju Mahendru, Nikunj Malik, Melanie Pais ve Tanushree Kaushal bulunmaktadır.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?