Yemekteyiz 11 Ekim Cuma | Aycan Polat kaç puan aldı ve menüsünde neler vardı?

Seda Sayan'ın sunduğu Yemekteyiz programının 11 Ekim Cuma günü ekranlara gelecek olan 40. bölümünde Aycan Polat yarışacak. Peki kendisi kaç puan aldı ve menüsünde hangi yemekler vardı? Detaylar haberimizde.

Medya 11.10.2019, 08:15
Yemekteyiz 11 Ekim Cuma | Aycan Polat kaç puan aldı ve menüsünde neler vardı?

Dün yayınlanan haftanın dördüncü gününde Fatma Hanım hünerlerini sergilemiş ve puanlarını almıştı. Sırasını geçiren Fatma Hanım'ın ardından bu kez Aycan Polat'ın evine gidilecek. Aycan Hanım rakip ve rakibelerini ağırlayacak. Gösterdiği performansla da yüksek puan almaya çalışacak. Elinden gelenin en iyisi için hazır olan Aycan Hanım'ın menüsü de merak konusu oldu. Peki bugün Seda Sayan ile Yemekteyiz'de neler yaşandı? İşte 11 Ekim 2019 Cuma puan durumu.
 

Aycan Polat kaç puan aldı?

Tv8'de 16:00 itibarıyla başlayacak olan Seda Sayan ile Yemekteyiz'in yeni bölümünde Aycan Hanım'ın alacağı puanlar yayın sornası haberimizde yer alacak.
 

yemekteyiz Aycan Polat

yemekteyiz aycan polat

yemekteyiz mehmet ayaz kaya

yemekteyiz fatma vanlıoğlu

yemekteyiz Şenel öztürkAycan Polat'nun menüsünde hangi yemekler vardı?

Aycan Hanım'ın menüsündeki yemekler haberimizde olacak.

 


Seda Sayan ile Yemekteyiz 11 Ekim Cuma özeti ve fragmanı

Aycan Hanım yemek ve sunumlarına güveniyor. Alışverişine başlayan ve yetiştirmek için büyük çaba harcayan Aycan yarışmayı kazanacağından emin. Yemeklerine sert eleştiriler gelen güzel yarışmacı bakalım haftayı nasıl bitirecek. Yemekteyiz hafta finali ile 16.00'da TV8 ekranlarında.
 

TV8 tarihçesi

Tv8, 8 Ağustos 1996 tarihinde MNG Medya Grubu bünyesinde yayına başlayan, 2013 yılından bu yana Acun Medya ve Doğuş Yayın Grubu ortalıklığında yayın yapan televizyon kanalıdır. Merkez stüdyoları Sarıyer'de bulunmaktadır. Haber kanalı olarak yayın hayatına başlayan tv8, 2003 yılında format ve logo değiştirerek eğlence kanalları arasına katıldı. 13 Kasım 2013'te yapılan açıklamada kanalın Acun Ilıcalı'ya satıldığı duyuruldu. Doğuş Yayın Grubu'nun da 0 hissesini satın aldığı kanal, p'lik hisseyi elinde bulunduran Acun Medya tarafından yönetilmektedir.


Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?