Yemekteyiz 4 Ekim Cuma | Buket Demirtaş kaç puan aldı

Medya 04.10.2019, 09:41 04.10.2019, 09:48 Burak ZİHNİ

Dün yayınlanan haftanın ikinci gününde Sema Erdal hünerlerini sergilemiş ve puanlarını almıştı. Sırasını geçiren Levent Bey'in ardından bu kez Buket Demirtaş'ın evine gidilecek. Buket Hanım rakiplerini ağırlayacak. Gösterdiği performansla da yüksek puan almaya çalışacak. Elinden gelenin en iyisi için hazır olan Buket Hanım'ın menüsü de merak konusu oldu. Peki bugün Seda Sayan ile Yemekteyiz'de neler yaşandı? İşte 4 Ekim 2019 Cuma puan durumu.
 

Buket Demirtaş kaç puan aldı?

Tv8'de 16:00 itibarıyla başlayacak olan Seda Sayan ile Yemekteyiz'in yeni bölümünde Buket Hanım'ın alacağı puanlar yayın sornası haberimizde yer alacak.yemekteyiz serap gökçek

yemekteyiz kübra yasenur aslan

yemekteyiz serpil gökçek

yemekteyiz buket demirtaş

yemekteyiz Buket Demirtaş

yemekteyiz sema erdalBuket Demirtaş'ın menüsünde hangi yemekler vardı?

Buket Hanım'ın menüsündeki yemekler haberimizde olacak.
 


Seda Sayan ile Yemekteyiz 4 Ekim Cuma özeti ve fragmanı

Serap Hanım ile sorun yaşayan Buket Hanım'ın kendi günündeki performansı merak ediliyor. Yemekte iddialı ve meraklı olduğunu söyleyen Buket Hanım'ın fragmanda alışverişini yetiştiremeyeceği yönünde görüntüler yer aldı. Yorumlarda yine sert rüzgarlar esti. Seda Sayan da burada ağırlığını koydu. Yemekteyiz 16.00'da hafta finali ile TV8'de.
 

TV8 tarihçesi

Tv8, 8 Ağustos 1996 tarihinde MNG Medya Grubu bünyesinde yayına başlayan, 2013 yılından bu yana Acun Medya ve Doğuş Yayın Grubu ortalıklığında yayın yapan televizyon kanalıdır. Merkez stüdyoları Sarıyer'de bulunmaktadır. Haber kanalı olarak yayın hayatına başlayan tv8, 2003 yılında format ve logo değiştirerek eğlence kanalları arasına katıldı. 13 Kasım 2013'te yapılan açıklamada kanalın Acun Ilıcalı'ya satıldığı duyuruldu. Doğuş Yayın Grubu'nun da 0 hissesini satın aldığı kanal, p'lik hisseyi elinde bulunduran Acun Medya tarafından yönetilmektedir.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?