Yemekteyiz Ebru Eğinlioğlu Instagram'ı büyüledi

Yemekteyiz'in 9-13 Eylül haftasında yarışacak isimlerinden biri olan Ebru Eğinlioğlu, Instagram hesabından yayınladığı fotoğraflarla binlerce etkileşim alıyor. Mesleğinde de önemli bir kariyeri bulunan güzel yarışmacı, başarılarıyla adından söz ettiriyor.

Medya 09.09.2019, 20:01 12.09.2019, 10:36

Türkiye'nin lezzet programı Yemekteyiz'de yeni hafta heyecanı başladı. Seda Sayan'ın sunduğu programda birbirinden iddialı yarışmacılar haftayı birinci tamamlamak adına tüm güçlerini ortaya koyuyor. Kendilerine verilen alışveriş sürecinin ardından yemek yapma ve rakipleriyle korakor tartışmalara girmek zorunda olan yarışmacılar keyifli anlara imza atıyor. Bu haftanın son gün yarışacak ismi ise Ebru Eğinlioğlu. Medya sektöründeki başarısının yanısıra Instagram'daki paylaşımları ile de adından söz ettiren güzel yarışmacıya beğeni ve yorum yağıyor. Kariyerinde Kadir İnanır, Yaşar Nuri Öztürk, Yasemin Bozkurt, Ümit Kocasakal, Yalın Alpay, Kerem Doksat, Türker Ertürk, Doğu Perinçek ve birçok önemli ve ünlü isimle röportajı bulunan Eğinlioğlu günün en çok aranan isimlerinden biri oldu.
 


Ebru Eğinlioğlu kimdir?

İstanbul' da doğan Ebru Eğinlioğlu Özel Işık Lisesi, Nişantaşı Kız Lisesi ve İstanbul Üniversitesi İktisat bölümü' nde eğitim aldı. Televizyon kariyerine, 1998 de Kuşdili Eğitim Merkezi' nde etkin ve güzel konuşma dersleri alarak başladı. O dönem, TRT' nin önemli spiker ve sunucularının deneyimlerinden faydalandı. Bu isimlerden bazıları; Tuna Huş, Orhan Ertanhan, Melek Dener ve Bengül Erdamar' dı. Ayrıca önemli iletişim, ses nefes eğitmeni Gökhan İçöz' den de, diyafram, ses ve nefesi etkili ve doğru konuşma hakkında özel eğitimler aldıktan sonra HBB TV' u genel koordinatörü Bülent Öztürkmen' in yönlendirmesiyle haber spikeri oldu. Daha sonra Korkmaz Yiğit dönemi Kanal6 Tv' un da, çok önemli habercilerle birlikte çalıştı. Sabah haberlerini ve gün içi ara haber bültenlerini sundu. Bir sonraki dönemde, yine Kanal6 Tv' un da, hafta sonu ana haber bültenlerini sundu. Kanal6 Tv' nun Dinç Bilgin döneminde ise ATV grubunda, 'Gece Habercisi' isimli haber programının ve bülteninin sunuculuğunu yaptı. Expochannel Tv' nun kurulmasıyla birlikte, kanalın ana haber bültenlerini sundu. 2003 yılında ana haber spikerliğini bırakarak, kanal bünyesinde, sırasıyla İş Geliştirme Direktörlüğü, Tanıtım Müdürlüğü, Program Koordinatörlüğü ve son olarak da Yönetim Kurulu Üyeliklerinde bulundu ve halen bu görevde bulunmaktadır. Expochannel Tv için hazırladığı çeşitli programlardan, 'İşte Kadın' isimli programı, Avrupa Birliği Kadın Girişimcileri destekleme projesi kapsamında, teşekkür plaketi ile ödüllendirilmiştir. Expochannel Tv' nun kurulmasıyla birlikte, kanalın ana haber bültenlerini sundu. 2003 yılında ana haber spikerliğini bırakarak, kanal bünyesinde, sırasıyla İş Geliştirme Direktörlüğü, Tanıtım Müdürlüğü, Program Koordinatörlüğü ve son olarak da Yönetim Kurulu Üyeliklerinde bulundu . ve halen bu görevde bulunmaktadır. Expochannel Tv için hazırladığı çeşitli programlardan, 'İşte Kadın' isimli programı, Avrupa Birliği Kadın Girişimcileri destekleme projesi kapsamında,teşekkür plaketi ile ödüllendirilmiştir. JCT JEWELLERY CHANNEL TURKEY isimli bir televizyon kanalının kuruluşunda Yönetim Kurulu üyesi olarak yer aldı. Tercüman gazetesi'nde köşe yazarlığı yaptı. Şimdi hali hazırda, sahibi olduğu Haber2e.com isimli internet sitesinde köşe yazıyor ve ses getiren özel röportajlar hazırlıyor.yemekteyiz ebru eğinlioğlu

ebru eğinlioğlu
 


Ebru Eğinlioğlu Instagram hesabı

Yemekteyiz'in son gün ter dökecek yarışmacısı olan Ebru Eğinlioğlu sunuculuk da yaptı. Şimdi ise haber3.com'da köşe yazarı. Gündeme dair yazılar yazıyor. Kariyerindeki başarısı ona binlerce takipçi olarak geri dönmüş. Instagram hesabını 15 binden fazla kişi takip ediyor. Güzelliği ile de adından söz ettiren Eğinoğlu'nun fotoğraflarına etkileşim yağıyor. Kendisi ise 133 kişiyi takipte. 


Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?