Yemekteyiz Muaz Yıldırım kimdir? Kaç yaşında, nereli ve mesleği

TV8 ekranlarında yayınlanan Yemekteyiz programının 24-28 Haziran yarışmacıları merak edilerek araştırılıyor. Onlardan biri de Muaz Yıldırım. Muaz Bey'in performansı belirleyici rol oynayacak. Peki Muaz Yıldırım kimdir? Kaç yaşında, nereli ve mesleği haberimizde.

Medya 24.06.2019, 16:23 25.06.2019, 07:26
Yemekteyiz Muaz Yıldırım kimdir? Kaç yaşında, nereli ve mesleği

Türkiye'nin lezzet programlarından biri olan Yemekteyiz'de yeni hafta heyecanı başladı. Onur Büyüktopçu'nun sunduğu yarışmanın 24-28 Haziran yarışmacıları da belli oldu. Birbirinden neşeli, gergin ve tat dolu anların yaşanacağı programda yarışacak isimlerden biri de Muaz Yıldırım. Genç yarışmacı hakkında şimdiden araştırmalar başladı. Muaz Yıldırım kimdir? sorusunun cevabı öğrenilmek isteniyor.
 


Muaz Yıldırım kimdir?

33 yaşında. Muşlu. Animatör


Yemekteyiz saat kaçta?

TV8'in en önemli yapımlarından Yemekteyiz her geçen gün daha da artan heyecanıyla öğle kuşağında izleyicisiyle buluştu. Yemekteyiz'in yeni bölümü saat 16.00'da başlayacak.YEMEKTEYİZ HAVA SARISOY

YEMEKTEYİZ SEMRA DEMİRKOL

YEMEKTEYİZ MUAZ YILDIRIMYEMEKTEYİZ AYŞEGÜL ALTINBAŞ
Muaz Yıldırım'in menüsünde ne vardı? Hangi yemeği yaptı?

Muaz Yıldırım Bey'ın menüsü ve yemekleri haberimizde yer alacak.
 


TV8 tarihçesi

Tv8, 8 Ağustos 1996 tarihinde MNG Medya Grubu bünyesinde yayına başlayan, 2013 yılından bu yana Acun Medya ve Doğuş Yayın Grubu ortalıklığında yayın yapan televizyon kanalıdır. Merkez stüdyoları Sarıyer'de bulunmaktadır. Haber kanalı olarak yayın hayatına başlayan tv8, 2003 yılında format ve logo değiştirerek eğlence kanalları arasına katıldı. 13 Kasım 2013'te yapılan açıklamada kanalın Acun Ilıcalı'ya satıldığı duyuruldu. Doğuş Yayın Grubu'nun da 0 hissesini satın aldığı kanal, p'lik hisseyi elinde bulunduran Acun Medya tarafından yönetilmektedir.

nbul seçimlerini tarihi farkla kazanarak tekrar İBB başkanı oldu. Bünyesinde 30 şirketi bulunan İBB’nin ekonomik durumu ise tartışmalı.

İBB’YE BAĞLI 30 ŞİRKET VAR
İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin 2019 bütçesi geçtiğimiz yıl kasım ayında belirlendi. Buna göre İBB’nin bütçesi 23.8 milyar lira oldu. 2.5 milyarlık İETT ve 8 milyar 501 milyon liralık İSKİ bütçeleri ile İBB’nin 2019 yılı toplam bütçesi 34 milyar 801 milyon liraya çıktı. İBB bütçesini denkleştirmek için 3 milyar 200 milyon liralık net borçlanma öngörülüyor. Borçlanma yoluyla elde edilen kaynağın büyük bölümünün raylı sistem yatırımları için kullanılması planlanıyor. 2019 gider bütçesi içinde faiz giderinin de 1 milyar 114 milyon 507 bin lira olacağı tahmin ediliyor. İBB’ye bağlı 30 iştirak şirketinin toplam cirosu da 24 milyar lira civarında.

BORÇ 26 MİLYAR 800 MİLYON TL
İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Meclisi’nin mayıs ayı oturumunda İBB’nin 2018 yılı kesin hesabı da oy çokluğu ile kabul edilmişti. Bilançodaki rakamları değerlendiren İBB Meclisi CHP Grup Sözcüsü Tarık Balyalı, İBB’nin 2018 yılı faaliyet raporuna göre 22 milyar lira olan borcunun kesin hesaba göre 26 milyar 800 milyon liraya yükseldiğini açıklayarak vahim tablonun daha da kötü bir hal aldığını vurgulamıştı.

500’DEN FAZLA ALACAKLI
Balyalı, şu anda 500’den fazla firmanın İBB’den alacaklı olduğunu belirterek “Bu firmaların 300’den fazlası aslında çok düşük alacakları olmasına rağmen belediyemizin kapısına her gün gidip geliyorlar. Çoğu firma 6 aydan beri buradan neredeyse doğru düzgün bir ödeme alamıyor. Bu sürece şahit oldum. Çok sayıda firma geliyor ödeme istiyor ama ne yazık ki ödeme sıkıntısı var çünkü bütçe her ay düzenli olarak açık veriyor” diye konuşmuştu.


Yorumlar (6)
mert 12 ay önce
eglenceli bi arkadas, neden bu kadar gergin ve kurallarin icine hapsolmus hissediyosunuz? adam eglenceli bi adam, sizde eglenmeye calisin. dunyanin en onemli isini yapmiyo kimse, yapsak yemekteyiz izlemektik.
Songül 12 ay önce
Su muaz yildirimi su programdan atin yoksa ben kafayi yocem burda
Umit bey 12 ay önce
Ya bu adam ne yapıyor acaba !!!
Atilla 12 ay önce
Bir insan bu kadar aptalca davranmak için çaba sarfeder
Program yemekteyiz degil sanki animatör şov yazık.
Program bittikten sonra tanidigi insanlarin yüzüne nasıl bakacak merak ediyorum.
Atilla 12 ay önce
Bir insan bu kadar aptalca davranmak için çaba sarfeder
Program yemekteyiz degil sanki animatör şov yazık.
Program bittikten sonra tanidigi insanlarin yüzüne nasıl bakacak merak ediyorum.
Gökçe 12 ay önce
Arkadaşın engeli olduğunu düşünüyorum
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?