Yemekteyiz Özcan Öner kimdir? Kaç yaşında, nereli ve mesleği

Seda Sayan'la Yemekteyiz'de 21-25 Ekim tarihleri arası büyük bir heyecan izleyicileri bekliyor. Yarışacak isimler de belli olmaya başladı. Onlardan biri de Özcan Öner. Yemekleri ile rakiplerinin önüne geçmek ve büyük ödülü kazanmak isteyen Özcan Öner kimdir? Kaç yaşında, ve nereli? İşte detaylar...

Medya 21.10.2019, 15:16 21.10.2019, 16:41 Burak ZİHNİ
Yemekteyiz Özcan Öner kimdir? Kaç yaşında, nereli ve mesleği

Bilge Öğüt'ün birinciliği ile sona eren haftanın ardından yeni bir maratona hazırlanan Yemekteyiz'in 21-25 Ekim tarihleri arasındaki yarışmacıları belirlendi. Yine kıyasıya ve büyük bir rekabetle kendi günlerini geçirecek olan yarışmacılar arasındaki tartışmalar da ilgiyle izlenecek. Cuma günü sonunda birincinin belirleneceği haftanın en iddialı isimlerinden biri de Özcan Öner İddialı yarışmacı rakipleri karşısında marifetlerini sergileyerek birinci olabilmek adına mücadele verecek. Peki Yemekteyiz Özcan Öner kimdir? Kaç yaşında, nereli ve mesleği nedir? İşte detaylar...
 


Özcan Öner kimdir?

Yemekteyiz'in 21-25 Ekim haftasındaki ilk gün yarışmacısıdır.  Eğitim hayatını Ukrayna'da sürdürüyor. Beylikdüzü'nden yarışmaya katılıyor.

 

Yemekteyiz Mehtap Salan kimdir? Kaç yaşında, nereli ve mesleği
 

Yemekteyiz Şeyma Yıldız kimdir? Kaç yaşında, nereli ve mesleği


Yemekteyiz Onurcan Baylacı kimdir? Kaç yaşında, nereli ve mesleği

Yemekteyiz Nilay Narmanlı kimdir? Kaç yaşında, nereli ve mesleği

Yemekteyiz Özcan Öner kimdir? Kaç yaşında, nereli ve mesleği

Yemekteyiz saat kaçta?

TV8'in en önemli yapımlarından Yemekteyiz her geçen gün daha da artan heyecanıyla öğle kuşağında izleyicisiyle buluştu. Yemekteyiz'in yeni bölümü saat 16.00'da başlayacak.

yemekteyiz özcan öner

 

TV8 tarihçesi

Tv8, 8 Ağustos 1996 tarihinde MNG Medya Grubu bünyesinde yayına başlayan, 2013 yılından bu yana Acun Medya ve Doğuş Yayın Grubu ortalıklığında yayın yapan televizyon kanalıdır. Merkez stüdyoları Sarıyer'de bulunmaktadır. Haber kanalı olarak yayın hayatına başlayan tv8, 2003 yılında format ve logo değiştirerek eğlence kanalları arasına katıldı. 13 Kasım 2013'te yapılan açıklamada kanalın Acun Ilıcalı'ya satıldığı duyuruldu. Doğuş Yayın Grubu'nun da 0 hissesini satın aldığı kanal, p'lik hisseyi elinde bulunduran Acun Medya tarafından yönetilmektedir.

Yorumlar (1)
Nigar 13 ay önce
Ozcan onerden gıcık aldım ne geveze boş boş konuşuyor bilgisizin biri
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?