Yemin 90. bölüm ile kasıp kavuracak!

Kanal 7'nin sevilen günlük dizisi Yemin'de 90. bölüm heyecanı yaşanıyor. Emir ve Reyhan arasında yaşananlar herkesi ekran başına kilitledi.

Medya 04.10.2019, 12:01 04.10.2019, 21:12 Burak ZİHNİ

Hafta içi yayınlanan bölümleri ile izleyicileri ekran başına toplayan Yemin'de 89. bölüm adeta nefes kesmişti. Cavidan ve Cemre'nin oyunlarına rağmen mutlu bir hayata el ele söz veren Reyhan ile Emir'in taktığı yüzük de izleyenleri sevindirdi. Artık mutlu günler görmek izleyen seyirciler final sahnesinin ardından bugüne kilitlendi. Bu akşam yaşanacak gelişmeleriyle 18. haftasını tamamlayacak olan Yemin hakkında binlerce yorum yazıldı.

Mesaj yağdırdılar!
Yemin'in yayınlanan 90. bölüm fragmanı (aşağıda izleyebilirsiniz) beklentileri daha da yukarı çekti. Emir ve Reyhan yatakta el ele birbirlerinin olma sözü verdiler. Bir araya geldikten sonra ilk gecelerini geçiren çiftin çocuk sahibi olması da bekleniyor. Reyhan'ın hamile kalacağına inanan binlerce kişi var. Yemin için açılan sosyal medya hespalarında bugünlerde mutluluk rüzgarları esiyor ve izleyiciler daha fazla birlikte olmalarını istiyor.Yemin reyhan öldü mü

Yemin 91. bölüm fragmanı

Yemin 91. bölüm izle


Yemin 91. bölüm özeti

yemin 90. bölüm izle

yemin 90. bölüm özeti

yemin 90. bölüm fragmanı

yemin emir reyhan şiir 

YEMİNLİ BİR AŞKIN SÜRÜKLEYİCİ ÖYKÜSÜ

Reyhan taşrada doğmuş; geleneksel tarzda yetişmiş mütevazı, genç ve güzel bir kızdır. Annesinin ölümünden sonra hem öksüz hem yetim kalan Reyhan’ın hayatı hiç ummadığı bir anda değişir. Dayısı gibi sevip saydığı ülkenin sayılı zenginlerinden Hikmet Tarhun, memleketi Erzurum’a yaptığı sürpriz ziyarette, genç kızdan oğlu Emir’le evlenmesini ister. Reyhan, Hikmet’e büyük minnet duysa da hiç tanımadığı biriyle evlenmeyi kabul etmez. Çünkü bu kendisini hiç görmeyen Emir’e de haksızlık olacaktır. Ancak Hikmet’in herkesten sakladığı sırrı, genç kızı bu evliliğe mecbur bırakır.

 

Yemin Narin Kimdir?

Yemin dizisinde Narin Reyhan’ın ev ve kader arkadaşıdır. Azerbeycan’dan canını zor kurtaran Narin Türkiye’ye kaçak yollar ile gelmiştir. Bir restoran da kaçak işçi olarak çalışan Nariz uzun süre maaşını alamayınca patronun elinden maaşını zorla alır; ama patronu Narin’i hırsızlıkla suçlar. O anda restoran da yemek yiyen Kemal ise Narin’i yakalar ve polise teslim eder; ama gerçekler karakolda ortaya çıkar. Kemal yaptığında pişmanlık duyar. Narin ise Kemal’den kendisi ile evlenmesini ve sınır dışı edilmesini engel olmasını ister. Kemal ise kızı Masal’ın velayetini alabilmek için birisi ile evlenmek zorundadır. Sonunda Kemal ve Narin evlenecek ve ikisi içinde güzel bir yola girecektir.  Öfkeli ve güzel bir kız olan Narin Reyhan’a zor günlerinde destek olmak için elinden geleni yapacaktır.

Yagmur Shahbazova Kimdir?

Yagmur Shahbazova 13 Şubat 1987 de Azerbeycan’ın başkenti Bakü’de doğmuştur ve şuanda 32 yaşındadır. Kanal 7’nin Türkiye’ye getirdiği Yagmur Shahbazova Türkiye’yi çok sevmiştir.
Azerbeycan’ın çok sevilen ve tanınan oyuncu ve modellerinden biri olan Yağmur Shahbazova Azerbeycan’da Vicdan Hakkı dizisi ile tanınmış ev üç sezon boyunca Vicdan Hakkı dizisi izleyicinin beğenisi kazanmıştır. Güzelliği ile baş döndüren Yağmur Shahbazova tam bir sosyal medya fenomeni.  Sosyal medyada milyonlarca hayranı olan Yağmur Shahbazova Yemin dizisinden sonra Türkiye’de de sevilen bir isim olacak gibi. Annesi de bir tiyatro oyuncusu olan Yağmur Shahbazov ilk olarak reklamlarda yer alan ünlü tanınmaya başlamıştır.

Yagmur Shahbazova İstanbul’a geldikten sonra Türk insanını çok cana yakın bulmuş ve hiç bir zaman yabancı memlekette gibi kendini kötü hissetmemiş. Yagmur Shahbazova Yemin ekibinin çok sıcak olduğunu düşünüyor ve kendisini el üstünde tutan Karamel Yapıma şükranlarını bildiriyor.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?