Yemin | Emir ile Reyhan birlikte uyudu! Reyhan hamile mi

Kanal 7'nin beğenilerek izlenen dizisi Yemin'de aşk rüzgarları esmeye devam ediyor. Dünkü bölümde koltukta uyumak istemediği için eşyalarını toplatan Emir, Reyhan ile birlikte ilk gecesini geçirdi. Peki Reyhan hamile mi?

Medya 03.10.2019, 20:45 04.10.2019, 21:12 Gazete Damga

Büyük badireler atlattılar, zorlu yollardan geçtiler ve birçok cephede savaş verdiler. Ve şimdi aynı evdeler. Konağa geri dönen Reyhan ile eşi Emir arasındaki buzlar eridi. Artık bir an bile birbirlerini görmeyince özler hale geldiler. Emir işten döner. Reyhan ise sabırsızdır. Nigar'a çarşafların değişmesini söyler. Salonda oturdukları sırada dayısı Hiknmet ve Emir'in de olduğu ortamda Nigar isteidğini yaptığını Reyhan'a söyler. Emir sinyali alır. Ve doğru yatak odasına gider. Giderken de Reyhan'a işareti verir.
 

Yemin dizisi Reyhan hamile mi?

İkinci sezon senaryo tahminlerinde Reyhan ile Emir'in aşkına daha çok yer verileceğini ve çocuk gelebileceğini yazmıştık. Bu akşamki bölümde böyle bir gelişme yaşandı. Reyhan'ın hamileliği bu sebeple mümkün olabilir. Emir ile olan aşkı 3 kişi olarak devam edebilir.

Yemin reyhan öldü mü

Yemin 91. bölüm fragmanı

Yemin 91. bölüm izle

Yemin 91. bölüm özeti

reyhan emir yemin kanal 7


yemin 90. bölüm izle

yemin 90. bölüm özeti

yemin 90. bölüm fragmanı

yemin emir reyhan şiir 

YEMİNLİ BİR AŞKIN SÜRÜKLEYİCİ ÖYKÜSÜ

Reyhan taşrada doğmuş; geleneksel tarzda yetişmiş mütevazı, genç ve güzel bir kızdır. Annesinin ölümünden sonra hem öksüz hem yetim kalan Reyhan’ın hayatı hiç ummadığı bir anda değişir. Dayısı gibi sevip saydığı ülkenin sayılı zenginlerinden Hikmet Tarhun, memleketi Erzurum’a yaptığı sürpriz ziyarette, genç kızdan oğlu Emir’le evlenmesini ister. Reyhan, Hikmet’e büyük minnet duysa da hiç tanımadığı biriyle evlenmeyi kabul etmez. Çünkü bu kendisini hiç görmeyen Emir’e de haksızlık olacaktır. Ancak Hikmet’in herkesten sakladığı sırrı, genç kızı bu evliliğe mecbur bırakır.

 

Yemin Narin Kimdir?

Yemin dizisinde Narin Reyhan’ın ev ve kader arkadaşıdır. Azerbeycan’dan canını zor kurtaran Narin Türkiye’ye kaçak yollar ile gelmiştir. Bir restoran da kaçak işçi olarak çalışan Nariz uzun süre maaşını alamayınca patronun elinden maaşını zorla alır; ama patronu Narin’i hırsızlıkla suçlar. O anda restoran da yemek yiyen Kemal ise Narin’i yakalar ve polise teslim eder; ama gerçekler karakolda ortaya çıkar. Kemal yaptığında pişmanlık duyar. Narin ise Kemal’den kendisi ile evlenmesini ve sınır dışı edilmesini engel olmasını ister. Kemal ise kızı Masal’ın velayetini alabilmek için birisi ile evlenmek zorundadır. Sonunda Kemal ve Narin evlenecek ve ikisi içinde güzel bir yola girecektir.  Öfkeli ve güzel bir kız olan Narin Reyhan’a zor günlerinde destek olmak için elinden geleni yapacaktır.

Yagmur Shahbazova Kimdir?

Yagmur Shahbazova 13 Şubat 1987 de Azerbeycan’ın başkenti Bakü’de doğmuştur ve şuanda 32 yaşındadır. Kanal 7’nin Türkiye’ye getirdiği Yagmur Shahbazova Türkiye’yi çok sevmiştir.
Azerbeycan’ın çok sevilen ve tanınan oyuncu ve modellerinden biri olan Yağmur Shahbazova Azerbeycan’da Vicdan Hakkı dizisi ile tanınmış ev üç sezon boyunca Vicdan Hakkı dizisi izleyicinin beğenisi kazanmıştır. Güzelliği ile baş döndüren Yağmur Shahbazova tam bir sosyal medya fenomeni.  Sosyal medyada milyonlarca hayranı olan Yağmur Shahbazova Yemin dizisinden sonra Türkiye’de de sevilen bir isim olacak gibi. Annesi de bir tiyatro oyuncusu olan Yağmur Shahbazov ilk olarak reklamlarda yer alan ünlü tanınmaya başlamıştır.

Yagmur Shahbazova İstanbul’a geldikten sonra Türk insanını çok cana yakın bulmuş ve hiç bir zaman yabancı memlekette gibi kendini kötü hissetmemiş. Yagmur Shahbazova Yemin ekibinin çok sıcak olduğunu düşünüyor ve kendisini el üstünde tutan Karamel Yapıma şükranlarını bildiriyor.

Yorumlar (1)
Ayshat 1 yıl önce
Sizi çooooooook seviyorum
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?