Zalim İstanbul 14. bölüm tek parça izle - 15. bölüm fragmanı yayınlandı mı Kanal D

Kanal D'nin yayınlandığı günden bu yana reyting zirvesine oynayan dizisi Zalim İstanbul 14. bölüm izle seçeneği ile karşınızdayız. Zalim İstanbul 15. bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte detaylar...

Medya 07.10.2019, 16:40
Zalim İstanbul 14. bölüm tek parça izle - 15. bölüm fragmanı yayınlandı mı Kanal D

Pazartesi akşamlarının zirve sahibi Zalim İstanbul dizisi yeni bölümüyle ekranlardaki yerini aldı. Fikret Kuşkan, Deniz Uğur, Mine Tugay, Simay Barlas, Bahar Şahin ve Sera Kutlubay başta olmak üzere güçlü oyuncu kadrosu ve senaryosuyla dikkat çekerek bu sezon da gündemden düşmeyen Zalim İstanbul'nun yeni bölümünde neler olacağı da merak edilerek araştırılıyor. Zalim İstanbul 14. bölüm tek parça full HD izle seçeneği ve Zalim İstanbul 15. bölüm fragmanı yayınlandı mı? sorusunun yanıtı haberimizde.

Zalim İstanbul 14. bölüm özeti
Cenk ve Cemre’nin partiye bomba gibi düşen evlilikleri köşkün altını üstüne getirir. Şeniz oğlunun hamlesi ile kriz geçirirken, Seher Cemre’nin parmağından yüzüğü çıkarttırmak için uğraşır. Cemre ise Nedime ulaşabilmek uğruna girdiği bu yoldan dönmemeye kararlıdır. Agah oğlunun sürprizini öğrendiğinde ise artık Cenk ve Cemre için köşkün kapıları kapanmıştır. Agah oğlunu ret etme noktasına gelirken Şeniz, Seher’e ve kızlarına oğlunu yem etmemeye kararlıdır. Şeniz oğlu için Agahı bile karşısına almayı göze alır ancak Cenk için geri dönüş yoktur. Cenk, Agah tarafından soyadının tanıdığı tüm imtiyazlardan men edilirken Cemre asıl hedefe kitlenmiştir. Seher’in yüreği bir yanda Cemre için ezilirken diğer yanda şahit olduğu Şeniz ve Ceren yakınlığı ona tekrar kasada bulduğu görüntüleri hatırlatır. Nedim ise aldığı evlilik haberi ile kriz geçirirken, kendini bekleyen sürprize hazırlıksız yakalanır. Seher, kasada bulduğu görüntüleri izlerken yıkılır. Agahın odaya girişi ise Ceren için sonun başlangıcı olur.

Zalim İstanbul hande başak atıcı fotoğrafları


Kanal D Zalim İstanbul 14. bölüm full tek parça HD izle
Pazartesi günlerinin zirve adaylarından biri olan Zalim İstanbul 14. bölümü ile yayınlandı. Tekrar izlemek isteyenler, kaçırdığı detayları yakalama amacında olanlar ve yeniden seyretmenin yollarını arayanlar haberimizde izleme linkini bulabilecek. Zalim İstanbul'un 14. bölümünü kanald.com.tr ve kanalın Youtube kanalından reklamsız, full, tek parça ve HD seçenekleriyle izleyebilirsiniz.

Zalim İstanbul 15. bölüm fragmanı yayınlandı mı?
Kanal D'nin fenomen dizisi Zalim İstanbul 15. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Eğer yayınlanırsa Kanal D.com.tr ve Kanal D Youtube kanalından izleyebilirsiniz.


Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?