Zuhal Topal'la Sofrada 23 Mart Pazartesi izle | CANLI

Haftanın ilk bölümü ile yayınlanacak olan Zuhal Topal'la Sofrada yine ilgiyle takip edilecek. Yeni gelin ve kaynanalar performanslarıyla cuma günkü final için mücadeleye başlayacak. Zuhal Topal'la Sofrada 23 Mart Pazartesi tek parça ve Youtube izleme linki haberimizde yer alıyor.

Medya 23.03.2020, 13:45 23.03.2020, 17:30
Zuhal Topal'la Sofrada 23 Mart Pazartesi izle | CANLI

Türkiye'nin en çok izlenen yarışmalarından biri olan Zuhal Topal'la Sofrada yine binlerce kişiyi ekran başına kilitleyecek. Haftanın yarışmacıları açıklanacak ve büyük heyecan başlayacak. Gelin ve kaynanaların mücadelesi nefes kesecek. Yarışmadaki heyecana ortak olmak, gelin ve kaynanaların hazırladığı yemekleri öğrenip mutfaklarında yapmak ve tartışmaları kaçırmamak isteyenler yayını izlemek için araştırmalar yapıyor. Zuhal Topal'la Sofrada 23 Mart Pazartesi tek parça ve Youtube izle linki haberimizde yer alıyor.
 


Zuhal Topal'la Sofrada 23 Mart Pazartesi tek parça izle

Zuhal Topal'ın sunduğu yemek yarışması bugün de ekranlardaki yerini alacak. FOX TV'nin en çok üzerinde durduğu projelerden biri olan ve reytingleriyle de kanalı utandırmayan yapım, yayınlanan her bölümü ile tek parça izlenebiliyor. Bunun için ise iki yol var. Bunları sizlere aktaracağız.


Zuhal Topal'la Sofrada 23 Mart Pazartesi Youtube izle

Gelin ve kaynanaların çetin mücadelesine sahne olan Zuhal Topal'la Sofrada yarışmasının 23 Mart Pazartesi günkü bölümünü Youtube'dan tek parça izlenebiliyor. Yayın tamamlandıktan sonra kanalın çalışanları tarafından son bölüm yükleniyor ve izleyicilere sunuluyor. Yarışma televizyonda olduğu kadar sosyal medyada da  bir hayli popüler.
 zuhal topalla sofrada Büşra Tekin

Zuhal Topal'la Sofrada Büşra Tekin ve kaynanası Kadriye Tekin kimdir

Zuhal Topal'la Sofrada Büşra Tekin ve kaynanası Kadriye Tekin kimdir

Zuhal Topal'la Sofrada Dilek Sapmaz ve kaynanası Zöhre Sapmaz kimdir


Zuhal Topal'la Sofrada 23 Mart Pazartesi FOX Play izle

Programı izlemenin yollarından biri de FOX TV'nin izleme portalı olan FOX Play. Yeni oluşturulan platform, kanalda yayınlanan diziler, programlar, yarışmalar ve ana haber bültenlerine tek parça halinde ulaşabilirsiniz.


Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?