Zuhal Topal'la Sofrada 3 Aralık Salı tek parça ve Youtube izle linki

FOX TV'nin en popüler yarışmalarından Zuhal Topal'la Sofrada 3 Aralık Salı haftanın ilk bölümü ile ekranlara gelecek. Saat 16:00'da başlayacak program binlerce kişi tarafından izlenmek isteniyor. Zuhal Topal'la Sofrada 3 Aralık Salı tek parça ve Youtube izle linki haberimizde yer alıyor.

Medya 03.12.2019, 08:43
Zuhal Topal'la Sofrada 3 Aralık Salı tek parça ve Youtube izle linki

Türkiye'nin en çok izlenen yarışmalarından biri olan Zuhal Topal'la Sofrada yine binlerce kişiyi ekran başına kilitleyecek. Haftanın yarışmacıları açıklanacak ve büyük heyecan başlayacak. Gelin ve kaynanaların mücadelesi nefes kesecek. Yarışmadaki heyecana ortak olmak, gelin ve kaynanaların hazırladığı yemekleri öğrenip mutfaklarında yapmak ve tartışmaları kaçırmamak isteyenler yayını izlemek için araştırmalar yapıyor. Zuhal Topal'la Sofrada 3 Aralık Salı tek parça ve Youtube izle linki haberimizde yer alıyor.
 


Zuhal Topal'la Sofrada 3 Aralık Salı tek parça izle

Zuhal Topal'ın sunduğu yemek yarışması bugün de ekranlardaki yerini alacak. FOX TV'nin en çok üzerinde durduğu projelerden biri olan ve reytingleriyle de kanalı utandırmayan yapım, yayınlanan her bölümü ile tek parça izlenebiliyor. Bunun için ise iki yol var. Bunları sizlere aktaracağız.


Zuhal Topal'la Sofrada 3 Aralık Salı Youtube izle

Gelin ve kaynanaların çetin mücadelesine sahne olan Zuhal Topal'la Sofrada yarışmasının 3 Aralık Salı günkü bölümünü Youtube'dan tek parça izlenebiliyor. Yayın tamamlandıktan sonra kanalın çalışanları tarafından son bölüm yükleniyor ve izleyicilere sunuluyor. Yarışma televizyonda olduğu kadar sosyal medyada da  bir hayli popüler.
 

Zuhal Topal'la Sofrada Meltem Kavas ve kaynanası Nigar Kavas kimdir

Zuhal Topal'la Sofrada Kumru Ünver Temurlek ve kaynanası Melek Temurlek kimdir

Zuhal Topal'la Sofrada Buse Çelik ve kaynanası Bircan Çelik kimdir


Zuhal Topal'la Sofrada Sultan Elibol ve kaynanası Kezban Elibol kimdir


Zuhal Topal'la Sofrada Şeydanur Deniz ve kaynanası Zatiye Deniz kimdir


Zuhal Topal'la Sofrada 3 Aralık Salı FOX Play izle

Programı izlemenin yollarından biri de FOX TV'nin izleme portalı olan FOX Play. Yeni oluşturulan platform, kanalda yayınlanan diziler, programlar, yarışmalar ve ana haber bültenlerine tek parça halinde ulaşabilirsiniz.


Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?