Zuhal Topal'la Sofrada 4 Haziran Perşembe tek parça, full, tekrar ve FOX Play izle

FOX TV'de yayınlanan bölümleri ile izleyicileri ekran başına kilitleyen Zuhal Topal'la Sofrada için hazırlıklar başladı. Seyirciler fenomen programı takip edebilmek adına araştırmalarını yapıyor. Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için de birçok alternatif yer alıyor. Zuhal Topal'la Sofrada 4 Haziran Perşembe tek parça, full, tekrar ve FOX Play izle seçenekleri haberimizde yer alıyor.

Medya 04.06.2020, 15:44 Burak ZİHNİ
Zuhal Topal'la Sofrada 4 Haziran Perşembe tek parça, full, tekrar ve FOX Play izle

Öğle sonrasında yayınlanan ve kayınvalidelerinin yanısıra gelinleri ile de gündeme damga vuran Zuhal Topal'la Sofrada 4 Haziran Perşembe günü de karşınızda. Bayram sebebiyle geçen hafta yayınlanmayan yarışma pazartesiden itibaren seyircisi ile buluştu ve her geçen an heyecan daha da artıyor. Özellikle Yasemin Garip'in aldığı 38 puan sonrasında kalan iki yarışmacının performansı belirleyici rol oynayacak. Bu sebeple de binlerce kişi programı yakından takip etmek istiyorç Zuhal Topal'la Sofrada 3 Haziran Çarşamba tek parça, full, tekrar ve FOX Play izle seçenekleri hakkındaki tüm detaylar haberimizde yer alıyor.

 

Zuhal Topal'la Sofrada izle

Türkiye'nin en çok tercih edilen kanallardından birinde yayınlanan Zuhal Topal'la Sofrada hafta içi her gün 16.00'da izleyicisinin karşısına çıkıyor. Bunun yanında yeni bölümlerini kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için de FOX Play imkanı sunuluyor.Ayda 4.99 TL karşılığında üyeliğinizi başlatabilir hem Zuhal Topal'la Sofrada hem de FOX TV'nin tüm içeriklerine ulaşabilirsiniz.

 

Zuhal Topal'la Sofrada canlı izle

Yarışmayı FOX TV'nin yanısıra ücretli üyelik sistemi ile hizmet sunan BluTV aracılığıyla da canşı izleyebilirsiniz.


Zuhal Topal'la Sofrada formatı

Ekranlarda uzun zamandır yer alan ve her hafta birbirinden iddialı gelin ve kayınvalideleri ağırlayan Zuhal Topal'la Sofrada'ya katılmak çok kolay. Başvurunuzu yaptıktan sonra yapım ekibi tarafından mülakata çağırılıyorsunuz ve performansınıza göre katılıp katılmayacağınız belli oluyor. Beş gelin kendi gününde rakibelerinin kayınvaidelerine puanlar veriyor. Bu puanlar üzerinden de hafta birincisi belli oluyor. Bir kez kullanan puanlar başka sefer kullanılamıyor. Cuma günü de birinci belirleniyor.

 


Zuhal Topal'la Sofrada 3 Haziran Çarşamba FOX Play izle

Gelin ve kaynanaların çetin mücadelesine sahne olan Zuhal Topal'la Sofrada yarışmasının yeni bölümleri Youtube'dan izlenebiliyordu. Yayın tamamlandıktan sonra kanalın çalışanları tarafından son bölüm yükleniyor ve izleyicilere sunuluyordu. Ancak artık sadece FOX Play'den izlenebiliyor.


Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?