Zuhal Topal'la Sofrada 6 Mayıs Çarşamba 398. bölüm izle | Mesude Hanım bilendi geldi!

Türkiye'nin en çok izlenen yarışması Zuhal Topal'la Sofrada'nın 398. bölümü yayında. Hatice Dirlik ve Ceylan Tabu kendi günlerinde yarışmıştı. Bugün ise Seher Sosyal Kuvan hünerlerini sergileyecek. Genç gelinin performansını izlemek isteyenler de ekran başında olacak. Kaçıranlar ve yeniden seyretmek isteyenler için Zuhal Topal'la Sofrada 6 Mayıs Çarşamba 398. bölüm izle seçenekleri haberimizde.

Medya 06.05.2020, 15:34 Burak ZİHNİ
Zuhal Topal'la Sofrada 6 Mayıs Çarşamba 398. bölüm izle | Mesude Hanım bilendi geldi!

Pazartesi günü başlayan 80. haftasıyla birlikte büyük bir heyecana sahne olan Zuhal Topal'la Sofrada 6 Mayıs 2020 Çarşamba günü FOX TV'deki yerini alacak. Güzel sunucu Zuhal Topal'ın yönettiği programın ilk iki günü gergin başlamıştı. Yayınlanan 398. bölümü de yine aynı şekilde devam edeceğinin sinaylini verdi. Mesude Hanım, Seher Sosyal Kuvan'ın puanlarını kesecek mi? Gelininin kendisini doldurduğunu ifade eden Mesude Hanım'a Neval Hanım'da ne yanıt gelecek? Zuhal Topal'la Sofrada 6 Mayıs Çarşamba 398. bölüm izle seçenekleri haberimizde.

 

Zuhal Topal'la Sofrada formatı

Ekranlarda uzun zamandır yer alan ve her hafta birbirinden iddialı gelin ve kayınvalideleri ağırlayan Zuhal Topal'la Sofrada'ya katılmak çok kolay. Başvurunuzu yaptıktan sonra yapım ekibi tarafından mülakata çağırılıyorsunuz ve performansınıza göre katılıp katılmayacağınız belli oluyor. Beş gelin kendi gününde rakibelerinin kayınvaidelerine puanlar veriyor. Bu puanlar üzerinden de hafta birincisi belli oluyor. Bir kez kullanan puanlar başka sefer kullanılamıyor. Cuma günü de birinci belirleniyor.

 

Zuhal Topal'la Sofrada 6 Mayıs Çarşamba FOX Play izle

Zuhal Topal'ın sunduğu yarışmada zaman zaman kahkaha dolua anlar yaşanırken gerilim de eksik olmuyor. Kayınvalidelerin yorumları karşısında zaman zaman Zuhal Topal da olaylara müdahil olmak zorunda kalıyor. Bugün yayınlanacak olan bölüm de FOX Play üzerinden izlenebiliyor. FOX TV'nin program, dizi, yarışma ve ana haber izleme platformunda 397. bölümü seyredebilirsiniz. Platforma www.foxplay.com.tr üzerinden ulaşabilirsiniz.

 

Zuhal Topal'la Sofrada 6 Mayıs Çarşamba Youtube izle

Gelin ve kaynanaların çetin mücadelesine sahne olan Zuhal Topal'la Sofrada yarışmasının yeni bölümleri Youtube'dan izlenebiliyordu. Yayın tamamlandıktan sonra kanalın çalışanları tarafından son bölüm yükleniyor ve izleyicilere sunuluyordu. Ancak artık sadece FOX Play'den izlenebiliyor.

Zuhal Topal'la Sofrada İzel Özdemir ve kaynanası Emine Özdemir kimdir


Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?