Zuhal Topal'la Sofrada 3 Haziran Çarşamba tek parça, full, tekrar ve FOX Play izle

Öğle sonrasında yayınlanan programlar arasında en çok dikkat çeken ve izlenenler sıralamasının ilk sıralarında yer alan Zuhal Topal'la Sofrada'nın yeni bölümü ile karşınızdayız. 3 Haziran Çarşamba günü yayınlanacak olan yarışmada yine izleyenler ekran başına kilitlenecek. Zuhal Topal'la Sofrada 3 Haziran Çarşamba tek parça, full, tekrar ve FOX Play izle seçenekleri haberimizde yer alıyor.

Medya 03.06.2020, 14:32 03.09.2020, 14:09 Burak ZİHNİ
Zuhal Topal'la Sofrada 3 Haziran Çarşamba tek parça, full, tekrar ve FOX Play izle

FOX TV'de yayınlanan bölümleri ile izleyicilerden tam not alan ve en çok izlenen yemek yarışmalarından biri haline gelen Zuhal Topal'la Sofrada'nın yeni haftası başlıyor. Bayram sebebiyle geçtiğimiz hafta Kıbrıs bölümleriyle seyircisinin karşısına çıkan yarışmada üçüncü güne gelindi. Heyecan giderek artıyor. Bunun için de izlenilmesi konusunda hummalı bir araştırma söz konusu. Zuhal Topal'la Sofrada 3 Haziran Çarşamba tek parça, full, tekrar ve FOX Play izle seçenekleri hakkındaki tüm detaylar 
 


Zuhal Topal'la Sofrada izle

Türkiye'nin en çok tercih edilen kanallardından birinde yayınlanan Zuhal Topal'la Sofrada hafta içi her gün 16.00'da izleyicisinin karşısına çıkıyor. Bunun yanında yeni bölümlerini kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için de FOX Play imkanı sunuluyor.Ayda 4.99 TL karşılığında üyeliğinizi başlatabilir hem Zuhal Topal'la Sofrada hem de FOX TV'nin tüm içeriklerine ulaşabilirsiniz.


Zuhal Topal'la Sofrada formatı

Ekranlarda uzun zamandır yer alan ve her hafta birbirinden iddialı gelin ve kayınvalideleri ağırlayan Zuhal Topal'la Sofrada'ya katılmak çok kolay. Başvurunuzu yaptıktan sonra yapım ekibi tarafından mülakata çağırılıyorsunuz ve performansınıza göre katılıp katılmayacağınız belli oluyor. Beş gelin kendi gününde rakibelerinin kayınvaidelerine puanlar veriyor. Bu puanlar üzerinden de hafta birincisi belli oluyor. Bir kez kullanan puanlar başka sefer kullanılamıyor. Cuma günü de birinci belirleniyor.

 


Zuhal Topal'la Sofrada 3 Haziran Çarşamba FOX Play izle

Gelin ve kaynanaların çetin mücadelesine sahne olan Zuhal Topal'la Sofrada yarışmasının yeni bölümleri Youtube'dan izlenebiliyordu. Yayın tamamlandıktan sonra kanalın çalışanları tarafından son bölüm yükleniyor ve izleyicilere sunuluyordu. Ancak artık sadece FOX Play'den izlenebiliyor.


Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?