1 Ocak 2021 Cuma İzmir ve Kocaeli at yarışı tahminleri | Banko ve hazır kuponlar

Türkiye Jokey Kulübü'nün düzenlediği at yarışlarında yeni sene başlıyor. Haftannın beşinci gününde koşulacak 1. İzmir ve 1. Kocaeli yarışları için araştırmalar başladı. Hazır kuponlar ve banko kuponlara araştırılarak öğrenilmek isteniyor. İşte 1 Ocak 2021 Cuma Kocaeli ve İzmir at yarışı tahminleri...

Spor 31.12.2020, 11:57 Burak ZİHNİ
1 Ocak 2021 Cuma İzmir ve Kocaeli at yarışı tahminleri | Banko ve hazır kuponlar

Her gün binlerce kişiyi ekran başına, internete ve ganyan bayilerine kilitleyen at yarışları devam ediyor. İki şehirde yapıalcak koşular için yarış severler de isabetli tahminler gerçekleştirmek amacıyla banko kupon ve hazır kupon araştırmalarında bulunuyor. 1 Ocak 2020 Cuma Ankara ve İzmir At Yarışı Tahminleri ve Bülteni haberimizde yer alıyor.

At Yarışı için her gün binlerce kupon oluşturuluyor, tahminler yapılıyor ve yorumlar yazılıyor. Yarın Ankara'da koşulması planlanan iki şehir içian hazırlıklarımız tamamlandı, istatistikler çıkarıldı ve tüm bilgilerle karşınızdayız. Gazete Damga'da yer alan kazanma yüzdesi yüksek tahminlerle siz değerli okuyucularımıza bankoya yakın değerler veriyoruz. Haberimizde okuyacağınız tahminler üzerinden sizler de kuponlar oluşturabilir ve at yarışlarındaki kazancınızı artırabilirsiniz.

Altılı Ganyan'da heyecan dolu bir gün bizleri bekliyor. 1 Ocak 2020 Cuma günü Ankara ve İzmir'deki yarışlar herkesi ekran başına çekecek. Peki Ankara ve İzmir at yarışlarında hangi atlar favori? 1 Ocak 2020 Cuma günü altılı ganyan, at yarışı sonuçları. 1 Ocak 2020 Cuma Ankara altılı sonuçları. 1 Ocak 2020 Cuma İzmir altılı sonuçları. TAY TV ve TJK TV'nin frekansları. Digiturk'te kaçıncı kanalda? İşte 1 Ocak 2020 Cuma günü Ankara ve İzmir'deki altılı ganyan at yarışı sonuçları. Altılı Ganyan tahminleri

Gazete Damga'da yeni günün tahminleri hazır. 1 Ocak 2020 Cuma günü Ankara ve İzmir'eki at yarışlarının editör tahminleri editörler aracılığıyla sizlerle. Şansınız bol olsun..

12 ekim cuma at yarışı tahminleri1 Ocak 2020 Cuma Ankara At Yarışı Programı (Tahminler hazırlanıyor)


 

1 Ocak 2020 Cuma İzmir At Yarışı Programı (Tahminler hazırlanıyor)

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?