1 Temmuz 2021 Perşembe Ankara ve Kocaeli At Yarışı Programı Tahminleri ve Bülteni (izle)

Türkiye Jokey Kulübü tarafından düzenlenen at yarışlarında haftanın dördüncü günü başlıyor. İki şehirde gerçekleştirilecek olan koşularla ilgili olarak araştırmalarda bulunan altılı ganyan severler para kazanmak ve günü kazançla kapatmak istiyor. Peki, 1 Temmuz Perşembe Ankara ve Kocaeli at yarışı tahminleri belli oldu mu? 1 Temmuz Ankara ve Kocaeli at yarışı tahminleri açıklandı mı? TJK 1 Temmuz 2021 at yarışı altılı tahminleri ve detaylar haberimizde…

Spor 30.06.2021, 08:05 Burak ZİHNİ
1 Temmuz 2021 Perşembe Ankara ve Kocaeli At Yarışı Programı Tahminleri ve Bülteni (izle)

1 Temmuz at yarışı tahminleri sabırsızlıkla araştırılıyor. Türkiye Jokey Kulübü tarafından düzenlenen at yarışlarında haftanın dördüncü günü başlıyor. Pazartesiden bu yana devam eden maratonda binlerce kişi hem televizyon hem de internet karşısında sorgulamalar gerçekleştirerek para kazanmak istiyor.  At Yarışı için her gün binlerce kupon oluşturuluyor, tahminler yapılıyor ve yorumlar yazılıyor. Yarın Kocaeli ve Ankara'da koşulması planlanan yarışlar için hazırlıklarımız tamamlandı, istatistikler çıkarıldı ve tüm bilgilerle karşınızdayız. DAMGA'da yer alan kazanma yüzdesi yüksek tahminlerle siz değerli okuyucularımıza bankoya yakın değerler veriyoruz. Haberimizde okuyacağınız tahminler üzerinden sizler de kuponlar oluşturabilir ve at yarışlarındaki kazancınızı artırabilirsiniz.


1 Temmuz Perşembe at yarışları saat kaçta?

Haftanın dördüncü gününde koşulacak olan Ankara yarışları 13.30'da başlayacak ve 18.00'de sona erecek. Kocaeli'de ise yarışlar 18:35'te başlayıp 21.30'da tamamlanacak. Yarışları TAY TV ve TJK TV'den canlı olarak izleyebilirsiniz.

1 Temmuz Perşembe Kocaeli at yarışları tahminleri

Tahminler hazırlanıyor. Haberimize eklenecek.

1 Temmuz Perşembe Ankara at yarışları tahminleri

Tahminler hazırlanıyor. Haberimize eklenecek.

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?