18 Şubat 2021 Perşembe Şanlıurfa ve İzmir At Yarışı Tahminleri ve Bülteni

Türkiye Jokey Kulübü'nün düzenlediği yarışlarda haftanın dördüncü güne gelindi. İki büyük şehirde gerçekleşecek koşularla ilgili olarak binlerce altılı ganyan takipçisi hazır kuponlar ve banko tahminler araştırarak para kazanmak istiyor. 18 Şubat 2021 Perşembe Şanlıurfa ve İzmir At Yarışı Tahminleri ve Bülteni haberimizde yer alıyor.

Spor 17.02.2021, 10:30 Burak Zihni
18 Şubat 2021 Perşembe Şanlıurfa ve İzmir At Yarışı Tahminleri ve Bülteni

Her gün binlerce kişiyi peşinden sürükleyen at yarışları için bugün de yeni bir maraton başlıyor. Kasasını para doldurmak isteyenler sürekli olarak hazır kupon, banko tahmin ve at yarışı programı arıyor. Google üzerinde gerçekleştirilen sorgulamalarda da kesin sonuç bulmak adına gayret gösteriliyor. Şanlıurfa ve İzmir'deki koşularda kazanabilecek, sürpriz yapabilecek ve kazandırabilecek atları sizler için derledik.

At Yarışı için her gün binlerce kupon oluşturuluyor, tahminler yapılıyor ve yorumlar yazılıyor. Yarın Şanlıurfa'da koşulması planlanan iki şehir için hazırlıklarımız tamamlandı, istatistikler çıkarıldı ve tüm bilgilerle karşınızdayız. Gazete Damga'da yer alan kazanma yüzdesi yüksek tahminlerle siz değerli okuyucularımıza bankoya yakın değerler veriyoruz. Haberimizde okuyacağınız tahminler üzerinden sizler de kuponlar oluşturabilir ve at yarışlarındaki kazancınızı artırabilirsiniz.


Altılı Ganyan'da heyecan dolu bir gün bizleri bekliyor. 18 Şubat 2021 Perşembe günü Şanlıurfa ve İzmir'deki yarışlar herkesi ekran başına çekecek. Peki Şanlıurfa ve İzmir at yarışlarında hangi atlar favori? 18 Şubat 2021 Perşembe günü altılı ganyan, at yarışı sonuçları. 18 Şubat 2021 Perşembe Şanlıurfa altılı sonuçları. 18 Şubat 2021 Perşembe İzmir altılı sonuçları. TAY TV ve TJK TV'nin frekansları. Digiturk'te kaçıncı kanalda? İşte 18 Şubat 2021 Perşembe günü Şanlıurfa ve Şanlıurfa'deki altılı ganyan at yarışı sonuçları. Altılı Ganyan tahminleri

Gazete Damga'da yeni günün tahminleri hazır. 18 Şubat 2021 Perşembe günü Şanlıurfa ve İzmir'deki at yarışlarının editör tahminleri editörler aracılığıyla sizlerle. Şansınız bol olsun.

18 Şubat 2021 Perşembe Şanlıurfa At Yarışı Programı (Tahminler hazırlanıyor)


 

18 Şubat 2021 Perşembe İzmir At Yarışı Programı (Tahminler hazırlanıyor)

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?