5 Ocak 2019 Cumartesi İstanbul ve Adana At Yarışı Tahminleri - Hazır Kuponlar

Türkiye Jokey Kulübü tarafından düzenlenen ve her gün gerçekleştirilen at yarışı heyecanı bugün de devam ediyor. 5 Ocak Cumartesi İstanbul ve Adana'da koşulacak olan yarışlar için hem tahminler hem de programlar hazır. Detaylar haberimizde yer alıyor.

Spor 04.01.2019, 09:24 05.01.2019, 09:39 Burak ZİHNİ
5 Ocak 2019 Cumartesi İstanbul ve Adana At Yarışı Tahminleri - Hazır Kuponlar

Altılı Ganyan oynayan binlerce kişi her gün online ortamlarda veya at yarışı bayilerinde kupon doldurarak para kazanmak istiyor. 6Tek ekibinin hazırladığı kuponlar siz değerli okuyucularımıza ulaşmaya ve kazandırmaya devam ediyor. Hazırladığımız haberde günün koşuları hakkında sıralı tahminleri okuyabilir ve bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Daha önce pek çok kez ikramiye kazandırdığımız okuyucularımızın karşısına yine çıkıyoruz. İşte Adana ve İstanbul koşuları hakkındaki tahminler ve TJK TV ve TAY TV yayın bilgileri...

12 ekim cuma at yarışı tahminleri

At yarışı heyecanı televizyonlardan, bilgisayarlardan ve cep telefonlarından takip edilebiliyor. İster mobil ister canlı görüntülerle izlenebilen yarışlar için hazır kuponlar da web sitemizde yer alıyor. TAY TV ve TJK TV at yarışlarını yayınlayan iki kanal. Bu iki kanalın frekanslarına ve platformlardaki numaralarına internet üzerinden erişebilirsiniz. İki ilde hangi atların yarışacağını sizler için derledik ve tahminlerimizi hazırladık.

5 Ocak 2019 Cumartesi Adana At Yarışı Tahminleri (Tahminler hazırlanmadı - Güncellenecektir)

5 Ocak 2019 Cumartesi İstanbul At Yarışı Tahminleri

5 Ocak 2019 Cumartesi İstanbul At Yarışı Tahminleri (Güncellenecektir)

5 Ocak 2019 Cumartesi İstanbul At Yarışı Tahminleri

Yorumlar (0)