5 Şubat 2021 Cuma Kocaeli ve İzmir At Yarışı Tahminleri

Türkiye Jokey Kulübü'nün düzenlediği yarışlarda yeni bir gün daha başlıyor. Hafta içindeki son günde yarış seveler de altılı ganyan bayileri ve internette hazır tahminler ve banko kuponlarla ilgili olarak araştırmalarda bulunup daha fazla para kazanmak amacında. 5 Şubat 2021 Cuma Kocaeli ve İzmir At Yarışı Tahminleri haberimizde yer alıyor.

Spor 04.02.2021, 11:47 Burak ZİHNİ
5 Şubat 2021 Cuma Kocaeli ve İzmir At Yarışı Tahminleri

Koronavirüs sebebiyle sevenlerinin hasretle beklediği at yarışları yeniden başladı. Dün İzmir ve Şanlıurfa'da koşulan yarışlarda binlerce kişi yine büyük bir heyecan yaşadı. Gözler ise bugüne çevrildi. Yine iki şehirde yarışlar var ve okuyucularımız daha önce de olduğu gibi Gazete Damga ile hazır kupon ve banko kupon araştırması gerçekleştiriyor. İşte 5 Şubat 2021 Cuma Kocaeli ve İzmir At Yarışı Tahminleri haberimizde yer alıyor.


 

5 Şubat Cuma Kocaeli at yarışı tahminleri

Öğle vaktinde başlayacak olan koşularda ilk yarış saat 15.00'da. Son koşu da 17:30'da yapılacak. Ankara at yarışı tahminleri aşağıda yer alacaktır.


5 Şubat Cuma İzmir at yarışı tahminleri

Öğle sonrasında başlayacak olan koşularda ilk yarış saat 18:30'da. Son koşu da 21.00'da yapılacak. İzmir at yarışı tahminleri aşağıda yer alacaktır.


 

Yorumlar (0)

`)}});