Beşiktaş'ta 6 futbolcu kadro dışı

Sezonun ilk yarısını istediği yerde bitiremeyen Beşiktaş'ta kamp kadrosu belli oldu. 6 oyuncu listeye dahil edilmedi. Peki kadro dışı kalan futbolcular kim?

Spor 02.01.2019, 12:18 Burak ZİHNİ
Beşiktaş'ta 6 futbolcu kadro dışı

Beşiktaş'ta ikinci yarı çalışmaları yarın Antalya'da başlayacak. Siyah beyazlılarda geleceği merak edilen isimler konusunda karar verildi. 6 oyuncu Antalya'ya götürülmeyecek. İşte kadro dışı kalan futbolcular ve sebepleri...

Teknik direktör Şenol Güneş ile sözleşme uzatmaya hazırlanan Beşiktaş yönetimi, tecrübeli hocanın kararları doğrultusunda 6 futbolcunun Antalya kampına götürülmemesini de onayladı. Şenol Güneş kamp öncesi yönetim ile yaptığı toplantıda satış listesinde olan ve transfer görüşmelerinde bulunacak hiçbir futbolcunun kampta olmamasını isteyince yönetimin satış listesine koyduğu isimler kampa dahil edilmedi. Bu futbolcuların arasında Ricardo Quaresma ve Tolgay Arslan'ın da olması dikkat çekiyor. 5 aylık alacağını tahsil edemediği için kulübe ihtar çeken Ricardo Quaresma, yeni yapılanma doğrultusunda satış listesine konularak kamp kadrosundan çıkarıldı. Uzun bir süredir kadro dışı olan fakat yönetim tarafından affedilen Tolgay Arslan da teknik direktör Şenol Güneş tarafından kamp kadrosuna dahil edilmedi. Tolgay Arslan'ın affedilmesine rağmen bazı kulüplerle temas halinde olması ve kendisi ile ilgilenen kulüplerinin ciddi girişimlerde bulunmasından dolayı satış süreci sonuçlanıncaya kadar takıma alınmayacağı öğrenildi. Beşiktaş'ta satış listesinde olduğu için kamp kadrosuna dahil edilmeyen diğer dört isim ise Tolga Zengin, Vagner Love, Cyle Larin ve Gökhan Töre oldu.

Beşiktaş'ın maç programı şu şekilde:
8 OCAK SALI
16.00 Beşiktaş - Helmond Sport


11 OCAK CUMA
17.00 Beşiktaş - Greuther Fürth

14 OCAK PAZARTESİ
17.00 Beşiktaş - Dinamo Zagreb

DHA

Yorumlar (0)