Formula 1 (F1) İtalya Imola yarışı antrenman ve sıralama turları canlı izle | S Sport canlı izle

Koronavirüs sebebiyle geç başlayan ve Avrupa odaklı süren serüveni ile izleyicileri ekran başına çeken Formula 1'de yine İtalya'da motorlar çalıştırılacak. Toskana'dan sonra bu kez Imola pistinin ev sahipliği yapacağı haftada antrenman ve sıralama turları için bilgiler de araştırılmaya başlandı. Peki, Formula 1 (F1) İtaly Imola yarışı antrenman ve sıralama turları izle | S Sport canlı izle seçenekleri haberimizde yer alıyor.

Spor 29.10.2020, 18:18 13.11.2020, 08:36 Burak ZİHNİ

Salgın nedeniyle gecikmeli de olsa başlayan Formula 1'de büyük heyecan devam ediyor. Kıyasıya süren yarışta geride kalan Portekiz pistinin sonrasında gözler Yine İtalya'da. Bir ay önce Toskana'da yaşanan heyecan bu kez Bolonya'ya bağlı Imola'da yeniden milyonları ekran başına kilitleyecek. Markalar ve pilotların kıyasıya mücadelesi öncesindeki günlerde de yarış severler antrenman ve sıralama turlarını ilgiyle takip ediyor. Özellikle de de seyircilerin olmaması televizyon ve internet üzerinden izlenmeyi artıracak. Yarın başlayacak olan antrenman turlarının ardından cumartesi günü sıralama turları gerçekleştirilecek ve pazar günü de büyük yarış yapılacak. 2020 Formula 1 (F1) İtalya yarışı antrenman ve sıralama turu canlı izle seçenekleri haberimizde yer alıyor.


 

2020 Formula 1 (F1) İtalya yarışı antrenman ve sıralama turları saat kaçta ve hangi kanalda?

30 Ekim Cuma - Antrenman Turu: 12:00
31 Ekim Cumartesi - Sıralama Turu: 16:00
1 Kasım Pazar Yarış: 15:10


2020 Formula 1 (F1) İtalya yarışı antrenman ve sıralama turları canlı izle

Cuma gününden itibaren yapılacak olan antrenmanlar ve sıralama turları internette günün en çok araştırılan konularından biri olarak gözümüze çarpıyor. Saran Medya’nın sahibi olduğu S Sport, Digitürk, DSmart ve Turkcell Tv+ platformlarında HD olarak yayın hayatını sürdürüyor. Premier Lig, NBA, Formula 1, Moto GP, ATP 500 gibi pek çok önemli spor organizasyonunu izleyicilerle buluşturan S Sport, Digiturk, TiviBu ve D-Smart platformları üzerinden yayınlarını yapıyor. S Sport Digiturk 85., D- Smart 78., TV + 77. ve Tivibu 74. kanalda izleyicilerde buluşuyor.

Yorumlar (0)