G.Saray'dan Sidcley bombası

Transfer piyasasının nabzını tutan Fotomaç, G.Saray’ın Sidcley’e talip olduğunu duyururken Brezilya’nın Globo Esporte gazetesi de habere yer verdi.

Spor 29.12.2017, 09:40 Burak ZİHNİ
G.Saray'dan Sidcley bombası

Galatasaray'ın sol bek adaylarından birisi de Atletico PR forması giyen Sidcley... 24 yaşındaki futbolcu, Fatih Terim'in sol bek gözdeleri arasında yer alırken Brezilya'da bulunan Galatasaray'ın gözlemcilerinin Sidcley'e Fatih Terim imzalı özel bir mesaj verdikleri iddia edildi. Başarılı teknik adamın, Sidcley'ye; kendisi gibi hücuma hizmet edecek bir sol bek aradığını işaret ettiği ve Brezilyalı oyuncuya "Türkiye'de yapabileceğine inanıyorsan, senin için talepte bulunacağım" notunu da düştüğü belirtildi. Bu durumun oyuncuyu oldukça heyecanlandırdığı bildirildi.

YILDIZ KAZANDIRIR
G.Saray'ın gözdesi Sidcley için Dimas Barbosa, "Çok ofansif bir oyuncu. Türk futbolu için fazla ofansif kalabilir. Belki de şimdiye kadar Avrupa'da olmamasının tek nedeni fazla hücumu düşünmesi. Eğer Terim arkasına baktırabilmeyi başarabilirse Brezilya Milli Takımı için de bir sol bek kazandırabilir" yorumunu yaptı. Fotomaç

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?