Mero'dan Trabzonspor'a kötü haber!

Bugün Trabzon'da şampiyonluk kupasını alarak coşkulu bir kutlamaya imza atacak olan Trabzonspor'a şarkılarını söyleyeceği açıklanan Mero'dan kötü haber geldi.

Spor 14.05.2022, 09:17 14.05.2022, 09:24 Burak ZİHNİ
Mero'dan Trabzonspor'a kötü haber!

Şampiyonluk kutlamalarını bugün Trabzon'dan coşkulu bir gösteriye dönüştürüp yarın da İstanbul'da taraftarlarıyla bütünleşecek olan Trabzonspor'da bu akşam birçok şarkıcının sahne alacağı açıklanmıştı. Büyüleyici sahne performanslarının gerçekleştirileceği kutlamalar için stadyum kapıları saat 16:00 itibarıyla açılacak. Kutlamalarda Apolas Lermi, Bilal Hancı, DJ Burak Yeter, Ezgi Eyüpoğlu, İbrahim Can, İhsan Eş, Kadr, Matthaios Tsahouridis, Mero, Mustafa Topaloğlu, Nazlı Hacıalioğlu, Özkan Meydan, Sedat Keskin, Seren Uzun ve Yener Çevik'in geleceği duyurulmuştu ancak bir isimden kötü haber geldi.


Instagram'dan duyurdu


Dün Murda ile Gizli Konum isimli şarkısının klibini yayınlayan Mero, Instagram hesabından kutlamalara katılamayacağını duyurup "Sevgili Trabzonspor sevenleri, ne yazık ki bugünkü şampiyonluk kutlamalarına katılamayacağım ancak kalbim hep sizlerler. İyi eğlenceler diliyorum. Hepinizi seviyorum" dedi.

Yorumlar (0)