Rıdvan Yılmaz için Torino'nun teklifine yanıt!

Beşiktaş'taki geleceği merak konusu olan Rıdvan Yılmaz'ın İtalya ve Almanya'dan talipleri var. Genç futbolcu için kolları sıvayan Torino'nun 4.5 milyon euroluk teklifine siyah beyazlılardan yanıt geldi. Kartal, 5 milyon euro ve yüzde 20 sonradan satış payı istedi.

Spor 08.06.2022, 07:17 Burak ZİHNİ
Rıdvan Yılmaz için Torino'nun teklifine yanıt!

Yükselen performansı ile dikkat çeken Rıdvan Yılmaz, Avrupa'nın önemli kulüplerini de peşine takmıştı. Genç futbolcu için İtalya Serie A takımlarından Torino da en ciddi adaylardan biriydi. 21 yaşındaki futbolcu için 3.5 milyon Euro'luk teklif yapılmıştı. Fakat Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, 7 milyon Euro talep etti. Yaşanan bu gelişmeler doğrultusunda taraflar orta yol arayışına çıktı. Torino temsilcisi, Kara Kartal'a yaptığı teklifi 1 milyon Euro daha artırarak, 4.5 milyon Euro'ya yükseltti.Torino'dan yanıt bekleniyor

Ancak bu öneri, yine Siyah-Beyazlı ekip tarafından kabul görmedi. Kara Kartal son isteğini de İtalyan ekibine iletti. Beşiktaş, 5 milyon Euro talep ederken, aynı zamanda sonraki satıştan da yüzde 20 pay istedi. Şimdi ise İtalyan ekibinin vereceği cevap bekleniyor. Torino'nun, bu transferi bitirme konusunda bir hayli istekli olduğu öğrenildi. 

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?