Adem Kılıççı ile Sema Aydemir sevgili mi oldu? Flaş iddia

Survivor bitti ama ne aşkı ne de tartışması bitmedi. Bir sezonu daha geride bırakan yarışmada canlı yayınlarla hayranlarının karşısına çıkan Serhat Akın, Sema ve Adem hakkında flaş bir iddia ortaya attı. Akın, Sema ve Adem'in aşk yaşadığını iddia etti. Söylentiye cevap gecikmedi.

Survivor 2018 All Star 06.07.2018, 10:58 06.07.2018, 11:07 Burak ZİHNİ
Adem Kılıççı ile Sema Aydemir sevgili mi oldu? Flaş iddia

Ekranlara bağladığı milyonlarca seyirci ve kazandırdığı büyük ödülle adından her yayın döneminde kalın harflerle söz ettiren Survivor'da Serhat Akın'ın iddiası herkesi şaşırttı ve şoka uğrattı. Açtığı canlı yayında Sema ile Adem'in birlikte olduğunu öne süren Serhat Akın'ın sözleri çok konuşulacak...

"Sema Adem ve Hakan'ı sevmez"
Sema Aydemir'e yarışma öncesinde destek verdiğini anlatan Serhat Akın, Hakan Hatipoğlu ve Adem Kılıççı'yı sevmediğini ifade eden güzel yıldıza çocuğu için mücadele etmesi gerektğini söylediğini dile getirdi. Sema'nın güçlü bir kadın olduğundan bahseden ve bunu kendisine de söylediğini açıklayan Serhat Akın; "Sen güçlü kadınsın git çocuğunun için mücadele et. Turabi ile görüş, Hakan ile görüş Adem ile görüş bu arada Sema, Adem ile Hakan Hatipoğlu"nu hiç sevmiyordu. Aynı takımda olduğunuz için takım ruhunu sağlam için görüş dedim. Ağlama dedim pes etme dedim moral verdim başarırsın dedim. Ama ben şimdi kalkıp git Adem'le sevgili ol demedim" dedi.


Survivor Sema'dan yanıt geldi
Serhat Akın'ın iddiaları üzerinde Sema Aydemir, Instagram hesabının hikaye bölümünden açıklama yaptı.

survivor sema

Sema yaptığı açıklamada "Yakıştı mı size" diyerek "Şimdi sevdik" dedi. Sema Aydemir ''Merak edenler olmuş. Cevap verelim o zaman. Evet, sevmezdim Hakan Hatipoğlu'nu. Evet bir kaşık suyum olsa ona feda eder, boğardım. Ama bitti. Kapattım her şeyi. Ne yani, ölene kadar düşman mı kalsaydım. O zaman mı mutlu olacaktınız. Adem, evet sevmezdik birbirimizi, sevmedik. Şimdi tanıdık, şimdi sevdik. Şimdi de sevgili yaptınız. Yakıştı mı size! Ben yakıştıramadım. Siz düşünün halinizi" dedi.

Yorumlar (0)
banner138
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?