Aşk Bir Rüya 156. bölüm özeti ve fragmanı izle - 26 Temmuz Pazar

Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Hint dizilerinden biri olan ve her geçen gün popülaritesini artıran Aşk Bir Rüya yeni bölümü ile karşınızda. Dizide neler yaşanacağı yönünde araştırmalar yapılırken her gelişmenin neleri beraberinde getireceği de öğrenilmek isteniyor. Aşk Bir Rüya 156. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor. İyi seyirler dileriz.

Televizyon 25.07.2020, 06:53 25.07.2020, 12:05 Burak Zihni

Özellikle ev kadınlarının büyük bir ilgiyle izlediği ve tiryakisi haline geldiği Hint dizilerine bir yensii daha eklendi. Başarılı yapımlar Türkiye'ye getiren Kanal 7'nin son yapımı Aşk Bir Rüya oldu. Dizinin 156. bölümünde yaşanacaklar merak edilerek araştırılıyor. Aşk Bir Rüya 156. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor.
 


Aşk Bir Rüya 156. bölüm özeti

Tapki ve Bihan Tina’ya neden Şada hakkında bir şey söylemediğini sorarlar. Tina eğer söyleseydim kimseye inandıramayacağını söyler. Tapki şimdi babasının kızı oldu diye taktir eder. Tina ve Bani Sankara’nın yanına giderler ve gülmeye başlarlar. Sankara Tina’nın elini tutar ve sıkar. Bani onun canını neden yakıyorsun diye tepki gösterir. Sankara ben onun annesiyim, her şeyi yaparım derken Bihan gelir ve Sankara’nın Tina’ya acı verdiğini görür. Sankara ise Tina’yı sevdiğini söyler. Bihan onu daha fazla seveceğinden eminim diyerek Sankara’yı sevindirir. Pnadit evlenecek çiftlerin gelmesini ister. Şada Sankara’yı getirirken Tapki Sankara ile çarpışır. Bihan Tapki’yi azarlarken Sankara’nın kolunu büker ve boğazını sıkar. Tapki’den hareketlerine dikkat etmesini aksi taktirde ona bu şekilde yapacağını gösterir. Bihan ve Sankara sonunda panditin karşısına geçerler. Tapki kızlara işaret ettiğinde Bani uzaktan kumandayla oyuncak böceği hareket ettirir ve Sankara’nın etrafında gezdirir. Sankara endişelenirken Bihan eline tüfek alıp böceği öldüreceğini söyler. Sankara önde Bihan arkada koşuşurlar. Komik anlar yaşanır. Vasu bu şekilde evliliğin yapılamayacağını söyler. Bihan Sankara’yı dışarı çıkarır ve son ayinlerini gerçekleştireceklerini söyleyerek odunları ateşe verir. Sankara’ya birlikte öleceklerini belirtir. Sankara ölmek istemediğini söylerken Bihan beni sevmiyor musun diye çıkışır. Sankara onu sevmediğini ve Tapki’yi nasıl uzaklaştırdıklarını, Tina’nın gerçek kızları olduğunu ve her şeyi itiraf eder. Vasu bir kişinin daha büyük günahları var diyerek Şada’yı gösterir. Şada Sankara konuşmasın diye onu tokatlar. Sankara da onun boynuna sarılır. Şada masum numarası yaparak Vasu’dan kendini cezalandırmasını ister. Polis gelir ve Sankara’yı tutar. Tapki her şeyi duyduklarını ve gereğini yapmalarını ister. Polis Sankara ile ayrılır. Duruv her şey için Tapki’den özür dilerken Tapki geröek suçlunun gittiğini söyler. Ertesi gün Vasu, Tapki, Bihan ve çocuklar tapınağa giderler. Tapınağa bir adam gelir ve kendisini prens olarak tanıtır. Annesi de çok sert bir kadındır. Nasıl oldu diyebileceğiniz bir olay daha yaşanacak. Bani ailesinden uzaklaşınca prensin annesi onu tutacak ve kendi gelini olarak aldığını ilan edecek. Tapki ve diğerleri Bani’yi arıyorlar. Prens ve annesi zorla Bani’yi evlerine götürürken Tapki Bani’nin kırık bileziklerini görür ve başının dertte olduğunu söyler. Tapki kırık bilezikleri takip ederek prensin evine ulaşır. Kapıdaki silahlı adamlar onu almak istemez ancak prensin annesi girmesini ister. Tapki Bani’yi dupatta içinde görünce şok olur ve bunun ne anlama geldiğini sorar. Kadın Bani senin kızın olabilir ama bundan sonra benim bahum olacak der ve Tapki’ye sarılır. Tapki buna müsade etmeyeceğini söyler. Bihan Tapki’yi arar ve nerde olduğunu sorar. Tapki başından geçenleri anlatır. Bihan şok olur ve kapıya dayanır. Kapıdaki adamlar onlardan gitmesini ister. Aşk Bir Rüya 26 Temmuz Özeti sona erdi.
Aşk Bir Rüya genel konusu

Kekemeliği yüzünden kimsenin evlenmek istemediği Thapki sevgi dolu bir kızdır. Düğün günü kekemeliği yüzünden terk edilen Thapki hayatını değiştirmeye karar verip bir işe girer. Yeni işinde kendisini nelerin beklediğinden habersiz olan Thapki hayatının aşkını bulabilecek mi?


Aşk Bir Rüya oyuncu kadrosu

  • Jigyasa Singh
  • Manish Goplani
  • Ankit Bathla
  • Sheena Bajaj
  • Monica Khann
  • Jaya Battacharya
  • Jairoop Jeevan
  • Sabina Jat


Aşk Bir Rüya 157. bölüm fragmanı

İlgiyle izlenen dizinin ardından binlerce kişi yeni günde neler yaşanacağını merakla bekliyor. Aşk Bir Rüya'nın 157. bölüm fragmanı yayınlandıktan sonra haberimizde yer alacak.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?

`)}});