Aşk Bir Rüya 166. bölüm özeti ve fragmanı izle - 5 Ağustos Çarşamba

Kanal 7'nin yayınladığı Hint dizilerinden biri olan ve akşam saatlerinde izleyicileri ekran başına kilitleyen Aşk Bir Rüya'nın yeni bölümü ile karşınızdayız. Bugün de neler yaşanacağı merak konusu. Ayrıca her gelişmenin neleri beraberinde getireceği de öğrenilmek isteniyor. Aşk Bir Rüya 166. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor.

Televizyon 04.08.2020, 06:38 Burak Zihni

Özellikle ev kadınlarının büyük bir ilgiyle izlediği ve tiryakisi haline geldiği Hint dizilerine bir yensii daha eklendi. Başarılı yapımlar Türkiye'ye getiren Kanal 7'nin son yapımı Aşk Bir Rüya oldu. Dizinin 166. bölümünde yaşanacaklar merak edilerek araştırılıyor. Aşk Bir Rüya 166. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor.
 


Aşk Bir Rüya 166. bölüm özeti

Bani ve Munna eve gelirler. Bani Samar ve Tina’nın mağaza sahibine ağzının payını verdiklerini anlatırken Tapki neden kendi elbiseni almıyorsun diye sorar. Bani gereğinden fazla pahalı olduklarını ve dolabında bir kere bile giymediği bir çok elbisesi olduğunu söyler. Tapki bir elbise görür ve güzel olduğunu söyler. Bani bunu gösteri odasında gördüğünü ve çok beğendiğini söyler. Ama bunu kim getirdi. Aryan ortaya çıkar ve olanları Munna’dan duyduğunu ve Munna’nın bu elbiseyi giymeni istediğini söyler. Bani onunla konuşacağını söyler. Bani Munna’ya gider ve elbiseyi neden aldın diye kızar. Onu en yakın zamanda evden göndereceğini söyler. Munna da Aryan’ın yanına gider ve yakasını toplayarak elbiseyi neden aldığını sorar. Kosi onları izlerken şaşkındır. Sanget için toplanan aileler eğlenirken gençlerin dansları ile coşku artar. Bani ile Samar arasında bir şeyler oluyor. Gözlerini birbirlerinden alamıyorlar. Kosi ışıkları kapatır ve bir sürprizi olduğunu söyler.  Aryan akşam yemeği için Tapki’yi bir restorana götürür. Tapki Bihan’ın makarnayı elleriyle yediği anı hatırlar ve kendisi de eliyle yemeye başlar. Bihan iğrenir ve masadan kalkar. Bu sırada bazı hayranları onu görür ve ondan şarkı söylemesini isterler. Aryan şarkısını söylerken misafirler eşini de sahneye getirmesini ister. Aryan Tapki’ye elini uzatır ancak Tapki karşılık vermez. Aryan hayranları karşısında rezil olmaktan korkar ve Tapki’nin elini zorla tutar ve kaldırırken Tapki yere düşer. Herkes ona güler. Tapki dışarı çıkınca Aryan’dan iki çocuk sahibi Bihan gibi hareket etmesini ister. Bani Aryan hakkında şüphelenmeye başlar. Kosi evden ayrılmak için eşyalarını toplarken Bani gelir ve onu durdurur. Ona şüphelerinden bahseder. Bihan Bani’nin yanında Tapki’ye Tacmahal hediye edince bütün şüphelerinden kurtulur ve onun gerçek Bihan olduğuna kanaat getirir. Kosi’yi de azarlar. Ertesi gün kadınlar kocaları için oruç tutacaklar. Kosi Bani’ye eğer Bihan gerçekse Tapki onun için oruç tutacak der ve onu gözlemeye başlarlar. Tapki Vasu’nun izlemediğini söyler ve Aryan’ın verdiği suyu istemez. Bani bunu görünce şok olur. Şimdi kötü Bani’nin ortaya çıkacağını söyler. Aşk Bir Rüya 5 Ağustos Özeti sona erdi.
Aşk Bir Rüya genel konusu

Kekemeliği yüzünden kimsenin evlenmek istemediği Thapki sevgi dolu bir kızdır. Düğün günü kekemeliği yüzünden terk edilen Thapki hayatını değiştirmeye karar verip bir işe girer. Yeni işinde kendisini nelerin beklediğinden habersiz olan Thapki hayatının aşkını bulabilecek mi?


Aşk Bir Rüya oyuncu kadrosu

  • Jigyasa Singh
  • Manish Goplani
  • Ankit Bathla
  • Sheena Bajaj
  • Monica Khann
  • Jaya Battacharya
  • Jairoop Jeevan
  • Sabina Jat
Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?