Aşk Bir Rüya 172. bölüm özeti ve fragmanı izle - 11 Ağustos Salı

Kanal 7'nin yayınladığı Hint dizilerinden biri olan ve akşam saatlerinde izleyicileri ekran başına kilitleyen Aşk Bir Rüya'nın yeni bölümü ile karşınızdayız. Bugün de neler yaşanacağı merak konusu. Ayrıca her gelişmenin neleri beraberinde getireceği de öğrenilmek isteniyor. Aşk Bir Rüya 172. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor.

Televizyon 10.08.2020, 06:29 Burak Zihni

Özellikle ev kadınlarının büyük bir ilgiyle izlediği ve tiryakisi haline geldiği Hint dizilerine bir yensii daha eklendi. Başarılı yapımlar Türkiye'ye getiren Kanal 7'nin son yapımı Aşk Bir Rüya oldu. Dizinin 166. bölümünde yaşanacaklar merak edilerek araştırılıyor. Aşk Bir Rüya 172. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor.
 


Aşk Bir Rüya 172. bölüm özeti

Loveli, Tapki’nin yanına giderken Aryan da onu takip eder. Loveli bir depoya gelir ve öğütücünün kolunu çevirince Tapki’nin olduğu odanın kapısı açılır. BU sırada Aryan da gelir ve bu kolun ne işe yaradığını düşünerek hareket ettirmeye çalışır. Loveli iyice sıkışır ve aklına Aryan’ı aramak gelir. Aryan’ı arar ve çok zorda  olduğunu söyleyerek ağlamaya başlar. Aryan her şeyi bırakıp gider. Aryan Loveli’yi orada görünce şaşırır. Loveli buraya gerçek Loveli için geldiğini söyler. Aryan onun hakkındaki düşüncelerini Tina ile paylaşır. Loveli’den şüphelendiğini söyler. Tina ona yardım edeceğini söyler ve Loveli’den çok sevdiği erik marmelatı yapmasını ister. Loveli hiç sevmediği bir şeyi yapmaktan nefret ederken Tapki’nin yanına gider ve ondan tarif ister. Tapki tarifi vermezsem öldürecek misin diye sorar. Loveli yanındaki Bani’yi gösterir ve onu öldüreceğini söyler. Yani Bani de Tapki de yaşıyor. Loveli Tina’nın en sevdiği sebzeyi de pişirince Tina’nın şüpheleri sona erer ve ondan şüphelendiği için üzülür. Samar, annesinin başına masaj yaparken Tina onları seyrediyor ve Samar’ın çok güzel bir insan olduğunu düşünüyor. Aryan eve psikolog getirir ve Loveli’nin travma yaşadığını ve tedaviye ihtiyacı olduğunu söyler. Vasu ve baba da aynı fikirdedir. Doktor Loeli’yi hipnoz etmeye çalışırken Loveli uyuyacak olursa her şeyi söylemekten korkar. Doktor ondan sorduklarına cevap vermesini ister. Doktor ona ilk olarak adını sorar. Loveli Tapki Bhan Pandey olduğunu söyler. Doktor Bihan’ın kim olduğunu sorar. Loveli onun eşi olduğunu ve iki tane kızı olduğunu, isimlerinin Tina ve Bani olduğunu, onlardan yedi yıl ayrı kaldığını anlatır. Daha sonra Bani’nin okulunda diğer kızı ve ailesiyle tanıştığını söyler. 15 yıl boyunca Bani’den ayrı kaldığını ancak kazada Bani’den sonsuza kadar ayrı kaldığını ağlayarak anlatır. Doktor Loveli’yi uyandırırken Aryan Loveli hakkında yanlış anladığını düşünür. Doktor ayrılırken Loveli uyanık kalmasını sağlayan pime bakar ve ne olursa olsun gerçeğin ortaya çıkamayacağını düşünür. Tina odasında Aryan ile konuşur ve hala şüpheleniyor musun diye sorar. Aryan şüphelerinin sona erdiğini söylese de Tina Tapki’nin okul isimlerini yanlış söylediğini anlatır. Aşk Bir Rüya 11 Ağustos Özeti sona erdi.
Aşk Bir Rüya genel konusu

Kekemeliği yüzünden kimsenin evlenmek istemediği Thapki sevgi dolu bir kızdır. Düğün günü kekemeliği yüzünden terk edilen Thapki hayatını değiştirmeye karar verip bir işe girer. Yeni işinde kendisini nelerin beklediğinden habersiz olan Thapki hayatının aşkını bulabilecek mi?


Aşk Bir Rüya oyuncu kadrosu

  • Jigyasa Singh
  • Manish Goplani
  • Ankit Bathla
  • Sheena Bajaj
  • Monica Khann
  • Jaya Battacharya
  • Jairoop Jeevan
  • Sabina Jat
Yorumlar (0)
banner138
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?